Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכנה שאוהבת לעשות חיקויים של אופרה.

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 5245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברצינות, למרות שזה קצת קשה עם הברווז:

היא זמרת אופרה מקצועית או סתם חובבנית איומה?

חובבנית איומה שרוצה להיות מקצוענית.

אם זאת זמרת אופרה מקצועית, הרי שבכל מקרה מספר השעות שהיא יכולה לשיר כל יום מוגבל

לשעה-שעה וחצי גג. חריגה ממגבלה זו תפגע בקול.

אולי תגיד את זה לה?!?! בבקשה?!... לא נראה לי שהיא יודעת מזה...

תגיד תודה שאין לך כנר או פסנתרן שכן - אצל כנרים המגבלה היא בערך 5 שעות

(זאת אומרת, אפשר יותר אבל זה לא אפקטיבי) ואילו פסנתרנים מנוסים מסוגלים להתאמן

גם 6 שעות ביום בלי לחטוף כאבים, ולא רק מסוגלים, אלא באמת עושים את זה. או-הו.

יש לה להבנתי בבית גם פסנתר, ומישהו שיודע לנגן עליו והם לעיתים מנסים לעשות דואט או משהו כזה. עם הפסנתר אין לי בעייה. הוא מנגן יפה וזה לא נשמע גרוע.

אם היא חובבנית איומה, אפשר להפנות אותה למורים מתאימים.

זה לא בהכרח יהפוך אותה לפאברוטי החדש, אבל יקל על האוזניים שלך ושל השכנים.

תאמין לי, אני עבדתי עם זמרים איומים, תמיד אפשר לשפר. קצת.

(שמעון, פסנתרן/מלווה זמרים)

אללה אסתור, היא כבר הלכה לכנס או משהו כזה של שיפור ואימונים. לא עזר. רק קיבלה יותר מוטיבצייה, הנבלה.

תקנה מערכת תופים ותלמד לנגן ולשיר דף לפארד - "היסטריה" יכול להיות מעניין

כרגע, הלפארד צריך לשמוח שהוא דף.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מממ... מצב קשה. לא יודע.

אולי תאסוף מהרחוב את כל המודעות בסגנון "מורה לפיתוח קול נותנת שיעורים בלה בלה בלה"

ותכניס אותן אחת-אחת לתיבה? מין רמז גס כזה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה הפיתרון

במידה ומצאת את המערכת, אבל אתה מתלבט איזה שירים לשים לשכנתך, כדי להנעים אימוני האופרה שלה (וצריך הרבה דם יזע ודמעות כדי להפוך להיות זמרת אופרה מקצועית), אז יש לי המלצה לדבר הבא:

אלבום HERZELEID של להקת RAMMSTEIN מהעיירה הציורית ברלין. הנה שיר להדגמה:

http://www.youtube.com/watch?v=MfzhSNYlwOQ דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

שווה כפליים אם שכנתך במקרה דוברת גרמנית. אגב, שם של השיר המוצג כאן, התרגום חופשי בגרמנית, הוא "האם תרצי לראות את המיטה עולה באש?".

בקיצור, אני בטוח שאם תיישם את המלצתי, השכנה תקבל הרבה מוטיבציה להתאמן ותהפוך לזמרת אופרה מקצועית.

מקווה שעזרתי :-P

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז כמעט השתנתי במכנסיים מרוב צחוק!!

תיהיה מקורי, נניח יש לה שפעת חזירים, ואיך תשיר ציפור הזמיר?

כל דבר שיסתום את המקור, יביא ניצחון על הציפור!

גילעד

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ומצאת את המערכת, אבל אתה מתלבט איזה שירים לשים לשכנתך, כדי להנעים אימוני האופרה שלה (וצריך הרבה דם יזע ודמעות כדי להפוך להיות זמרת אופרה מקצועית)

בינתיים, הדם מהאזניים, היזע מהעצבים והדמעות מהשירה, הם אצלי ולא אצלה.

, אז יש לי המלצה לדבר הבא:

אלבום HERZELEID של להקת RAMMSTEIN מהעיירה הציורית ברלין.

ברלין, הא?... אולי אבן גדולה מהחומה תוכל לעזור לי. נצייר עליה קריקטורה פוגענית במיוחד.

שווה כפליים אם שכנתך במקרה דוברת גרמנית. אגב, שם של השיר המוצג כאן, התרגום חופשי בגרמנית, הוא "האם תרצי לראות את המיטה עולה באש?".

הממממ...בייקון...

ראבק, השמנה שרה, וכלום לא נגמר.

בקיצור, אני בטוח שאם תיישם את המלצתי, השכנה תקבל הרבה מוטיבציה להתאמן ותהפוך לזמרת אופרה מקצועית.

מקווה שעזרתי :-P

ברווז כמעט השתנתי במכנסיים מרוב צחוק!!

תיהיה מקורי, נניח יש לה שפעת חזירים, ואיך תשיר ציפור הזמיר?

כל דבר שיסתום את המקור, יביא ניצחון על הציפור!

גילעד

היי, עדיין לא הדרדרתי לחשיבה על שימוש בנשק ביולוגי. זה יגיע כנראה בקרוב, אבל, האמת...חוץ מזה, עזוב, אצלה זה לא מקור. זה פה וטלפיים.:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלב א'

אתר ו/או המצא שם של פירמת עורכי דין אזוטרית כלשהי.

שלב ב'

נסח מכתב בו אתה מודיע על כך, שלמרות פניות חוזרות ונשנות מצד מרשיך (ששמם שמורים במערת) על מנת להפסיק את הזוועה, הנ"ל ממשיכה לזרוע הרס ווקאלי ללא התחשבות. ואם היא לא תחדול ממעשה נפשע זה, יהא עליך להתחיל בהליכים משפטיים כנגדה על הפרעה לסדר הציבורי (או כל דבר בסגנון)

שלב ג'

חותם בשם מונפץ כלשהו ופברק חתימה.

שלב ד'

שלשל את המכתב אחר כבוד לתיבת הדואר של הנאשמת.

שלב ה'

תתפלל שזה יעבוד

שלב ו'

אם זה לא עובד. ניתוח מאולץ להסרת מיתרי הקול.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים, הדם מהאזניים, היזע מהעצבים והדמעות מהשירה, הם אצלי ולא אצלה.

ברלין, הא?... אולי אבן גדולה מהחומה תוכל לעזור לי. נצייר עליה קריקטורה פוגענית במיוחד.

הממממ...בייקון...

ראבק, השמנה שרה, וכלום לא נגמר.

לא הבנת אותי, אה?

תשיג מערכת חזקה במיוחד ושים לכשנתך את השירים שהמלצתי לך עליהם בתור קונטרה.

היה לי שכן שהיה שם שירי ילדים בפול ווליום בשבת ב-7 בבוקר, והשיטה שלי עזרה נגדו.

אין לי בעיה להחנות את הרכב שלי מתחת לדירה שלה, ולתת לה לטעום חצי שעה שלמה של 35 הרץ בבית :)

אני רואה שאת המערכת כבר מצאת.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה שתי טיפות המים שלי. המקרה קצת ישן אבל רלוונטי והתרחש במקום מגורי.

בית פרטי בשכנות למגרש. יום אחד המגרש הפך לבית ודיירים נכנסו לגור - משפחה עם שני ילדים קטנים (גיל 5-6).

ביני לבין השכנים החדשים הפרידה שורת עצי ברוש ששתלתי. מדובר בחלק העורפי של הבית שלי שהוא גם חלקו העורפי של בית השכן החדש.

לדאבוני הרב גיליתי שהשכנים החדשים חסרי תרבות אך על כך מחפה כמובן מאיליו ממונם הרב.

1. מהמרפסת האחורית שלהם בקעו כל היום קולות רמים מאוד של מוזיקה ערבית מבוקר עד אחה"צ.

2. את התחבושות ההיגיניות המשומשות זרקה האשה לתוך חצרנו.

דיבורים לא עזרו, בקשות חוזרות ונשנות נענו בחוצפה והתנשאות וכמובן שהתחבושות המשומשות לא שלהם ואני חצוף שבכלל חשדתי בהם. (אצל חסרי תרבות כנראה שממון נחשב יותר משכל). הסבל נמשך מס' חודשים.

חיכיתי לסבב התחבושות הבא - בערבו של יום לקחתי את כולן (עם כפפות כמובן) ותליתי על חוט קשירה בין עצי הברוש כך שמכל חלון שהם יסתכלו, הם יראו את הקישוט מתנוסס אל מול ביתם.

למחרת היום השכנה התרבותית צעקה לי מחצר ביתה וכשיצאתי אליה היא כמובן הסבירה לי נימוסים והליכות ושאני צריך להתבייש במה שעשיתי ושהילדים שלה רואים את זה ושואלים מה זה.

הסברתי לה שהתחבושות האלה לא הגיעו משום מקום ואם אף שכן לא יזרוק אותן לחצרי הן לא יגיעו לתליה. הסרתי את הקישוט לבקשתה ומאז כמובן נעלמו התחבושות כלא היו.

כעבור זמן מה עברתי לפתרון שלב ב' - המוזיקה. הנחתי שאם אשת תרבות שכזו שומעת בקולי קולות מוזיקה מסגנון מסויים, סביר שהיא לא תאהב את המוזיקה שלי. על אדן חלוני שמתי רמקול שהשמיע לי קונצרטים. אומנם לא בקולי קולות כפי שהשכנה נהגה, אבל די חזק בכדי שגם השכנה תאזין להם. אחרי מס' ימים היא שוב צעקה לי שאסגור את המוזיקה וכשסוף סוף שמעתי את צעקותיה, יצאתי אליה ושאלתי מה הבעיה. היא בהתנשאותה הסבירה לי שהניסור של הכינורות משגע אותה ואת הילדים וכשבעלה חוזר מעבודתו הוא רוצה לנוח ואני מפריע להם. קצת תמהתי על איזה ניסור היא מדברת הרי מדובר בכינורו של יאשה חפץ או יהודי מנוחין, אך השמות לא אמרו לה דבר. הסברתי לה שהיות וכל היום היא שומעת את המוזיקה שלה בקולי קולות, אין לי כל אפשרות לשמוע את המוזיקה שלי בתוך ביתי ועל כן אני נאלץ לשמוע אחה"צ וערב. היא כמובן צעקה שאני יכול להכניס את זה הביתה ולהנמיך אבל בדיוק את אותם הדברים שאמרה לי החזרתי לה והצעתי לה ששנינו נעשה את אותו הדבר, היא תכניס את הרדיו שלה ותנמיך ווליום ואני אכניס את שלי ואנמיך ווליום. היא ניסתה להסביר לי שהמוזיקה שלה זה אום-כולתום וזה ממש תענוג, ואני הסברתי לה שהתענוג שלי זה הקונצרטים האלה. במשך מספר ימים היא עוד המשיכה במוזיקה שלה - ואני בשלי, ואז יום אחד שקט, נמאס לה. בדיעבד הסתבר שהיה יותר חשוב לה שיהיה לבעלה שקט כשהוא חוזר וזאת גם השעה שהיא היתה סוגרת את אום-כולתום.

ובא לציון גואל.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיכיתי לסבב התחבושות הבא - בערבו של יום לקחתי את כולן (עם כפפות כמובן) ותליתי על חוט קשירה בין עצי הברוש כך שמכל חלון שהם יסתכלו, הם יראו את הקישוט מתנוסס אל מול ביתם.

.

god damn you are one crazy mf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

Respect!!!

אני מעריך חשיבה יצירתית. אחד החזקים.

ציינתי בפוסט שפתחתי, ששימוש במערכת חזקה זה לא פיתרון יעיל (2 הלינקים שצרפתי). יש בבניין עוד 8 משפחות מלבדם ומלבדינו, והחלונות לא מקבילים כך שאפשר להשתמש בשיטת הקוברה.

אני חושב שDEW יהיה הפיתרון הכי טוב...:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...