Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכנה שאוהבת לעשות חיקויים של אופרה.

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 5245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לבש לך אוברול ללא חולצה וללא תחתונים ודאג שיהיה רפוי מעט, דפוק בדלתה של השכנה ותציג את עצמך כהנס, הטכנאי של הכבלים, ושבאת כדי לדחוף את הכבל שלך לטלביזויה שלה....

יכולות להיות שתי אופציות:

א) היא לעולם לא תשיר יותר בקולי קולות אחרי שתבקש ממנה להפסיק

ב) תוכל לבדוק את היכולות הווקאליות שלה מקרוב מאוד

אפציה נוספת היא להגיד לנו באיזה אזור אתה גר ונארגן מגבית מחברי הפורום הגרים באזור כדי לשחרר אותך בערבות...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לבש לך אוברול ללא חולצה וללא תחתונים ודאג שיהיה רפוי מעט, דפוק בדלתה של השכנה ותציג את עצמך כהנס, הטכנאי של הכבלים, ושבאת כדי לדחוף את הכבל שלך לטלביזויה שלה....

1)איכס.

2)א ייי כס.

3)א י י י י י י כ ס.

א) היא לעולם לא תשיר יותר בקולי קולות אחרי שתבקש ממנה להפסיק

אייייכס...

ב) תוכל לבדוק את היכולות הווקאליות שלה מקרוב מאוד

אייייכס...

אפציה נוספת היא להגיד לנו באיזה אזור אתה גר ונארגן מגבית מחברי הפורום הגרים באזור כדי לשחרר אותך בערבות...

גילי

חיפה. איכס.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך לא קול ולא שמיעה מוזיקלית, תקליט את עצמך שר שירים של פרנק סינטרה/טום ג'ונס/לא יודע מי, ותשמיע לשכנה את זה. במידה והיא תשאל מה התועבה הזאת, תגיד שקיבלת השראה ממנה.

Be stirring as the time; be fire with fire;

Threaten the threatener and outface the brow

Of bragging horror

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאיר לה עצומה (שיכולה להיות מפוברקת) בתיבת דואר שדורשת ממנה להפסיק.

הזמן מכר מבוגר שידפוק על דלתה ויתחזה לאיזה עילוי מוזיקלי ישן שיודיע לה שהוא מתארח אצל מכר באזור והיא פשוט הרסה לו את היום עם הקול שלה.

אם כל זה לא עוזר אני מאמין שהיא פוגעת לא רק בך אלה גם בשכנים שאתה משתדל לא לפגוע בהם, תדאג שכמה שיותר מהם ידעו על כוונותייך ואז תתחיל להפציץ בווליום, בשורה התחתונה כולכם תרוויחו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אנסה לתרום את החצי שקל שלי, והאמת שהוא התרחש ממש אתמול:

אני גר קומה שלישית וקומה מעליי גרים זוג פנסיונרים שאוהבים מאוד לארח... מאוד! בלי עין הרע, משפחה מאוד מורחבת עם המון חברים רעשניים.

כל ערב שישי מתקיימת ארוחת ערב מאוד גדולה עם לפחות 10-15 אנשים וכבר מהשעה 18:00 בערב ההכנות בעיצומם עד כדי כך שאפשר בטעות לחשוב שמעליי יש אולם ארועים: חריקות בלתי פוסקות של שולחנות וכיסאות, נעלי עקב שדופקות על התקרה שלי כמו כנס קבלנים שמתחרים למי יש את הקונגו הכי גדול, מוזיקה מזרחית מפס הקול האיכותי של ארכיון אבי ביטר וכד'.

השיא מגיע בערך בשעה 22:00 בערב שזו השעה של "פופוליטיקה" תוצרת בית: דיבורים (אם אפשר לכנות את זה כך) בקולי קולות, צעקות, וויכוחים, קללות, יריקות מהחלון (!!) מעל החלון שלי ועוד...

אתמול החלטנו, אני וזוגתי, לצפות בסרט בערך בשעה הזו וזה פשוט היה כבר בלתי נסבל. לדבר איתם אי אפשר (וגם מפחיד..) ולכן עשיתי משהו אחר: פתחתי את החלונות של הסלון (הסלון שלהם נמצא בדיוק מעל והחלונות שלהם גם היו פתוחים) ופשוט התחלתי "כביכול" להסביר לזוגתי בצעקות שנמאס לי. צעקות כמו: "זה סיוט לגור כאן!! אי אפשר עם הצעקות האלו כבר!! מה הם חושבים שהם גרים כאן לבד?!" וכו' וכו'...

אחרי 10 דקות - דממה. היו פה ושם כמה חריקות שולחן ועקבים - אבל ההרגשה הייתה כאילו בלעה אותם האדמה.

למחרת, במוצאי שבת, השכנה מלמעלה דפקה אצלי על הדלת כי בטעות נפל לה איזה סמרטוט מהחלון שלה על הסורגים שלי, והיא ביקשה לקחת אותו. על הדרך היא הסבירה לי מה היה אצלה אתמול והתנצלה על הרעש.

Chevrolet Silverado 2500HD - 2015 - LTZ

TW: Morel Supremo Piccolo | MID: Morel CDM 880 | MIDBASS: ScanSpeak Silver

SUB-WOOFERS: 2X JL Audio 10TW3 - Original Under The Seat StealthBox

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמן מכר מבוגר שידפוק על דלתה ויתחזה לאיזה עילוי מוזיקלי ישן שיודיע לה שהוא מתארח אצל מכר באזור והיא פשוט הרסה לו את היום עם הקול שלה.

רעיון מעניין עם בעייה אחת- היא עוד תרצה דואט, הנבלה.

אם כל זה לא עוזר אני מאמין שהיא פוגעת לא רק בך אלה גם בשכנים שאתה משתדל לא לפגוע בהם, תדאג שכמה שיותר מהם ידעו על כוונותייך ואז תתחיל להפציץ בווליום, בשורה התחתונה כולכם תרוויחו.

מבוגרים, בן-אדם, בחייך...אין מצב. :-(

(הסלון שלהם נמצא בדיוק מעל והחלונות שלהם גם היו פתוחים).

החלון שלהם רחוק קצת מהחלון שלי.

ראבק, אם היא רק הייתה אוטמת את הבית לרעשים, שרק היא תהנה מזיו קולה הענוג, מילא. קצת התחשבות בשכנים.

נ.ב.

אני חושב שאו שהיא קראה את הטופיק הזה, או שהיא לא בבית היום...:lol: בכל מקרה אני :-D, שקט היום.

חבל שאני לא גר מעליהם.

בתור טיפוס מגודל עם משקל תלת סיפרתי, לריקוד סטפס סוער יכולות להיות השלכות מעניינות. כמו נברשת שנופלת מהתקרה וההצגה נגמרת כשהשכ(מ?)נה שרה.

נ.ב. שני.

חשבתי כבר לצלצל לה בדלת, וכשהיא תפתח, לאחוז היטב באשכיי (שלא בצורה מגונה, אלא למטרת הידוק מיתרי הקול)ולצייץ בסופראנו הכי דקיק שאני יכול ובקול הרם ביותר שאני מסוגל להפיק (ועדיף עם מגפון) היישר לתוך אזנה הפעורה לרווחה:

"ת-ש-ת-ק-ייי-י--יייי-יייי-ייי-י-י-ייייי-יי-י!!!!".

או לרדוף אחריה עם פטיש של שניצל כל פעם שהיא יוצאת מהבית, אחרי חודש היא תעבור דירה לבד.

אם היא תחזור לזמר, אני מבטיח שאנסה להקליט ולהעלות לפה, שתבינו על מה אני מדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי אפשרות לערוך.

אז היא לא קראה את הטופיק, מסתבר.

ואין לי אפשרות להקלטה נקייה, מהרעש של המכוניות ברקע.

SORRY.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקבל הקלטה לא נקיה?

בעצם עזוב, היא עוד תתבע אותך על הפרת זכויות יוצרים, ועל כך שאתה יכול לגרוף את כל הרווחים השמנים ממכירות הדיסקים שלה. :-P

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייה לי מקרה ממש דומה עם שכנה שהייתה בטוחה שאם היא מאותה עיר של נינט אז היא חייבת לדעת לשיר.

(למותר לציין כי היא נשמעה כמו בולבול על חוט חשמל. ולא, אני לא מתכוון לציפור)

החלון שלה פנה לכיוון החצר שלנו וזה הייה בלתי נסבל. לא הייתי יוצא לגינה בגלל זה.

יצאו מזה, בין היתר גם דברים טובים. תיקנתי את הפטיפון שלי וכל התקליטים הישנים והטובים זכו לעדנה :)

איך זה נגמר בסופו של עניין?

זה אולי ישמע מפגר, אבל זה עבד. (מה גם שאני אהבל ויש לי 4 אחים קרועים, קטנים ממני והם "באו לעזרת חבר")

לקחנו מגפון ובכל פעם שהיא התחילה לשיר שיר מסויים שרנו אותו לכיוון החלון שלה חזרה דרך המגפון, רק בערך בחצי מהמהירות, בקול גבוה ממש ועם מבטא של מונגול. זו הדרך הכי טובה שמצאתי להסביר. לשם המחשה, תשיר "יום אחד אולי אפרוש כנפיים, יום אחד תראה שלא אפחד" כמו שתיארתי, (לאט, בקול גבוה וצפצפני ובמבטא של ילד מפגר) ותבין איך זה נשמע.

זה לקח לה חמישה ימים בדיוק להשבר. שישבת היו שקטים. מאז לא שמעתי אותה כבר 4-5 שנים לפחות.

אני לא יודע בדיוק מה עזר. או מה שפורט לעיל, או זה שאמא שלה באה לדבר עם אמא שלי (ככה זה, שכונה שקטה בה כולם מכירים\ שומעים את כולם) ואמא שלי בתגובה אמרה שלפעמים היא מבהילה את אחי הקטן והוא מרטיב מתוך שינה. (אחי היה אז בן 15 :))

אני לא מכיר שיטות אלימות, אא"כ הן ממש מצחיקות. (כבר שמתי דבק 3 שניות על ידית של רכב של שכן ערס (בהשכרה) שהייה מניע את הרכב נטול האגזוז שלו ב5 בבוקר.)

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צולמה בשעת מעשה.

איך אני מעלה סירטון לרשת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוטיוב?!

הגיוני... אבל-איך?!

אני מתבייש להודות אבל אני בתול בהעלאת סרטים ומידע לרשת.:shock:

עריכה:

לימדתי את עצמי הרגע איך עושים את זה (לא נשמע טוב:shock:).

בקרוב הלינק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלינק- כמובטח:

http://www.youtube.com/watch?v=UA0I3n4i9DA דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה נשמע חמור שאשכיו נטפחו קלות ע"י זוג בלוקים של איטונג...

ענק :roflmao:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...