Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט וג'י.אמ.סי C\K 1500\2500\3500 .איחוד שרשורים של משתמש שכל פעם פותח אותו שרשור

off road 4 life
שימו לב! השרשור הזה בן 5026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניתן לרשום רכב עד 12 T כאספנות.

אם הוא 1980 או פחות אני לא חושב שיש בעיה.

הוא חייב , לעת עתה , להיות בנזין.

אם תביא K2500 הוא עדיין יראה זהה , האקסים כמובן יהיו שונים אבל אתה הרי לא מתכוון ולא מורשה לעבוד איתו.

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לעבוד איתו??? מה פתאום!! לטייל איתו כן.

מדובר במודל 1975 וכן הוא בנזין. לרגע לא חשבתי על סולר.

מקסימום העבודה היחידה שהוא יעסה זה לסחוב ציוד קמפיינג. וגם זה לשימוש אישי שלי

sex. drive. and rock&roll-Old America never die

אני לא סובל מאי שפיות....אני נהנה ממנה!

Viva La Chevrolet - The Heartbeat Of America

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת הבהרות:

1. ניתן לרשום כ"אספנות" היום כל רכב בן 30 והלאה שמשקלו הכולל אינו עולה על 12 טון (מלבד האוטובוס וכל מיני "מיוחדים", ששם פשוט יש תקנות אחרות הלא קשורות למשקל).

2. למרות כל זאת- לא ניתן לייבא רכב אספנות, שמשקלו עולה על 4 טון כולל.

אז, האופציה היחידה לייבא כזה טנדר- אם הוא רשום כבעל משקל כולל פחות מ-4 טון! מקווה שעזרתי.

ושאלני אליך: אתה מודע לעלות הסופית של היבוא- כלומר, לא משנה בכמה תקנה את האוטו "שם"- "כאן" הוא יגיע לסכום של לפחות כמה עשרות אלפי שקלים! ניסית לחפש אולי כזה בארץ- אני יודע, שדווקא דאבל-קאבינה לא היו יותר מדי, אבל לך תדע...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי בארץ רק אחת דאבל ממודל 88. לא בטוח אם היא 4X4 כי ראיתי אותה מעבר לכביש.

קראתי את יומן היבוא של ד"ק רחמימוב עם הLTD אני מודע שרכב ששם עולה 1500$ בארצינו יגיע קרוב ל30,000 ש"ח

התקציב שלי הוא 40 וגדל ממשכורת למשכורת. הלוואי ויש סיירה כזאת בארץ במצב טוב. אני אזנק עליה כמו ברדלס על בשר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסביבות 40 זה כבר הופך להיות ריאלי.8) בכל מיקרה תבדוק את העניין של המשקל הכולל- אם האוטו יותר מ-4 טון- פשוט לא תקבל רישיון יבוא!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועל זה נאמר "איזו מדינה, איזו מדינה, איזו מדינה מיוחדת במינה"

כמה חבל, עוד רכב מיוחד היה יכול להגיע לידיים אוהבות וליפות את כבישי ארצינו.

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עדיף כבר ללכת על ה"חד קאבינה"?

כי הוא לא עובר את ה4 טון.

131_0901_06_z+january_2009_4x4_trucks+1987_chevy_silverado.jpg

ואולי בליזר. גם הולך.

למרות שלבי נוטה יותר לכיוון של טנדר.

39938377_1.jpg

בכל אופן זה עדיין בשלבי התלבטות. ואולי אמצא גם משהו בארץ

בכל אופן תודה. אני מודה לכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועל זה נאמר "איזו מדינה, איזו מדינה, איזו מדינה מיוחדת במינה"

כמה חבל, עוד רכב מיוחד היה יכול להגיע לידיים אוהבות וליפות את כבישי ארצינו.

כן כן, מדינה מיוחדת במינה,ב 1993 חזרתי מדרום אפריקה עם עוד אלפים מאיטליה ,יוון, פורטוגל וכו',הם כולם העמיסו את הקונטיינרים,בכל רכושם ,מכוניות אופנועים רהיטים,וחזרו הביתה ...

אבל אני ...זה כבר סיפור אחר,יש חוברת של תושב חוזר ושם מסבירים לך יופי מה מותר ומה אסור במדינה המיוחדת שלנו,את האופנוע CBX 6 צילינדר המדהים עם 11000 ק'מ,1983,מכרתי ...יותר נכון נתתי מתנה בפחות מאלף דולר,את המכוניות מרצדסים וגיפ CJ7 V8 מכרתי,סליחה נתתי מתנה בגרושים .

אין מה לאמר באמת"מדינה יוצאת מהכלל",נראה לי שאפשר לאמר שבמשרד התחבורה יושבים אנשים "ששונאים מכוניות ושונאים נהגים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לאמר באמת"מדינה יוצאת מהכלל",נראה לי שאפשר לאמר שבמשרד התחבורה

יושבים אנשים "ששונאים מכוניות ושונאים נהגים"

מצער לשמוע. ואף כואב הלב... אח"כ מתפלאים למה אנשים יוצאים מהארץ ולא חוזרים

מסכים עם כל מילה!. משרד התחבורע די עויין לנהגים ולרכבים שבבעלותם.

ואני יודע את זה בתור ג'יפאי. אכלתי איתם הרבה קש עם הJEEP - M38A1 מנוע הוריקן שהיה לי בעבר.

ואני אוכל איתם הרבה חרא בתור נהג משאית שאין לי אפילו דו"ח חנייה אחד

וקל וחומר עבר של עבריינות בכביש. והם באים ופשוט מחפשים בכוח ליקויים במשאית

בעמדות הניידות שלהם. אני קורא להם "שודדים בדרכים". אבל אני לא עושה להם חיים קלים בכלל.

כל בוקר אני בעצמי בודק את המשאית. כך שכל פגישה שלי איתם יוצרת אצליהם תחושה

של בזבוז זמן ומשחררים אותי מהר יחסית. אבל עם הג'יפ שהיה לי. אם לא הייתי מקבל אחת לחודש

וחצי הורדה מהכביש הם לא היו יכולים לישון בשקט.

באמת "איזו מדינה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז צריך לקום ולעשות מעשה ולהוריד אותם מישם. אפשר לגייס את נהגי המשאיות/ג'יפאים/בעלי רכבי אספנות/בעלי רכבי הסעות

ולפתוח במאבק נגדם. כי אם זה יימשך זה ילך ויחמיר.

לא חשבתי לרגע לרדת מהארץ. זה הבית שלי. אבל אני מכיר אדם שגדל איתי שפשוט מעצבים כבר זרק את הכל

עבר לגור באל-פאסו בגלל הורדות חוזרות ונשנות מהכביש של הברנקו 76 שהיתה לו.

שם. בטקסס. הוא מחזיק 4 מכוניות להנאה ואקונוליין אחת לעבודה. הוא אומר שמחירי הדלק שם אפסיים

וחלקים יש בשפע. כך שמבחינה כלכלית הוא יכול לתחזק את כל זה. מה שבארץ הוא לא יכל.

באל-פאסו יש לו ברנקו מודל 78 והוא הלביש עליה צמיגים של 37 אינץ'... בארץ מי היה מאשר לו את זה?

אכן מוסדות המדינה עויינים לחובבי הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלו הלו,לאט לאט,בוא לא נרד מהמדינה,יש פשוט אנשים לא מתאימים למקומות שהם יושבים ...

ויותר מידי מהם!

חשוב להיות בשמחה!!!:-D:lol:

אך אין להיות עצוב- אם לא מצליחים.

יש הרבה אנשים בעולם- אבל, בני אדם הרבה פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אני מכיר אדם שגדל איתי שפשוט מעצבים כבר זרק את הכל

עבר לגור באל-פאסו

גם אני מכיר... והמבין יבין.:-(

T

נשלח מתא טלפון ציבורי ע"י יונת דואר ובעבר גם מתורן של אניה על ידי שחף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה? (סתם במיקרה היום ראיתי, אין לי מושג כמה הוא רוצה...)

גלוק139.jpg

גלוק138.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת הבהרות:

1. ניתן לרשום כ"אספנות" היום כל רכב בן 30 והלאה שמשקלו הכולל אינו עולה על 12 טון (מלבד האוטובוס וכל מיני "מיוחדים", ששם פשוט יש תקנות אחרות הלא קשורות למשקל).

2. למרות כל זאת- לא ניתן לייבא רכב אספנות, שמשקלו עולה על 4 טון כולל.

אז, האופציה היחידה לייבא כזה טנדר- אם הוא רשום כבעל משקל כולל פחות מ-4 טון! מקווה שעזרתי.

ושאלני אליך: אתה מודע לעלות הסופית של היבוא- כלומר, לא משנה בכמה תקנה את האוטו "שם"- "כאן" הוא יגיע לסכום של לפחות כמה עשרות אלפי שקלים! ניסית לחפש אולי כזה בארץ- אני יודע, שדווקא דאבל-קאבינה לא היו יותר מדי, אבל לך תדע...

האם אפשר לרשום אותו כמסחרי עד 4 טון? משקל עצמי 2.5 בערך + משא 1.5.

למה רלוונטי הרישוי שלו בארה"ב? אם שם הוא מורשה מעל 4 טון לא אומר שגם בארץ חייבים לאפשר לו מעל 4 טון.

האם אפשרי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...