Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגדש חשמלי

liran-18
שימו לב! השרשור הזה בן 5229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נותן לך 27 כ"ס בערך.

אם כבר 27 אז חכה שיאשה יכנס לכאן.

תעשה חיפוש ותדע שזה חרטה אחת גדולה.

B///MW אומר לחבר:

אני אקנה את הFI BTL 18 ואנגן את השיר Late Night Tip כל היום מתחת לבית שלך עד שתלמד להעריך את הסאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיכף יאשה יבוא, הוא מומחה לטורבואים חשמליים :-D

טעות! יאשה מומחה אך ורק לבקליות ותאורה, עשינו ביחד את התואר :wink:

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומחה לטורבואים חשמליים?

יאללה, שכנעתם אותי.

אני גם מומחה לטורבואים חשמליים. מזכיר לי שבשנת 1987, בעודי בן 8, נשלחתי להשלמת לימודים בלטביה.

בעודי מחזיק מגזין 'טורבו' מאותה השנה ומשפשף בו זמנית לתמונות אונו הטורבו ורנו 5 טורבו. לעיתים חוטא וגם על סובארו XT טורבו.

התפלאתי אם אוכל לגדוש את המאוורר על כובע המצחייה שהיה לי. והיו כובעים כאלה.

נרשמתי ללימודים באוניברסיטה הלאומית ואחר מספר מזומנים שיצאו מארנקי, חזרתי עם תואר טבין ותקילין לנושא.

וזה חרא של נושא. אבל לא חרא כמו ההמצאה הזו.

לפותח השרשור, אתה מוזמן למצוא את השורה הרלוונטית מבחינתך.

(רמז, זו השורה שרשום שהמוצר חרא...)

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...