Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Pioneer ומחלת הפלאט כבל

Shayke
שימו לב! השרשור הזה בן 5157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כבר מזמן אמרתי שה"שנאה" הזאת למוצרים של פיוניר התחילה בעיקר בגלל שאנשים בארץ אוהבים לרוץ אחרי העדר.

הבעיה היא שהיא נהייתה כ"כ חזקה, שאנשים מסתנוורים ממנה וכבר לא רואים כלום

כל מכשיר והחסרונות / יתרונות שלו.

אי אפשר להסתכל מצד אחד על ר"ד כגון ה- F#1

ומצד שני על ה-4050UB ולהגיד כמה שהם עלובים.

המכשירים של פיוניר (ברובם. תוציאו כמובן את ספינות הדגל כגון ה-ODR) הינם מכשירים תקציביים שמספקים תמורה טובה ביחס למחיר הנמוך יחסית שמשקיעים עליהם.

אגב, אני אשמח אם מישהו יתן לי קישור למכשיר חסין תקלות.

http://www.google.co.il/search?q=Alpine+CDA+problem&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

2 מליון וחצי תוצאות.

http://www.google.co.il/search?q=Pioneer+DEH+problem&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

מליון וחצי (~) תוצאות.

בעקבות ההודעה הבאה:

אתה לא צריך לשמוע כלום , אתה לא צריך אוזניים.

אני מציע את המערכת שלי בלוח המכירה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי שני מכשירי "פאנל חשמלי גולש" לאורך זמן ולא הייתה איתם שום בעייה (9650 ו 880). כידוע לך הייתי משתמש "כבד" ולא ריחמתי על שלל הפונקציות והכפתורים שלהם.

שום כפתור מעולם לא נתקע לי ושום תאורה לא התעממה לי.

אף רדיו לא עשה בעיות בקליטה ובאף רדיו העינית לא נתקעה.

ניר, זה שאתה לא סובל את המוצרים של פיוניר זו אדג'נדה אישית שלך ותו לא. למעט "מחלת" המינוס שנשרף שגם היא בדרך כלל מתרחשת בגלל שמתעסקים עם ה RCA בעוד ה HU דולק ולא בגלל בעייה מולדת במכשיר אין לפיוניר שום בעיות כאלה ואחרות. מי שמגיע למצב שהפלאט כבל שלו הולך שלוש בפעמים כנראה עושה משהו לא בסדר.

לאורך "שנות שרותי" בפורום אני לא זוכר הרבה מקרים (למען האמת אני לא זוכר בכלל, אבל סביר להניח שהיו בודדים, בטח לא משהו ספציפי ועקבי לסדרה מסויימת) שמישהו התלונן על פלאט כבל במכשירי פיוניר.

איתמר.

איתמר.

עשה לי טובה, אל תקבע לי או תחליט מה אני "סובל" או לא "סובל".

אז היו לך 2 מכשירים של פיוניר? ביג דיל, אז מה זה אומר?

היו לי 760,7400 670 ו780.

ל2 מתוך ה3, הכפתור השמאלי נהרס לאחר פחות משנה.

ול2 מהם הלכה העינית לאחר שנה פחות או יותר.

הפתרון היה להחליף את היחידה הראשית לזו של ה760 ובכך זה פתר את הבעיות.

לאחר מכן ה760 הוחלף לצורך נסיון על ה780 הצבעוני איך שהוא יצא, היה אצלי חודש, עד שהוא נמסר לחבר.

לחבר שלי שלקח אותו, הוא הפסיק לקרוא דיסקים צרובים אחרי שנה וחצי אולי שנתיים, פתאום הוא החליט רק לקרוא מקוריים:roll:.

לעומת זה, ברשותי 2 מכשירים של JVC, האחד קניתי אותו ב700 ש"ח לפני 6 שנים, זה הKDG-400, והוא עובד עד היום ברכב צבאי, ביחידה של אח שלי(פשוט השארנו אותו ברכב שהיום הוא רכב זונה של הבסיס), ועובר התעללות יום יומית כבר שנים.

כמוכן המכשיר השני הוא JVC KDSX-990 בן 9 שנים, שקניתי אותו משומש באיביי ב20 דולר, ללא פאנל תחתון(שסוגר את המכשיר מלמטה -על הלוח הראשי)

שעובד עד היום ברכב של זוגתי, כולל MP3 וכל העניין של ספריות וכו', ולא רק שהוא קורא את הכל ללא שום בעיה בעינית(בכל זאת בן9 שנים), הוא גם עושה את זה הכי מהר שאני מכיר מכל המכשירים שהיו לי.

אז מה? זה לא אומר שJVC חפים מתקלות וכו'.

זה גם לא הופך את JVC למותג על.

אבל מהנסיון שלי גם עם מכשירים של אלפיין,קלריון,פיוניר,JVC,פנאסוניק,קנווד ואקליפס.

מבחינת הרכבה הפיוניר והקנווד הם הכי גרועים.

גם הקלריונים החדשים הם ממש מפלסטיקה זולה.

הJVC הכי פשוטים, אבל הם גם עולים הכי הרבה חצי מכל השאר ולכן זה עוד איכשהו לגיטימי.

זאת דעתי, אתה מוזמן לקבל אותה, היא נשענת על נסיון לא קטן ולא רק עם המכשירים שלי אישית.

זכותך גם לחלוק עליה, אבל תמנע בבקשה מלקבוע עליי כל דעה נחרצת תהיה ככל שתהיה.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מגמתיות נגד מכשירי פיוניר, וממה שאתה כותב כאן כנראה שיש לדעתך בסיס.

חוץ מה 9650 ו ה 880 היו לי גם 1550, 2050 ואת ה P9 המהולל, שלמרות שבו לא השתמשתי בסופו של דבר ידוע לי כי היום הוא חי ובועט ומדובר במכשיר משנת 2001 בעל היסטורייה ארוכה (מאוד). גם ה 1550 שקיבלתי מתנה בשנת 2002 הורש לחבר ועובד עד עצם היום הזה בסובארו DL חבוטה.

לך יש נסיון כזה ולי יש אחר, אבל אם 8 שנים לא הייתה לי כל בעייה עם מכשירים מהיצרן הזה (ותחת שימוש מסיבי לרוב) זה אומר משהו לא?

אל תכניס יצרנים אחרים לויכוח הזה, גם ל JVC ואקליפס המוהללים יש תקלות כאלה ואחרות. אני לא רואה שום הבדל באמינות בין כל היצרנים המוכרים. על איכות גימור, נוחות משתמש וממשק תפעול אפשר להתווכח, אבל בשורה התחתונה ההבדלים זניחים.

איך שלא יהיה אין שום מחלות כאלה ואחרות במכשירים האלה. צריך לזכור ש HU הוא דבר עדין ולהתייחס אליו בהתאם. מי שיהיה אגרסיבי צפוי לשיעור תקלות גבוה, לא משנה אם זה קלריון 9255 או רודסטאר-אוטו-דיפו.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר אתה יוצא בהצהרות, מתעקש עליהן, ועדיין לא עונה על ההשאלה שהצגתי לך.

תסתכל על העובדות שהצגתי בתחתית עמוד 1.

מה זה שימוש אגרסיבי בכלל???

העברת טראק עם מחבט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שייק'ה, אני לא יודע מה ההיסטוריה של המכשיר שלך או מי תיקן אותו (וגם אם תיקנו אותו בעוזי רדיו זה לא אומר דבר וחצי דבר על איכות התיקון), אבל אתה היחיד שהתלונן על בעייה שחוזרת בפעם השלישית במכשיר כזה. יכול להיות שנפלת על מכשיר "לימון" או אני לא יודע מה, אבל איך שלא יהיה אין תופעה ידועה של flat cable, בטח אם מדובר במכשיר פופולרי יחסית שרץ כבר 3 שנים בשוק. אם הייתה תופעה ידועה היינו רואים שרשורים כאלה על ימין ועל שמאל או לפחות שמים לב למגמה (ע"ע פרשת ה IDMAX, "מחלת" המינוס בפיוניר או תקלות עם מכשירים שלא קוראים DOKים).

איתמר.

(אגב, אני רואה 40 תגובות לעמוד, ככה שאשמח אם תצטט לי את השאלה שאתה מבקש התייחסות לגביה)

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כמעט לא להשתמש במכשיר?

איתמר כתב:

מי שמגיע למצב שהפלאט כבל שלו הולך שלוש בפעמים כנראה עושה משהו לא בסדר.

כמו כמעט לא להשתמש במכשיר?

Shayke כתב:

הפעם כמובן ניסיתי למזער את הבלאי המכני של המכשיר:

כמעט ולא השתמשתי בדיסקים אלא ב-USB ואייפוד.

כיביתי את הפונקציה ש"פותחת" את המכשיר בכל כיבוי סוויטצ'.

הקפדתי להשתמש בשלט וכמעט לא לגעת במכשיר עצמו.

אבל הנה, לאחר פחות משנתיים המכשיר שוב מראה סימנים של גסיסה - הווליום על גבי הפאנל עצמו לא מגיב, התאורה במכשיר חלקית, והפאנל עצמו לעיתים לא נדלק - צריך "לשחק" עם הפאנל כדי שהתופעות יעלמו.

ומה יש לך להגיד על זה?

מה אני עושה כל כך לא בסדר?

בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך להיתפס על מילים.

אני יכול לתת לך דוגמה של מישהו שעשה שימוש אגרסיבי בפיוניר שלו (שימוש אגרסיבי - שימוש בכפתורי הפאנל בלבד, דיסקים בלבד, שליפת הפאנל לעיתים תכופות וכו') ו"שרד" איתו שנים על גבי שנים

אז מה אם לך הוא נהרס כמה פעמים?

בפעם האחרונה שבדקתי בן אדם אחד לא קובע סטטיסטיקות שלמות.

תיכנס לקישורים שנתתי למעלה ותראה ביסוס לטענות שלי.

המספרים מדברים בעד עצמם.

ואתה יודע מה מצחיק? שר"ד של פיוניר הרבה יותר נפוצים בעולם מאשר האלפיינים

ועם זאת עדיין מקבלים שם יותר תוצאות מאשר בחיפוש לפיוניר.

בעקבות ההודעה הבאה:

אתה לא צריך לשמוע כלום , אתה לא צריך אוזניים.

אני מציע את המערכת שלי בלוח המכירה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן אדם אחד לא קובע שום סטטיסטיקות אבל יש עוד "קצת" אנשים אם אותו מכשיר בדיוק ומכשירים מאותה סדרה ו/או דגמים אחרים, שחוו תקלות דומות:

http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=1100255

http://audioforum.termpro.com/cgi-bin/ubb/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=18;t=002082;p=0

http://forum.ecoustics.com/bbs/messages/4/157924.html

http://www.canadiancaraudio.com/online/install-related/22986-pioneer-deh-p7800mp-deck-problem.html

http://forum.ecoustics.com/bbs/messages/4/395851.html

מסתבר שגם המכשירים החדשים של פיוניר "סובלים" מבעיית כבלי FLAT, גם במכשירי הDVD עם המסכים הנשלפים(עם כבלי FLAT) היו בעיות ברמה שפיוניר אפילו הוציאו על כך הודעה רשמית באתר שלהם, הקוראת ל"שדרוג" הכבלים הללו:

אפשר לקרוא את זה כאן:

http://www.pioneerelectronics.com/PUSA/Support/Important%3A+Notice+and+FAQ+about+Upgraded+Flex-Cable+for+Flip+Screen+in+Navigation+Models+AVIC-N1+and+AVIC-N2

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר, שוב אתה נתפס לקטנות. גם אני יכול לעשות חיפוש ולמצוא לך תקלות דומות אצל כל היצרנים. התקלות בפיוניר לא שונות משאר היצרנים ובטח שלא מדובר ב"מחלה". רוצה להוכיח אחרת? תביא מספרים באחוזים. עד אז הדרך הכי פשוטה להוכיח טענה היא באמצעות הנסיון, והנסיון מראה שלא מדובר בתקלה נפוצה. נקודה.

לגבי ההצהרה של פיוניר ובעיית הפלקס ב AVIC, מדובר במכשירים שונים לחלוטין עם מנגנון חשמלי מורכב ומסובך ומסך מתרומם מתוך גוף המכשיר, לא פאנל של שני גרם ושמונה גידים. איפה כאן ההשוואה? זה לא אותו מנגנון, לא אותו כבל ולא אותו שום דבר.

שייק'ה, האם ניסית לנקות מגעים?

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נתפס על כלום.

בחיפושי על נושא הפלאט קייבלז, נתקלתי בהצהרה הזו של פיוניר,אז החלטתי שאני אעלה אותה.

זה הכל.

הדיון הזה הפך מיותר.

יאללה, לרוץ לקנות פיוניר.:roll:

ניר(שבזמנו המליץ על ה880 כאופציה מס' 1 בתקציבו,אבל מאז, הוחלט שאני "מגמתי").

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...