Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בקשר לMR2 מיד 2

Guest ספורטמוטורי
שימו לב! השרשור הזה בן 5229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Guest ספורטמוטורי
א) הסחירות של NB אוטומטית נחותה משמעותית מהידנית.

ב) קרוק ידידי, לא סתם הבחור מנסה כבר שנה למכור, כנראה שאין מספיק "משוגעים" שמוכנים לקנות את הרכב הזה במחיר הזה.

אני מוכן לשלם מעל המחירון בשביל רכב שמור, אין לי בעיה להוסיף 15K ש"ח ואפילו 20K ש"ח מעל המחירון (וכבר עשיתי את זה עם הקליאו שהייתה לי) אבל כאשר מבקשים כמעט פי 2 מהמחירון (או במילים אחרות 50K ש"ח מעל המחירון) זה כבר מוגזם.

ד"א אפשר להשוות בין המיאטה ל-S2K רק במבנה (רודסטר, 2 מושבים, גג נפתח וכו') מפה והלאה מדובר ב-2 רכבים שונים לגמרי בתכלית שלהם.

זה בדיוק מה שאני מנסה להגיד,S2000שנת 2000 המחירון שלה כ65000 (לוי יצחק),לבקש 55000 זה מוגזם מילא רכב נדיר תבקש 15 או אפילו 20 ,מקובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים אם רוב הנאמר למעלה.

NB אוטומאטית אכן פחות מבוקשת מידנית ולכן גם תעלה פחות - לטעמי, בצדק.

MR2 נדירות מאוד ולמען האמת איני רואה סיבה מיוחדת לשלם עליהן יותר ממיאטה מאותו שנתון. אגב, אופציה דומה במבנה, משקל וביצועים לטיוטה הקטנה, זצ"ל, היא הרובר VVC. שם עלויות הרכישה יתחלקו אחרת - מחיר קניה זול יותר לעומת מחיר אחזקה יקר יותר. נידמה לי שיש כמה טובות למכירה. שווה לבדוק.

לגבי ה-S2000, לא קונה את אגדת "מכונית שונה לחלוטין". יש לה כמה יתרונות על המיאטה אבל גם כמה חסרונות. בסיכום ושיכלול התכונות ההונדה היא מכונית מצויינת וטובה מהמיאטה אך - לפחות לטעמי - בהחלט ברת השוואה. ובהשוואה בין השתיים איני מצליח למצוא צידוק לפער העצום במחיר. בחו"ל - לשם השוואה, פערי המחירים בין הונדה למאזדה חדשות עמד על כ- 25%-35% (תלוי במדינה). פער המיצג נאמנה יותר את ההבדל השתיים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אם הוא מבקש פי 2 מהמחירון - באמת זה יהיה לוא פשוט למצוא קונה.

אתם בטוחים ש-65K זה המחירון שלה?

נראה לי נמוך מדיי.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...