Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיים חוק נגד שטיפת רכב?

שימו לב! השרשור הזה בן 5515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אייל ,תודה על המאמר המעניין והמשכיל.

ראוי לציין שהיתה החלטת ממשלה בשנת 2001 לגבי הקמת 5 מתקני התפלה ,אבל מכיוון ש 2002-3 היו ברוכות גשמים החליטו שאין בעיית מים ואפשר לדחות את ביצוע ההחלטה האמורה...

דבר משעשע לגבי הבירוקרטיה והחלטות ממשלה "חכמות" :יש איסור השקיית גינות . המשמעות היא שלמרות שאני צובר את מי האמבטיה לדוד מיוחד ע"מ להשתמש בהם להשקייה (ושטיפת הבית והאוטו) עדיין לשון החוק קובעת שאסור להשקות! מבחינת המחוקק, מי האמבטיה עדיף שירדו לביוב ,להשקות איתם אסור.

חלם זה כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדכון:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3700589,00.html

למי שעדיין לא ראה, להשקות גינות ציבוריות כבר מותר אבל את הגינות הפרטיות הקטנות שיש לחלק מהאנשים בחצר-אסור, כל אותם אנשים שהשקיעו בגינה הפרטית שלהם, הכל הולך לרדת לטימיון אבל 28 מיליון מ"ק בכל שנה לגינות ציבוריות זה בסדר.

כמו שנראים הדברים הכל ימשיך כרגיל, לאט לאט יהיו עוד הקלות והעשירים יוכלו למלא את הבריכות\ג'אקוזי שלהם ורק האנשים הפשוטים ישארו עם גינה מלאה בעשבים יבשים,יסעו במכוניות מלוכלכות ויתקלחו 60 שניות על השעון.

אם באמת רוצים לפתור את הבעיה של המים צריך לדאוג למקור מים חלופי או להעלות את המפלס של הכנרת, כל מה שעושים הוא לנסות לדחות את הקץ ופשוט שירד המפלס יותר לאט, אבל שורה תחתונה אנחנו במגמת ירידה במפלס וזה לא פתרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כתוב שיאסר להשקות גינות פרטיות. יש התייחסות ספציפית לדשא בלבד, שידוע שהוא שתיין מים רציני.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הדשא אל תשקה, את השאר כן עם טפטפות.

אצלי חוץ מהדשא הכל פורח וגם בלי להשקות בנתיים חוץ מהעץ מנגו שאני משקה כל יום 2 דליים לטובת הפרי.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו פעם ניסה לשטוף עם דלי? זה בלתי אפשרי.

ביום רביעי האחרון, אני אישית(בן 17 וחצי, נהג טרי) ניקיתי את האוטו כמו חדש.

שאיבה, שטיחים, חיצוני, הכל.

קח דלי מים, ומברשת לא קשה, שים בדלי טיפה סבון ותתחיל לנקות. אם ממש נשאר טיפה סבון או משהו, קח משהו עם לחץ מים(רובה מים או צינור זה בערך אותו דבר), ותעביר בזריזות על האוטו. לא תאמין כמה מים אתה חוסך למדינה, וכמה כסף לעצמך.

אגב, ההנאה בניקיון של האוטו, יקרה מפז.

ישתבח הבורא, שגם היום אני נמצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני נהג טרי, 17.5 :)

אני לא שוטף עם דלי כי זה לא נוח פשוט, בקיצור את הרכב שלי אני אמשיך לשטוף עם צינור.

הצרפתיות לא מסתדרות עם הקוריאנית, לכן אני מחנה אותן רחוק אחת מהשניה:-D

לעבוד עם כובע, בגד ים וכפכפים, נראה לי שאני בגן עדן.8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק דבר פעוט וקטן, ברגע שהמים באמת יגמרו חלילה במדינה, כי אנשים כמוך ורבים אחרים שעדיין ממשיכים לעשות כרצונם בדווקא, ולא חושבים על הכלל ועל התוצאות שעלולות להיות.

אין לך דרך להתחמק מן הגזרה שתגיע, וגם אתה כמו כולם תאלץ לקבל מים מהמדינה בתוך שקיות שוקו.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני נהג טרי, 17.5 :)

אני לא שוטף עם דלי כי זה לא נוח פשוט, בקיצור את הרכב שלי אני אמשיך לשטוף עם צינור.

רק בגלל שאתה טרי, אתה צריך להתרגל לאיכות. במקום לשטוף עם צינור, נקה את האוטו שלך בעצמך. תאמין לי שתרגיש הרבה יותר טוב. ההבדל בין איך האוטו שלי היה נראה לפני ואחרי? אלוהים, אני מאושר שעשיתי את זה.

ישתבח הבורא, שגם היום אני נמצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית משתמש בדלי עם מים וסבון בשביל לרחוץ,ואחרי הרחיצה,בצינור (עם ראש מתכוונן) ע"מ להוריד את המים (מתיז במשך פחות מ10 שניות בזרם מפוזר וחלש שמספיק בשביל להוריד את הסבון והלכלוך),ובד"כ עובר ככה 4 פעמים - בכנפיים,מקדימה ומאחורה. ההתזה הקצרה עם הצינור בהחלט מבזבזת הרבה פחות מים מלמלא דלי שלם. אז זה נחשב שאני משתמש בצינור? :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנים שאני מצליח לשטוף את האוטו עם דלי מים 1 בלבד! אפילו הג'נטים זוכים לשטיפה. :roll:

גם אני שוטף ככה את רכבי, דלי מים אחד מספיק לרכב משפחתי ממוצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כמה זמן אתה שוטף את הרכב?

לי נראה שאם שוטפים כל יום, אז בטח שדלי אחד יספיק.

אך אם שוטפים פעם בשבוע או שבועים - דלי אחד יספיק בקושי לג'נטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב , הרבה ויכוחים וטענות היו פה , אך אפילו לא רעיון פרקטי אחד , אז אני אתן את שלי.

לשטוף רכב עם צינור כמובן הרבה יותר יעיל, כי צינור + ספוג מזרים מיד את הלכלוך מהרכב , אבל גם עם דלי או שניים ניתן לעשות עבודה טובה.

מה שעשינו אצלנו בבית (קל מאוד ליישום בבתים פרטיים) , הוא מערכת ניקוז בגג , קרי איסוף מי גשם מהמרזבים , לתוך חביות גדולות מפלסטיק. מספיק יום גשם בריא אחד , ואנחנו ממלאים 5 עד 10 חביות מים (200 ליטר כ"א) , והופ, יש המון מים לרחיצת הרכב , להשקייה וכו'. לכל חבית יש ברז, ותמיד יש חבית אחת שיושבת על חבית אחרת, בשביל הפרש גבהים שיתן לחץ מים.

אני שוטף את הרכב בזריזות עם צינור, תוך שימוש במים שאגרנו בחביות , וכמובן כשהרכב חונה על הדשא (נשקה את האומלל על הדרך). חישבתי בממוצע צריכת מים מהחבית של כדלי וחצי עד 2 לכל שטיפה , משהו כמו 30 ליטר בערך.

גם האוטו יוצא בונבון, גם השקיתי את הגינה , ולא לקחתי אפילו טיפה אחת מהכנרת.

כל שנשאר הוא לנגב את הרכב ולהתמלא גאווה על הנקיון והחיסכון.

מומלץ!

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...