Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

העייריה (ירושלים) בפעולה!

dani peugeot
שימו לב! השרשור הזה בן 5270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם זה חניה פרטית תהנה

שטח שלך תעשה בו מה שבא לך

אני גם העמדתי במצב מתפורר את המוס שלי בחניה בבית במשך שנתיים

במידה ואתה מעמיד את הרכבים שלך ברחוב אז כן זה חוצפה

אתה תופס מקומות חניה לאנשים בעוד הרכב שלך לא זז מהמקום ( יום יומים שבוע , נגיד שסביר )

אנחנו פה מדברים על מצב של הרבה יותר זמן

הבעיה דודי היא שהם עושים את זה גם לרכבים עם טסט.

הבלייזר שלי עומד ברחוב כבר 4 חודשים כי אני לא נוהג עליו. בוקר אחד מצאתי גרר של העיריה מנסה להרים אותו. כששאלתי את הפקח מה הוא חושב שהוא עושה אז התשובה שקיבלתי, זה רכב נטוש. כשציינתי בפניו שלרכב יש טסט בר תוקף וביטוח בר תוקף הוא התחיל להתבלבל.

אז ממש לא איכפת לי אם מישהו חושב ש"תפסתי" לו חנייה. הרכב רשוי זבשכ"ם וזאת זכותי להעמיד שם את הרכב אני משלם מיסים. אז מה החוצפה בדיוק?

וזה נכון גם אם אזיז את הרכב פעם בשנה רק כדי לעשות טסט.

שברולט קאמרו 76, שברולט מליבו שוול הארדטופ 68.

שברולט בלייזר שנת 91, מפלצת שטח.

וואגוניר שנת 76 בהליכי בניה.

אלפא 164.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה דודי היא שהם עושים את זה גם לרכבים עם טסט.

הבלייזר שלי עומד ברחוב כבר 4 חודשים כי אני לא נוהג עליו. בוקר אחד מצאתי גרר של העיריה מנסה להרים אותו. כששאלתי את הפקח מה הוא חושב שהוא עושה אז התשובה שקיבלתי, זה רכב נטוש. כשציינתי בפניו שלרכב יש טסט בר תוקף וביטוח בר תוקף הוא התחיל להתבלבל.

אז ממש לא איכפת לי אם מישהו חושב ש"תפסתי" לו חנייה. הרכב רשוי זבשכ"ם וזאת זכותי להעמיד שם את הרכב אני משלם מיסים. אז מה החוצפה בדיוק?

וזה נכון גם אם אזיז את הרכב פעם בשנה רק כדי לעשות טסט.

אל תערבב בין סיטואציות

הבחור מעל ציין בפירוש שהרכבים שלו עומדים בלי טסט

ויש לא מעט רכבים שהם עם טסטס והם לא בשימוש וזרוקים ברחובות

mustang 67 GT, 302 engine t5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז?...? וגם ללא טסט- שוב, מה הבעיה? לי יש לפחות אוטו אחד, שרוב הזמן עומד ללא טסט- ורק פעם ב... אני עושה לו טסט, נוסע, ושוב מעמיד. אז מה הבעיה בזה? ואין לנו בשכונה מצוקת חניה- ועדיין עיריה פעם גררה לי אותו! ואני שואל- מה הבעיה? זה זכותי לעשות עם הרכב שלי כל מה שבא לי, כמובן, אני לא מדבר על המיקרים הקיצוניים של אוטו שברור שננטש ולבעלים לא אכפת ממנו- אבל אם כולם יודעים, למי שייך האוטו, ושהבעלים צריך אותו?:roll:

עיריית ת"א, אגב, פעם הייתה מדי פעם שולחת "סיורים" לפינוי - שכללו: שופל ענק ומשאית פתוחה, שמן הסתם- השופל היה לוקח אוטו, וזורק במשאית, וככה "X3", והמשאית הייתה מביאה את ה"שלל" למגרש אחסנה, שפעם ב.. הייתה מגיעה לשם מגרסה ניידת עם משאיות הגדולות ומפנים הכל לברזל. איזו תקופה זו הייתה!8) -בוא נגיד, שמצוקת חלפים לא הייתה לנו אז, לבעלי מכוניות הישנות!:-D:wink: מאז- הם "השתכללו": בהתחלה אותה המשאית התחילה להביא את הגרוטאות ישר לקבלן פרטי באזור- מן הסתם, מקור החלפים שלנו הפסיק להתקיים, ואחר-כך עברו לשיטה יותר "רחמנית"- כעת המכוניות נגררות למיגרש, ורק אחרי כמה חודשים ללא הוצאה- הולכות לברזל! וטוב שכך- כי "בין לבין" אפשר עוד להציל משם משהו מדי פעם!:-D

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפקחים שהיו פה השאירו פתק על הרכב וכך הם עושים את זה...

הם משאירים פתק על הרכב ואם תוך 48 שעות הבעלים לא מפנה את הרכב והוא עומד באותו מקום

אז זה מה שעושים לו.

איזה שטויות!

פקח מגיע למקום

מאתרים את בעל הרכב

משאירים ב.ק לבעל הרכב לפנות את הרכב תוך 30 יום

במידה ולא פונה

נותנים עוד 14 יום אחרי הודעה שניה שהרכב יפונה

ואז הרכב מפונה

לא 48 שעות ולא נעליים! אוי ואבוי אם זה הייה בתוך 48.

למען גילוי נאות אני עובד עיריית ירושלים ואני שולח את הפקחים וחלק מהתפקיד שלי גם לעקוב אחרי מועדי פינוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל אם לרכב יש מספרי רישוי הם גוררים אותו עם גרר ורק אחרי כמה חודשים אם הבעלים לא בא לקח אותו אז הם גורסים אותו,לפי דעתי אם לרכב יש מספרים אסור להם לגרוס אותו ישר

לא קשור אם יש מספר או אין מספר

אם יש מספר יותר קל להשיג בעלים

בודקים ניירות.

אם יש ביטוח , טסט או רישיונות מוקפאים

לפי הנתונים הללו, דין הרכב.

רכב יכול ליהיות מאובק עומד כמה חודשים ללא אוויר בגלגלים והוא לא יהיה גרוטאה

החיפושית שלי לפעמים עומדת איזה שבוע - שבועיים כי אני משתמש בוספה כי יותר נח לי

ולפעמים לשכנים מפריע הרכב שלי שהוא מלוכלך ומפריע להם בחניה שהוא נמצא במקום לאפשר חניה לרכבים אחרים

השכנים שלי יכולים לקפוץ עד מחר ואני ישאיר אותו כמה שבא לי כל עוד יש רישוי תקין מבחינתי שהאוטו יהיה בלי אוויר בגלגלים ומלא חרא של יונים .

אין שום זכות לאף אחד להגיד שהרכב שלי גרוטאה.

ודרך אגב אין מקום איכסון לגרוטאות

הם הולכים מהרחוב ישר לעזרייה לגריטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שטויות!

פקח מגיע למקום

מאתרים את בעל הרכב

משאירים ב.ק לבעל הרכב לפנות את הרכב תוך 30 יום

במידה ולא פונה

נותנים עוד 14 יום אחרי הודעה שניה שהרכב יפונה

ואז הרכב מפונה

לא 48 שעות ולא נעליים! אוי ואבוי אם זה הייה בתוך 48.

למען גילוי נאות אני עובד עיריית ירושלים ואני שולח את הפקחים וחלק מהתפקיד שלי גם לעקוב אחרי מועדי פינוי.

מזל שלא גרתי בירושלים כשנסעתי לחו"ל לשלושה חודשים...

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם מדובר במשאית של העירייה , צורת הפינוי לא חוקית בדיוק.

לעירייה מותר בשלב ראשון לגרור את הרכב ולא להרים אותו ולמעוך אותו כמו שהמשאית כאן עשתה .

אם המשאית כאן היא אכן של העירייה משהו כאן לא בדיוק כשר בצורת הפינוי.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעירייה מותר בשלב ראשון לגרור את הרכב ולא להרים אותו ולמעוך אותו כמו שהמשאית כאן עשתה .

המשאית של העירייה.

לא נכנס לזה אם זה חוקי או לא.

אבל מזכיר לי שפעם עיריית ירושלים הרימה רכב שהוא לא גרוטאה והייה בלאגן בטרוף ומה זה שמח!

גם אני זוכר שעיריית תל אביב הרימה רנו קנגו בגרירה במקם חניה לא חוקי

ובמקום לגרור את הרכב עשו נזק ברמות קשות במיוחד

אני זוכר גם שהרכב נפל מהגורר.. זה הייה מצחיק לראות איזה טיפשות של הגוררים שעוד ראו שעשו נזק אדיר לרכב, הם לא התיאשו עד שהרכב (למרות הנזק הכבד) יעלה על הגרור ולא ויתרו לבעל הרכב שישלם את הדוח והגרירה ואז יתחשבנו על הנזק שהגורר עשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשאיות הללו מוזעקות רק לאחר פניות מרובות מצד שכנים, אם השכנים לא מתלוננים בצורה עקבית לא מגיעים למצב הזה.

לא מדוייק

אם יש תלונה על רכב (אפילו אחד , וממש לא צריך יותר כי מעבר לתלונה אחת לא נרשמות עוד)

מגיע הפיקוח העירוני

יש מקומות שיש סיורים יזומים בעיר על ידי הפיקוח העירוני בנוגע לרכבי גרוטאה

דוגמא בעיר שלאחרונה יש מבצע על אזור פסגת זאב.

לגבי הפניות המרובות, אני גם רושם אותם ואם היא פניה כפולה אני פשוט לא פותח עוד פנייה.

ככה שאין משמעות לתלונה אחת או מאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה, לא ראית, מה כתבתי- גם בעירית ת"א עד לא מזמן יחסית היה מקובל לשלוח "סיור": משאית זבל פלוס שופל ענק, שפשוט מעך מכוניות וזרק אחת על השניה בארגז המשאית! והיו שם מכוניות מעניינות, דרך אגב! לא יודע, למה בסוף וויתרו על השיטה- אבל טוב, שככה!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...