Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

RENAULT CLIO SPORT - המפעל

turbo
שימו לב! השרשור הזה בן 7350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Aדי גרסאת ה CUP מגיעה בלי מזגן לא ? או שאני טועה.... :?

בכל אופן, יהה מעניין לראות את ה 182 בארץ.

גם עד כמה שידוע לי היא חסרת מזגן,דבר שגם אוסר על יבוא,כיום רכב חדש חייב להיות מיובא עם מזגן כציוד סטנדרתי.

אכן יהיה מעניין לראות את ה-182 בארץ אבל בידיים נכונות ולא אצל ילדים חסרי מוח (שגרמו ל-172 תיקניות\שלמות\שמורות\יפות להיעלם כמעט לגמרי).

אני לא מבין איך הורים קונים לילדים בני 17 מכוניות שמאיצות ל-100 קמ"ש בחצי הזמן מאשר יונדאי גטס (לפעמים קרוב יותר לשליש מהזמן).

למה אף אחד מבעלי הקליאו לא מגיע למפגש הפורום?

יש פה בפורום לפחות 5-6 בעלי קליאו ספורט...

אין בעיה,אני אמשיך לחנות מוקף בזבל צרפתי עם סמלים דמויי חיות ודרגות של צה"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם עד כמה שידוע לי היא חסרת מזגן,דבר שגם אוסר על יבוא,כיום רכב חדש חייב להיות מיובא עם מזגן כציוד סטנדרתי.

אכן יהיה מעניין לראות את ה-182 בארץ אבל בידיים נכונות ולא אצל ילדים חסרי מוח (שגרמו ל-172 תיקניות\שלמות\שמורות\יפות להיעלם כמעט לגמרי).

אני לא מבין איך הורים קונים לילדים בני 17 מכוניות שמאיצות ל-100 קמ"ש בחצי הזמן מאשר יונדאי גטס (לפעמים קרוב יותר לשליש מהזמן)..

קליאו ספורט 182 החדשה (MK3) תמכר כסטנדרטית, וכסטנדרטית+חבילת CUP.

חבילת ה- CUP זה אומר שהשילדה תהיה של ה- CUP, היא תהייה יותר קרבית (מונמכת מכויילת בלי רחמים ועם תוספות חיצוניות) ועם מזגן, מה שאומר שהיא כן יכולה לקבל תקינה בארץ, וזה מה שאני מנסה לעבוד עליו (ע"י הטרדה בלתי פוסקת של היבואן).

בעבר באמת הקליאו ספורט CUP נמכרה בלי מזגן (MK2).

אין בעיה,אני אמשיך לחנות מוקף בזבל צרפתי עם סמלים דמויי חיות ודרגות של צה"ל

אני הייתי מגיע (כידוע לך), אבל בגלל לחץ של העבודה לימודים חברה וכו' זה קצת קשה לי...

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה,אני אמשיך לחנות מוקף בזבל צרפתי עם סמלים דמויי חיות ודרגות של צה"ל.

אני אשמח לחזור ולבוא, אם ניפגש במקום אחר עם קצת פחות ילדים...

:oops:

נמאס מהפרחחים האלה כבר!

רון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילת ה- CUP זה אומר שהשילדה תהיה של ה- CUP, היא תהייה יותר קרבית (מונמכת מכויילת בלי רחמים ועם תוספות חיצוניות) ועם מזגן, מה שאומר שהיא כן יכולה לקבל תקינה בארץ, וזה מה שאני מנסה לעבוד עליו (ע"י הטרדה בלתי פוסקת של היבואן).

חלומות באספמיה .

נראה לי באמת שהם יעבירו תקינה לשני הדגמים ?

אתה יודע כמה כסף זה עולה להם ?

אני לא ממש יודע מאיפה אתה זורק את ההבטחות האלה, אבל אני מבטיח לך שהם לא מבוססות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלומות באספמיה .

נראה לי באמת שהם יעבירו תקינה לשני הדגמים ?

אתה יודע כמה כסף זה עולה להם ?

אני לא ממש יודע מאיפה אתה זורק את ההבטחות האלה, אבל אני מבטיח לך שהם לא מבוססות.

שלומי מה עובר עליך?

אני אופטימי ואני מציע לך גם להיות, בסה"כ זו אינפורמציה שקיבלתי מהיצרן ומהיבואן.

מחר היבואן יכול להתחרט ולא לייבא את הקליאו, אני ממש לא שולט על צעדיו, רק משתדל "לעקוב" אחריהם.

לגבי התקינה לשני הדגמים, תמיד אפשר לנסות ללחוץ ולקוות...

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...