Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בקשר לMR2 מיד 2

Guest ספורטמוטורי
שימו לב! השרשור הזה בן 5202 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Guest ספורטמוטורי

אני מחפש כבר הרבה זמן טויוטה MR2 או מיאטה,ולא מוצא.

יש אחת כבר הרבה זמן בלוח יד-2 ,אני מדבר על הכחולה שנת 2001 ידנית, יד חמישית,עברה 90000 ק"מ,מישהו מכיר את הרכב?

חשבתי אולי לדבר איתו ואולי יוריד במחיר בגלל היד הגבוהה,וגם הג'נט הלא משהו,אני אחליף אותו בטוח.

אך מישהו יודע על תאונות או בעיות ברכב הספציפי הזה,ולמה הוא כל כך הרבה זמן למכירה,הרי לMR2 יש שוק חזק לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי

הדיבור שם לא מדאיג אותי,כי הבן-אדם הוריד במחיר,ובכלל ירדו עליו יותר מדי,אך מה שבאמת מדאיג,זה איך יכול להיות שהאוטו כבר שנתיים מוצע למכירה ועדיין לא נמכר?

בקיצור ,אני יורד מזה.

תודה לכולם,וממשיך לחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא מפריע לך שלרכב יש שאסי כזה או אחר כפי שרשום במודעה אז שיהיה במזל טוב.

ד"א, גם אני מחפש כבר הרבה זמן MR2 או S2K והמחירים בשמיים, אלו שבמצב סביר ובמחיר קצת מעל המחירון נחטפות עוד באותו היום.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי
אם לא מפריע לך שלרכב יש שאסי כזה או אחר כפי שרשום במודעה אז שיהיה במזל טוב.

ד"א, גם אני מחפש כבר הרבה זמן MR2 או S2K והמחירים בשמיים, אלו שבמצב סביר ובמחיר קצת מעל המחירון נחטפות עוד באותו היום.

איפה ראיתה שיש תאונת שאסי?

כמובן שאם יש מכת שאסי אני לא מתקרב.

בכלל רואים שהמוכר מלא שקרים,כל פעם שקר חדש,והאוטו הרבה זמן למכירה,לכן אני יורד מזה,כי באמת נשמע לי כמו חתול בשק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר מיאטה 98 למכירה שמורה מאד של חבר...אני אתן לך טלפון אם אתה מעוניין בה"פ :)

ד"א לצורך העניין לדעתי MR2 זה רכב טיפה פחות מהנה ממיאטה אבל זה נושא ליום אחר :-P

ליעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב הרבה זמן בלוחות אז הוא שהוא יקר מדיי, או שהוא לא מספיק שמור (בכלל או בשביל המחיר המבוקש), או שאין מעוניינים בו (ימים של "שוק חזק" נראה לי עברו) או המוכר מפרסם סתם בלי רצון אמיתי למכור.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי

ORION שלח לי הודעה פרטית,בכיף,אני מקווה רק שהמחיר נורמלי.

לפני כחודשיים היתה מיאטה 2003 ידנית למכירה הוא ביקש 80000,הנתונים היו בסדר גמור ונראת שמורה,לצערי הרב איחרתי את המועד ונמכרה,כרגע אני ממתין להזדמנות כזאת.

היא מוצעת למכירה כבר שנתיים,מינואר 2008,זה מוגזם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיאטה הייתה במקרה שחורה יד שניה? הרכב היה אצל הבעלים רק שנה, אני הלכתי לראות אותה כשעוד היד הראשונה הפרסם את הרכב למכירה (כאמור לפני כשנה). הרכב היה של בחור צעיר בעל מספר פיצוציות בכמה קניונים בארץ (לכן הק"מ היה טיפה גבוה). הבחור קנה את הרכב מהחברה רק בגלל הלוק (לא התגרזן איתו), אשתו הייתה אמורה ללדת בקרוב ולכן נאלץ למכור את הרכב כדי לקנות משפחתית.

הרכב היה קצת מוזנח פנימית וחיצונית (הרבה לכלוך בפנים, פנס שמאלי שבור, טמבון אחורי לא יושב טוב ועם שפשופים), הוא דרש פחות מהמחירון והיה עוד גמיש. לבסוף התמעמעתי עם הרכישה והרכב נמכר (לא הגעתי אפילו למצב של לקחת את הרכב לבדיקה למרות שהאקזמפלר מצא חן בעיניי). המחיר התאים לי (כמעט היה לי את כל הכסף) אבל לבסוף החלטתי שמיאטה MK2 זה לא בשבילי, אני אחכה בסבלנות שמחירי ה-NC ירדו או שתיפול עליי מהשמיים S2K מהשנתונים הראשונים במחיר סביר (לא אתנגד גם ל-MR2 ידנית שתעביר לי את הזמן בנתיים אבל בשבילי 80K זה מוגזם לרכב הזה).

ספורטמוטורי, אני לא מאמין שתמצא מיאטה במחיר הגיוני באתר פולחן למיאטה. רכבים שמורים בטוח תמצא שם אבל המחירים יהיו בהתאם. כפי שרשמתי לך למעלה, יש מציאות בשוק אבל ממש קשה למצוא אותם (שילוב של שוק מצומצם שרובו מורכב מאנשים שיודעים מה שיש להם ביד וגם אלו שלא יודעים פותחים יד2 ורואים שדורשים על הרכב 20K ש"ח מעל המחירון אז גם הם מנסים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי

יש לי חבר שקנה לפני כחודשיים+ מיאטה 2003 אוטומטית במחיר מצויין של 73000 שקל ,יד 2 הוא 3 עכשיו עם 95000 קלומטרללא תאונות חוץ מתיקון צבע קטן בכנף,והיא ממש שמורה,חיפשתי כזאת אך לצערי הרב אני לא מתחבר לרכב אוטומטי,זה משעמם אותי קשות,לכן אני תקוע בחיפוש ידנית,אך גם לא מעוניין לקנות אחת במחיר מוגזם של הרבה רכבים מעניינים בשנתונים מתקדמים,כמו כן יש לי עוד חבר שקנה אמפריזה WRX שנת 2004 לפני כחצי שנה יד3 הוא 4 עכשיו עם 75000 ק"מ במחיר של 80000 גם שמורה ויפהפיה,שזה רכב חיה אך מפחידה אותי צריכת הדלק שלו.

בקיצור אני ממתין להזדמנויות כאלה,לצערי כבר יותר מחצי שנה לא מוצא אחת נורמלית במחיר נורמלי.

את הMR2 אני בטוח לא אקנה ב80,אני כבר דיברתי עם הבן-אדם ואמרתי לו שהוא חייב לרדת במחיר כי זה מוגזם לרכב כזה שנת 2001,ושבמחיר הזה אפשר לקנות מיאטה NB,בכל מקרה הוא אמר שהוא גמיש,אך אמינות המוכר בספק,בגלל זה אני לא מוכן ללכת ולנסות אפילו.

יש S2000 שנת 2000 למכירה,אך המוכר חי בסרט בלהות קשה,שעוד לא התעורר משינתו, והוא מבקש 120,דיברתי איתו וניסיתי להסביר לו שאם בכלל היה לי הסכום הזה או אפילו קרוב הייתי הולך רק על מיאטה 2006,נראה לי הוא יבין אחרי שנה שמחיר האוטו ירד עוד 15000.\,או שהוא ימכור לעשיר שלא חסר לא כסף,שמצידו 120000 זה כמו 12000 שקל אצלי.

בכל מקרה בהצלחה,נמשיך לחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני מציע לך גם להתעורר.

מי אמר לך ש-S2000 תרד ב-15K בעוד שנה?

אתה יודע ש-S2000 לש שנת 2002 ירדה בשנה אחרונה ב-4K בלבד?

אתה לא יכול להשוות S2K ל-NC.

זה לא אותו רכב. ולא קשור למחירים.

זה כמו שאתה רוצה לאכול סטייק אבל נותנים לך דיל טוב יותר על שוקולד - מה, תלך על שוקולד?

בקיצור - תבחר את הרכב שאתה רוצה ולך על זה.

אם רק תרצה - לא מאמין שתהיה לך בעיה קשה למצוא NB ידנית במצב סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי

S2K עדיפה מהמיאטה ללא ספק וגם מהMR2,אך אל תשכח שההבדל בשנתון הוא עצום,6 שנים,אם היה מבקש 100 אלף מילא,אפשר להגיד שזה מחיר סביר,אך 120 זה מעל ומעבר.

15 אלף,התכוונתי שהיא יצטרך לרדת כדי שיקנו,כי לא נראה לי מישהו מוכן לשלם 120 על רכב כנתונים האלה משנת 2000.

מיאטה NB,שנת 2005 אין לי מה לחפש היא יקרה מדי,אני מחפש אחת שנת 2003,אם אמצא אחת 2004 במחיר נורמלי אז יש לי מה לחפש.

לדוגמא כרגע יש 3 בלוח יד2 שנת 2004.

שתיים שמבקשים עליהם מחיר גבוהה,אחת מעל 100 אלף,השניה שואפת ל100 אלף,השלישית מבקשים עליה 70 ועכשיו אני רואה שהעלה ל72,והיבנתי מהמוכר שהיא עברה תאונה,יש לה מכת שלדה,המוכר אמר יש קצה שלדה,פה אמרו לי שהיא עברה מכת שלדה רצינית,ששתי הקורות נפגעו ממש.

לכן אני ממתין בנתיים ועדיין מחפש.

תודה בכל מקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב אני מציע לך להתעורר ולהפסיק פה להפריח בלונים.

אתה לא יודע בכמה הוא ימכור ובכמה הוא יצטרך לרדת או לא.

לדעתי אם הרכב הזה ללא תאונות אז זה הופך אותו לסופר נדיר - ועל זה משלמים.

לא כולם. אבל יבוא הבן אדם שזה יתאים לו.

לגבי S2K עדיפה "ללא ספק" על מיאטה - זה שוב בלון.

צא מהסרט ותבין שאלו שתי חיות שונות לגמרי - כל אחת מצטיינת בתחומה.

לחץ על אלו עם NB 2004 ותתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א) הסחירות של NB אוטומטית נחותה משמעותית מהידנית.

ב) קרוק ידידי, לא סתם הבחור מנסה כבר שנה למכור, כנראה שאין מספיק "משוגעים" שמוכנים לקנות את הרכב הזה במחיר הזה.

אני מוכן לשלם מעל המחירון בשביל רכב שמור, אין לי בעיה להוסיף 15K ש"ח ואפילו 20K ש"ח מעל המחירון (וכבר עשיתי את זה עם הקליאו שהייתה לי) אבל כאשר מבקשים כמעט פי 2 מהמחירון (או במילים אחרות 50K ש"ח מעל המחירון) זה כבר מוגזם.

ד"א אפשר להשוות בין המיאטה ל-S2K רק במבנה (רודסטר, 2 מושבים, גג נפתח וכו') מפה והלאה מדובר ב-2 רכבים שונים לגמרי בתכלית שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5202 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...