Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא רוצים לבטח?

gz123
שימו לב! השרשור הזה בן 5269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב

חבר סיפר לי על בעיה עם הביטוח שלא נשמעת לי הגיונית ואשמח לתגובה ממישהו שמבין קצת יותר ממני ויגיד לי אם מקרה כזה יכול להיות נכון.

אמא של אותו חבר עשתה 3 תאונות בשלוש השנים האחרונות, דבר שהביא לזה שאף חברת ביטוח לא רוצה לבטח אותם חוץ מביטוח חובה. החבר שהוא גם נהג חדש נוהג בלי ביטוח מקיף וצד ג' כך שעל כל נזק הכי קטן לאוטו שלו/אוטו אחר... שלא נדע.

הגיוני מצב כזה שאף חברת ביטוח לא רוצה לבטח בעקבות מה שקרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הגיוני שאף חברת ביטוח לא מסכימה לבטח נהג ללא העדר תביעות.

ייתכן שיש חברות ביטוח שלא מסכימות לבטח נהג ללא העדר תביעות אאל"ט AIG חברה כזו ( מניסיון )

בנוסף אגב יש חברות (שוב כמו AIG) שלא מבטחות נהג שהייתה לו שלילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוני ומקובל.

בלי סוכן מקושר היטב, אף חברת ביטוח לא תתנדב להיות זאת שמשלמת את הפעם הרביעית (סטטיסטית). חברה שתסכים, לא תבקש מחיר גבוה, היא תבקש מחיר מופקע.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העדר תביעות? מישהו יכול להסביר מה זה בדיוק?

ותודה על התגובות חברה

3 שנים של עבר נקי מתאונות או כל דרישות\תביעות לחברות הביטוח.

לדוגמא:

אם לפני שנתיים הייתי מבוטח בחברה מסוימת, עשית תאונה או נגנב לך האוטו וקיבלת סכום מלא או חלקי

זאת נקראת תביעה.

עכשיו שקנית רכב ואתה רוצה לעשות ביטוח מקיף, חברת הביטוח החדשה דורשת ממך להראות לה

את העבר תביעות שלך ב-3 השנים האחרונות.

אם העבר שלך נקי, תקבל מחיר טוב יחסית.

אם יש לך תביעה או שתיים, תקבל מחיר גבוה יותר בגלל הסיכון של חברת הביטוח.

אם יש לך גם 3 או מעל, יכול להיות שלא יסכימו לבטח אותך או שתידרש לשלם מחיר מופקע.

תעבירו את הביטוח על שם הבן, אם לו כמובן עבר נקי מתביעות, ככה תשלמו לפי הפרמיה של הבן שתהיה נמוכה

מהפרמיה הגבוהה של האם, עקב התביעות.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שיעבוד, כאשר עושים ביטוח אתה מצהיר על כל הנהגים שינהגו כדרך קבע ברכב.

אתה לא חייב להצהיר על כל שמות הנהגים שינהגו ברכב אבל אם תעשה זאת תזכה להנחה בביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא תצהיר על נהג שכן נוהג ברכב והוא יעשה תאונה באשמתו, הביטוח לא ישלם, לא לך ולא לרכב השני וכל העלויות יהיו על חשבונך.

לעומת זאת, אם תנהג ברכב שאתה לא מוצהר בפוליסה שלו כנהג, ומישהו יכנס בך, אתה כן תקבל פיצוי מהביטוח.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה טועה, אם אתה עושה פוליסה לכל נהג מעל גיל X לדוגמא 30 אז כל נהג שעונה על הדרישה יכול לנהוג ברכב

והביטוח יהיה תקף עבורו, מתוך סקרנות אבדוק את זה מול הביטוח שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לפוליסה לפי גיל, אני התכוונתי לפוליסה לפי שם האדם הספציפי.

אצל סבא שלי למשל אני לא רשום בפוליסה ורק לו מותר לנהוג לפי הפוליסה, לכן במידה ואני אעשה תאונה עם הרכב שלו וזה יהיה באשמתי, הביטוח לא יפצה את סבא שלי ובטח שלא את זה שפגעתי בו.

לעומת זאת, אם אני בכל זאת אנהג ברכב שלו למרות שאני לא מצויין בפוליסה, ומישהו יכנס בי, הרכב של סבא שלי יקבל תיקון מלא על חשבון של הביטוח של מי שפגע בי.

למעשה גם נהג בן 18 יכול לנהוג ברכב שהפוליסה שלו היא כל נהג מעל גיל 30, העניין הוא שאין כיסוי של הביטוח במידה והבן 18 הוא זה שאשם בתאונה. אם הוא לא אשם הוא כן יקבל פיצוי.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעבירו את הביטוח על שם הבן, אם לו כמובן עבר נקי מתביעות, ככה תשלמו לפי הפרמיה של הבן שתהיה נמוכה

מהפרמיה הגבוהה של האם, עקב התביעות.

לא נראה לי שישתלם להעביר את הביטוח על שם הבן בגלל שהוא נהג חדש.

מה עושים במצב כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש פוליסה בעלת שמות נקובים אז רק בעלי השמות רשאים (מבחינה ביטוחית) לנהוג ברכב.

אם בפוליסה אין שמות נקובים ויש בה מגבלה של גיל אז רק אדם מעל לגיל זה יהיה מבוטח כאשר הוא נוהג ברכב.

שנינו התכוונו לאותו דבר רק השתמשנו בניסוחים שונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...