Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למידה על רכב שטח לקראת טיול

vacum
שימו לב! השרשור הזה בן 5089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אנשים יקרים,

עוד כחודש וחצי אני וחבר טסים לאפריקה לתקופה של 10 חודשים. הרעיון הכללי של הנסיעה הוא תנועה עם ג'יפ לאורך כל היבשת ומעבר בין המדינות עם אותו הרכב (הלוואי לאנד קרוזר הלוואי), כרגע אנחנו מחפשים מקום שנוכל ללמוד בו בצורה הטובה ביותר על רכבי שטח ועל התקלות השכיחות, על מה מותר ומה אסור ובעצם על כל הדברים שאפשר בתקופה של חודש וחצי.

לי אישית אין בעיה גם לעבוד במוסך בחינם בתקופה הזאת ורק בשביל ללמוד על הג'יפ בצורה הטובה ביותר, זה דבר קצת בעייתי כי אני עוד עלול למצוא את עצמי מנקה צירים מגריז במקום ללמוד על עבירות, יכולות ותקלות שכיחות.

אם מישהו יודע על קורס כזה או לחלופין יכול להסביר לי בפורום על הנושא אז אני אשמח מאוד.

תודה רבה,

שבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הראשון שאתה צריך ללמוד הוא שאין שום קורס שבעולם שבחודש וחצי יכין אותך להיות נהג שטח מנוסה.

שטח הוא דבר עם אינסוף משתנים.

גם אם תמצא קורס הוא יתן לך בסיס, ולא יותר מזה.

הכי טוב זה למצוא ג'יפ נוסף עם חבר'ה עם נסיון או בלי ולטייל בשני רכבים , גם עוזר לחילוצים וגם תמיד אחד יכול לנסוע לקורא לעזרה.

אם תמצא חבר'ה עם נסיון גם תוכל ללמוד מהם.

חבר שלי נמצא כרגע במסע בין דרום אפריקה לאתיופיה , התחיל על היילקס והבנתי שעכשיו הוא מחפש ואן 4X4 .

מהנסיון קטן שלי עם רכבים בחו"ל הדבר הכי חשוב הוא שהרכב יהיה נפוץ באותה מדינה , ככה שיש חלקים ומכונאים שמכירים את הרכב , לכן כדאי אפילו להחליף רכב מידי פעם.

מעל אתיופיה אלו מדינות די עויונות ברובן ,תחשוב טוב לאן אתה נוסע.

בהצלחה.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

באפריקה קודם כל לא מומלץ לטייל ברכב בודד ואם כן המפתח הוא אמינות ויכולת תיקון עצמי, זה אומר

- להביא את הרכב למצב אידיאלי

- לקחת מקסימום חלקי חילוף שכן גם בערים הגדולות לא ניתן להשיג לפעמים חלקים

- להיות מכונאי

דרך איזה מדינות אתה מתכנן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...