Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איביזה SportCoupe - 1.4 מול דגם 1.6

orankohn
שימו לב! השרשור הזה בן 5097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יתכן אי דיוק במה שאני אומר - אך ESP זו בקרת יציבות. כלומר מונעת מאיבוד אחיזה על הכביש.

למשל, כאשר אתה תעלה עם הרכב על איזו שלולית או משהו חלקלק עם שני גלגלים ימניים למשל, המערכת תדע לתת פחות כוח לשני הגלגלים הללו כדי שלא יאבדו אחיזתם על הכביש

מישהו ראה איביזה כסופה?

הזמנתי כסוף כי זה בערך מה שנשאר ובתמונות באינטרנט זה נראה יפה בסה"כ..אבל אני צריך מישהו שראה בעיניים ויכול להרגיע אותי שזה נראה בסדר.

(מישהו הזמין בלבן ורוצה להחליף? :) )

לחבר שלי יש קופה כסופה אל דאגה הצבע שהכי מתאים לה לדעתי ושתידע שעל הצבע הזה שריטות פלחות בולטות

Seat Leon FR 2.0TSI

6speed manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום,

השאלה שלי מיועדת לאורן או לשאר החברים פה שכבר קיבלו את האיביזות המתוקות שלהם :) :

כמה זמן לקח לחברה למסור לכם את הרכב לאחר שהודיעו לכם שהאונייה הגיעה לארץ ? (שחרור מהמכס, משרד הרישוי וכל התהליכים שהם צריכים להעביר את הרכב לפני מסירתו)

הודיעו לי שבערך עוד 15 ימים, מה קרה איתכם ?

ב - 28/4 שיניתי הזמנה מ - 1.4 ל 1.6 , כאשר במעמד הזה נאמר לי שהרכב כבר בארץ מזה יומיים - שלושה.

למחרת - 29/4 כבר קיבלתי מספרי שילדה,מנוע ומספר רישוי ישראלי. הרכב היה מוכן למסירה ב - 13/5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו.

הכתום ממש מתאים לה,ממש.

תתחדש!

אלי כתב: הנהלת האתר מגנה בכל תוקף תחרויות בכבישים צבוריים,או כל סוג אחר של התפרעות ועבירה על חוקי התנועה!

*אבל אם אתם לוחצים, בחיית צלמו שנראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה.

הרכב מגיע מודל 2010 או 2011?

2010 זה 2010, 2011 זה 2011.

אם הרכב עלה לכביש ב-31 בדצמבר 2010, הוא עדיין ייחשב כ-2010.

Kia Niro, 1.6 (141), Hybrid Crossover, Rich Espresso, 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2010 זה 2010, 2011 זה 2011.

אם הרכב עלה לכביש ב-31 בדצמבר 2010, הוא עדיין ייחשב כ-2010.

זה מהחוקים החדשים שהכניסו משרד התחבורה? בניגוד לבעבר שהשנתון תמיד הקדים את השנה הנוכחית?

זכור לי שרכשתי את הגטס היא הגיעה 2005 ע"א שנרכשה ב2004.

ושאלה נוספת לגבי האיביזה, האם הפנסים שלה עשוים זכוכית? או שמא מפלסטיק שעתיד להתכלות אחרי שנתיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מהחוקים החדשים שהכניסו משרד התחבורה? בניגוד לבעבר שהשנתון תמיד הקדים את השנה הנוכחית?

זכור לי שרכשתי את הגטס היא הגיעה 2005 ע"א שנרכשה ב2004.

ושאלה נוספת לגבי האיביזה, האם הפנסים שלה עשוים זכוכית? או שמא מפלסטיק שעתיד להתכלות אחרי שנתיים?

אכן כן, מדובר בחוקים החדשים.

לגבי פנסי זכוכית, הדבר אינו תקני כבר שנים רבות מבחינה בטיחותית, לא מייצרים יותר פנסי זכוכית אלא אך ורק פלסטיק.

Kia Niro, 1.6 (141), Hybrid Crossover, Rich Espresso, 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב - 28/4 שיניתי הזמנה מ - 1.4 ל 1.6 , כאשר במעמד הזה נאמר לי שהרכב כבר בארץ מזה יומיים - שלושה.

למחרת - 29/4 כבר קיבלתי מספרי שילדה,מנוע ומספר רישוי ישראלי. הרכב היה מוכן למסירה ב - 13/5.

כמה עלה לך השדרוג? ואם אפשר לדעת גם כמה עלה הביטוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן, מדובר בחוקים החדשים.

לגבי פנסי זכוכית, הדבר אינו תקני כבר שנים רבות מבחינה בטיחותית, לא מייצרים יותר פנסי זכוכית אלא אך ורק פלסטיק.

יהיה לי חבל לראות את פנסי האיביזה מתכלים לאחר זמן מה כפי שקרה לי בגטס..

האם ישנן טיפים לשימור הפלסטיק של הפנסים כדי שישמר הברק שלהם?

איזה חומר או טיפול כלשהוא מומלץ? (מלבד לנסות שלא יהיו בשמש ישירה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן 15 יום בדיוק כמו שנאמר לי.

תודה על התגובה.

יש עוד מישהו פה שקיבל את הרכב לפני 15 יום ? אולי אחרי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה לי חבל לראות את פנסי האיביזה מתכלים לאחר זמן מה כפי שקרה לי בגטס..

האם ישנן טיפים לשימור הפלסטיק של הפנסים כדי שישמר הברק שלהם?

איזה חומר או טיפול כלשהוא מומלץ? (מלבד לנסות שלא יהיו בשמש ישירה)

יש לי רנו קליאו 2002, לפני חצי שנה עשיתי ניקוי פנסים. הניקוי היה מעולה למרות שהמנקה ציין כי הפנסים של רנו הכי

קשה לנקות.שבועים לאחר מכן שברו לי את אחד הפנסים הקדמיים בתאונה קלה והתקינו פנס חדש.

עד היום לאחר כחצי שנה קשה להבדיל איזה מהם החדש ואיזה מנוקה. :-D

לכן אל תחשוש מקסימום תבצע את הניקוי ביום אחד.

לגבי דגם ספורט SC 1400 ידני איך לדעתכם הכיול של המטלים ישפיע על חווית נהיגה יחסית לקליאו B 2 שיש לי.

היום סוכון מכירות בנצרת אמר לי כי הכיסא בסיאט "אורטופדי" ואומנם קצת קשיח יותר אבל בריא .

אני סובל מבעיות גב תחתון לכן חשוב לי שהאוטו לא "יפרק" לי את הגב עם קשיחות ספורטיבית.

מה דעתכם לאלו שיש כבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...