Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיים חוק נגד שטיפת רכב?

שימו לב! השרשור הזה בן 5526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השבוע שטפתי את הרכב, מישהי עצרה ואמרה שאם אני לא אפסיק עכשיו היא תזמין משטרה כי אסור לשטוף את הרכב בתקופות כאלו, כנראה.

האם קיים חוק כזה?

האם אוכל לקבל קנס על דבר כזה?

הצרפתיות לא מסתדרות עם הקוריאנית, לכן אני מחנה אותן רחוק אחת מהשניה:-D

לעבוד עם כובע, בגד ים וכפכפים, נראה לי שאני בגן עדן.8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

השבוע שטפתי את הרכב, מישהי עצרה ואמרה שאם אני לא אפסיק עכשיו היא תזמין משטרה כי אסור לשטוף את הרכב בתקופות כאלו, כנראה.

האם קיים חוק כזה?

האם אוכל לקבל קנס על דבר כזה?

תפעיל שיקול דעת,אין מים,וכמה שפחות נשטוף את גושי הפח שלנו כך ייטב לנו,נשמע פשוט לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו פעם ניסה לשטוף עם דלי? זה בלתי אפשרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספיק טפילים בממשלה, לא צריך להטפיל גם מים.

להתפיל, לעומת זאת - וישא"ק.

אושר, אפשר לשטוף עם דלי, מקסימום בסוף להשפריץ קצת עם צינור רק כדי לנקות את שאריות הלכלוך לפני הניגוב, אבל ממש קצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה עם שטיפת הגינה עם צינור? גם נגד זה קיים חוק?

לא קיים חוק האוסר שטיפת רכב עם צינור, ואם כן, וודאי שהמשטרה היא לא הגוף שאוכף אותו, אז אתה יכולה להגיד לאישה שהעירה לך, שתלך לחסוך מים בבית שלה ולא להעיר הערות מיותרות. היא צודקת בזה שמדובר בבזבוז מים רציני, והדבר ישפיע על חשבון המים שלך, אבל אין כאן עבירה על החוק. מבזבז מים? התוצאה בחשבון המים. אם מדובר בצינור נטוש המושאר פתוח על ידך, אולי תוכל לקבל דו"ח מפקח עירוני כלשהו (יש להם כל מיני סעיפים מוזרים שכאלה).

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר צודק, אני מאמין שמהכונות הרבה יותר בזבזניות. אחח חבל ששום דבר לא מסודר בממשלה ואנחנו צריכים לקחת אשמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספיק טפילים בממשלה, לא צריך להטפיל גם מים.

להתפיל, לעומת זאת - וישא"ק.

אושר, אפשר לשטוף עם דלי, מקסימום בסוף להשפריץ קצת עם צינור רק כדי לנקות את שאריות הלכלוך לפני הניגוב, אבל ממש קצר.

הממשלה החדשה תעשה סדר תיהיה רגוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונות השטיפה ממחזרות את המים.

ואם מרכיבים על צינור ראש לחץ כמו של השקיית גינות, כמות המים שמתבזבזת בשטיפה היא פחות מ2 דליים אם עושים את זה נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטיפה בתחנת דלק ממחזרת מים.

אסור לשטוף עם צינור, מבחינה מוסרית...

אני שוטף אותו גדול פי 2 וחצי מהפג'ו שלך עם דלי, ועוד דלי אחד, והיא יוצאת בונבוניירה...

כבר לא מחפש מנוע 2 ליטר לסיירה. פינטו או לא פינטו.

השימוש במידע הינו על אחריות המשתמש בלבד, על כל המשתמע מכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה עם שטיפת הגינה עם צינור? גם נגד זה קיים חוק?

לא קיים חוק האוסר שטיפת רכב עם צינור, ואם כן, וודאי שהמשטרה היא לא הגוף שאוכף אותו, אז אתה יכולה להגיד לאישה שהעירה לך, שתלך לחסוך מים בבית שלה ולא להעיר הערות מיותרות. היא צודקת בזה שמדובר בבזבוז מים רציני, והדבר ישפיע על חשבון המים שלך, אבל אין כאן עבירה על החוק. מבזבז מים? התוצאה בחשבון המים. אם מדובר בצינור נטוש המושאר פתוח על ידך, אולי תוכל לקבל דו"ח מפקח עירוני כלשהו (יש להם כל מיני סעיפים מוזרים שכאלה).

אני מניח שבתור שוטר אתה מכיר את כל החוקים והתקנות, לא? אם כן - קרא כאן, אולי תופתע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שנים שוטף את הרכב 2-3 דליים מספיק אפילו יותר מדי

בשארית המים אני עושה מקלחת ותה צמחים הודי לכול השבוע

SEAT IBIZA FR '05 150BHP

Designed in Germany Built in Spain Perfected in Israel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...