Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Pioneer ומחלת הפלאט כבל

Shayke
שימו לב! השרשור הזה בן 5180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים...

לאחר המון המון המון זמן שלא כתבתי בפורום, שבתי הבייתה...

להלן הבעיה:

ב-2006 קניתי Pineer DEH-P6850MP, לאחר כשימוש של שנתיים המערכת שבקה חיים (הלך הפלאט כבל פעמיים).

מכיוון שהייתי מרוצה יחסית מהמכשיר (יחס תמורה למחיר) קניתי באמצע 2008 מכשיר כמעט זהה Pioneer DEH-P600UB.

הפעם כמובן ניסיתי למזער את הבלאי המכני של המכשיר:

כמעט ולא השתמשתי בדיסקים אלא ב-USB ואייפוד.

כיביתי את הפונקציה ש"פותחת" את המכשיר בכל כיבוי סוויטצ'.

הקפדתי להשתמש בשלט וכמעט לא לגעת במכשיר עצמו.

אבל הנה, לאחר פחות משנתיים המכשיר שוב מראה סימנים של גסיסה - הווליום על גבי הפאנל עצמו לא מגיב, התאורה במכשיר חלקית, והפאנל עצמו לעיתים לא נדלק - צריך "לשחק" עם הפאנל כדי שהתופעות יעלמו.

כל הסימנים הנ"ל מדליקים נורה אדומה - הפלאט כבל שוב הולך להשבית את המכשיר.

איך זה הגיוני? פיוניר בסדרות האלו זה ללא ספק לא היי-אנד - אבל מכשיר שמתומחר 1.5K הולך אחרי שנה וחצי בממוצע? לא הגיוני בעליל...

שוקל פנייה לפיוניר העולמית אבל בספק שזה יעזור...

אשמח לעצות ותגובות.

בברכה,

שי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בדיוק סוד כמוס שמכשירי פיוניר הם בעלי איכות גימור בזיונית, פלסטיקה זולה ורכיבים אומללים(להוציא המכשירים המאוד יקרים שלהם).

אפילו מכשירים פשוטים יותר ב400ש"ח של חברות כמו JVC לדוגמא,מציגים אמינות טובה יותר.

מצד שני, למי שקונה מכשירים של עוזי רדיו, אז האחריות היא ל3 שנים.

וזה אורך חיים די טוב למכשיר כזה.

אין הרבה מה להוסיף בעניין,המכשירים הללו נמכרים כמו לחמניות, ורק בגלל המותג "פיוניר".

תכלס, המתחרים עדיפים יותר בכל מובן כמעט.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח.

איזה מכשיר במחיר הזה יהיה לך פילטר היי פאס ולו פאס, אקוולייזר 7 ערוצים, שליטה בסאב, 4V Preout, לשני מגברים?

כמובן שהאיכות היא לא HighEnd, אבל אתה מבין לאן אני חותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את ה8600 דגם אמריקאי כבר 5 שנים.מכשיר אמין וללא בעיות.לאחרונה הוא מזייף (לעיתים רחוקות) כשלוחצים על כפתור הוצאת הדיסק והפאנל נתקע.

ברור לי שבשימוש אצלי,זה רק עניין של זמן שתהיה לי בעיה בפלאט או אחרת.

אבל סך הכל,מנסיוני רב השנים עם מכשירי פיוניר.מהרמות הגבוהות,הם מכשירים מצויינים ואמינים.

שווה אולי לפנות לפיוניר העולמית ולהסביר הבעיה.אבל קשה לי להאמין שיסכימו לשלוח לך או לכולנו פלאקסים כי בכך בעצם יעקפו את היבואן הרישמי בארץ-עוזי רדיו.אבל שווה מאד לנסות.

ואין צורך להרחיב את הדיבור על מחירי השחיטה של היבואן הזה ובמעבדה הקלוקלת שלו בפרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם כול הנאמר למעלה .

גם אני מאלו שנדפקו עם סגרה 6 של פיוניר ( 6950 ) .

במכשיר הבא שלי יהיה אלפיין או בכלל CAR PC .

אצלי הייתה בעיה דומה , והתיקון שנעשה אצלי המכשיר היה מתחת לכול ביקורת אז פתחתי את המכשיר ותיקנתי בעצמי בסוף :twisted: .

אבל לפנות לפיוניר אפשרי ביותר .

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בדיוק סוד כמוס שמכשירי פיוניר הם בעלי איכות גימור בזיונית, פלסטיקה זולה ורכיבים אומללים(להוציא המכשירים המאוד יקרים שלהם).

חרטה.

אני לא מוצא שום הבדל באיכות ההרכבה בין המכשירים. כולם "מרגישים" אותו דבר.

דווקא נסיוני מרובה-השנים (8 זה מספיק?) עם פיוניר מוכיח אמינות מוחלטת וללא שום בעייה (למעט מחלת המינוס שגם היא פרצה בגלל תקלה במגבר ולא בגלל המכשיר). פלאט כבל לא הולך סתם, הוא הולך בגלל שימוש לא נכון. אם החלפת פעמיים פלאט כבל והפעם השלישית בדרך אז תשאל את עצמך מה אתה עושה לא בסדר.

איתמר (שאין לו יותר סנטימנטים או מניות אצל פיוניר).

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה כבל פלאט?

פלאט כבל הוא כבל המחבר בין הפנאל לרדיו דיסק עצמו, זה לא קיים בכל הדגמים אלא רק במכשירים בהם הפנאל נופל\נגלש וכו', על מנת שהוא יוכל לנוע.

איתמר, בדיוק היום הייתה לנו שיחה בנושא, סיכום השיחה בציטוט הבא מתוך הסרט ארמגדון:

American components, Russian Components, ALL MADE IN TAIWAN

דני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חרטה.

דווקא נסיוני מרובה-השנים (8 זה מספיק?) עם פיוניר מוכיח אמינות מוחלטת וללא שום בעייה (למעט מחלת המינוס שגם היא פרצה בגלל תקלה במגבר ולא בגלל המכשיר). פלאט כבל לא הולך סתם, הוא הולך בגלל שימוש לא נכון. אם החלפת פעמיים פלאט כבל והפעם השלישית בדרך אז תשאל את עצמך מה אתה עושה לא בסדר.

איתמר עם כל הכבוד...

אין לך מושג על מה אתה מדבר.

2 מכשירים שבהם יש פאנל גולש של פיוניר עושים בעיות אחרי שנה עד שנתיים - זו לא מקריות, מכיר יותר מדי שזה קרה להם...

במקרה שלי זה אחרי שימוש לא אינטנסיבי בעליל של 3 ימים בכל 14 יום בממוצע.

במידה ואתה מדבר על מכשירים שבהם הפאנל לא גולש אז אני איתך בדעתך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חרטה.

איתמר אתה צודק, אני לא מבין כלום מהחיים שלי, ולפיוניר אין בכלל בעיות, להיפך הם מציגים אמינות נפלאה.

סתם יוצא להם שם גרוע בכל מה שקשור למנגנונים של פאנלים גולשים.

סתם כפתורים בפיוניר נתקעים לאורך כל הסדרות שלהם ב5 שנים האחרונות.

סתם העיניות שלהם מתחילות לעשות בעיות אחרי שנה-שנתיים.

וסתם כבר 7 שנים שהם עוד לא עלו על העניין שכדאי לעבה את עובי החיווט לאערקה של היציאות RCA.

אתה יודע מה איתמר, אתה צודק, אבל אולי אחרי 8 שנים כדאי שתתחיל לעבוד עם מכשירים של חברות אחרות בכדי להבין איפה אתה טועה.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מותר לי לצדד בעמדתו של איתמר?

לי יש נסיון של כ-16 שנה עם פיוניר ובכל הדגמים שהיו לי (3) במשך השנים-הפאנל גלש.

למעט הדגם שהיה אצלי 10 שנים שבו הפלאט הלך,לא היו לי כל בעיות עם המכשירים כפי שניר(GREEN MONSTER) ציין.

השימוש אצלי הוא על בסיס יומיומי,אינטנסיבי למדיי עם הוצאות חוזרות ונישנות של הפאנל.

ייתכן מאד שאלו בעיות ידועות של החברה.לא שולל.אישית,למעט המקרה היחידי שציינתי-הכל היה תקין.

יש מה שנקרא "אחריות תורמת" לקלקולים.אם לא נזהרים,לא מתייחסים ברצינות ובכובד ראש ,לא אחראיים במידה-זה מוסיף לרגישות הקלקולים.

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי שני מכשירי "פאנל חשמלי גולש" לאורך זמן ולא הייתה איתם שום בעייה (9650 ו 880). כידוע לך הייתי משתמש "כבד" ולא ריחמתי על שלל הפונקציות והכפתורים שלהם.

שום כפתור מעולם לא נתקע לי ושום תאורה לא התעממה לי.

אף רדיו לא עשה בעיות בקליטה ובאף רדיו העינית לא נתקעה.

ניר, זה שאתה לא סובל את המוצרים של פיוניר זו אדג'נדה אישית שלך ותו לא. למעט "מחלת" המינוס שנשרף שגם היא בדרך כלל מתרחשת בגלל שמתעסקים עם ה RCA בעוד ה HU דולק ולא בגלל בעייה מולדת במכשיר אין לפיוניר שום בעיות כאלה ואחרות. מי שמגיע למצב שהפלאט כבל שלו הולך שלוש בפעמים כנראה עושה משהו לא בסדר.

לאורך "שנות שרותי" בפורום אני לא זוכר הרבה מקרים (למען האמת אני לא זוכר בכלל, אבל סביר להניח שהיו בודדים, בטח לא משהו ספציפי ועקבי לסדרה מסויימת) שמישהו התלונן על פלאט כבל במכשירי פיוניר.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמגיע למצב שהפלאט כבל שלו הולך שלוש בפעמים כנראה עושה משהו לא בסדר.

כמו כמעט לא להשתמש במכשיר?

הפעם כמובן ניסיתי למזער את הבלאי המכני של המכשיר:

כמעט ולא השתמשתי בדיסקים אלא ב-USB ואייפוד.

כיביתי את הפונקציה ש"פותחת" את המכשיר בכל כיבוי סוויטצ'.

הקפדתי להשתמש בשלט וכמעט לא לגעת במכשיר עצמו.

אבל הנה, לאחר פחות משנתיים המכשיר שוב מראה סימנים של גסיסה - הווליום על גבי הפאנל עצמו לא מגיב, התאורה במכשיר חלקית, והפאנל עצמו לעיתים לא נדלק - צריך "לשחק" עם הפאנל כדי שהתופעות יעלמו.

ומה יש לך להגיד על זה?

מה אני עושה כל כך לא בסדר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...