Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך עזרה עם מדפסת שהפסיקה לקבל ראשי דיו תחליפיים

fixxxer
שימו לב! השרשור הזה בן 3650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדפסת HP 6500, עובדת עם ראשי דיו תחליפים כבר כמה שבועות, פתאום "השתגעה" מודיעה שאין ראשי דיו מקוריים ומסרבת להדפיס ולסרוק.

יש לי פינג למדפסת וקישוריות טובה.

יש פתרון, חוץ ממה שכבר הוזכר כאו בשרשור.

אם זה כמו ב 6700, אז המדפסת תמיד "זוכרת" את הראש דיו האחרון.

לכן מה שעושים ,זה להטעין ראש דיו אחר (גם ריק זה טוב).

לתת למדפסת, לסיים את הבדיקות ואז להטעין, את ראש הדיו החליפי שלא עבד קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

במדפסות לייזר (גם הזולות) אין את כל ההתעסקות הזו.

אין בעיה עם טונר תחליפי.

עלטות לדף נמוכה יותר.

כמעט ואין תקיעות.

ויתרון חשוב למי שמדפיס מעט - בניגוד לדיו שמתייבש וסותם את הראשים, טונר של מדפסת לייזר לא מתייבש. הוא כבר אבקה יבשה וגם אם המדפסת היתה מושבתת שנתיים היא תחזור להדפיס מעולה.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר למצוא מדפסת לייזר זולה במבצעים מזדמנים. אפילו עכשיו תמצא בזאפ בסביבות 300 שח:

http://m.zap.co.il/models.aspx?sog=c-printer&db5620=5622&orderby=price

כולל סורק :

http://m.zap.co.il/models.aspx?sog=c-printer&db5620=5622&orderby=price&db379702=379703

אני רכשתי מדפסת סמסונג עם סורק במבצע 400 שח, עובדת כבר שנתיים בלי בעיה. מדפיס דפים בודדים בשבוע והחלפתי טונר רק פעם אחת בשנתיים האחרונות (כ-80 שח) . אני מאוד מרוצה ממנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה כמו ב 6700, אז המדפסת תמיד "זוכרת" את הראש דיו האחרון.

לכן מה שעושים ,זה להטעין ראש דיו אחר (גם ריק זה טוב).

לתת למדפסת, לסיים את הבדיקות ואז להטעין, את ראש הדיו החליפי שלא עבד קודם.

לצערי אין לי (ואין לי מאיפה להשיג) ראשים ישנים מקוריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחחח, אין לכם מושג איזה עצבים זה, להגיד למחשב להדפיס, ולא קורה כלום... דוחף אותו לתוך גרונה של הסוררת, תוך שאלה "אז מה זה? אז מה זה? אז מה זה? אז מה זה?"... יא חתיכת @#$% %$^$^... בטח שאין נייר, הרי הוצאת אותו בלי לעשות איתו כלום... יום יבוא, ואני אתארגן על פטיש של 5 קילו, קונגו, מכבש הידראולי ביתי ובתולת הברזל, רק עבור המדפסת הזו. זה יהיה עבורי פשוט יום כיף ותרפייה.

לחילופין, קנה מדפסת פשוטה של BROTHER, עם או בלי פקס, ותוכל לשכוח מהשטויות האלה.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי 2 מדפסות HP שחיו שנתיים (שימוש ביתי בלבד) ועוד 1 שחיה שלוש שנים אצל אמא שלי עברתי לברודר.

ראש דיו לא מקורי שחור (גדול) או צבעוני (רגיל) 8 ש"ח כ"א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקוי המגעים של המחסנית, ניקוי רציני עם לחץ אוויר (בין היתר) של כל המדפסת, ולפעמים התקנה מחדש של המדפסת עוזרת. מעבר לזה, פשוט להעיף לקיבינימט לפח ולקנות אחת חדשה וזהו, חבל על העצבים על ההמצאה המחורבנת הזו. מדפסת שלא מדפיסה זה אחד הדברים הבודדים שמסוגלים להוציא אותי מהשלווה שלי ומאד מאד מאד מהר. התקפי העצבים הגדולים ביותר שלי עד היום היו בעקבות מדפסת שלא מדפיסה.

זה בהחלט עוזר. גם החלפה של סוג הדף יכולה לעזור, יש דפים שעושים בעיות יותר מאחרים במדפסות HP.

אחחח, אין לכם מושג איזה עצבים זה, להגיד למחשב להדפיס, ולא קורה כלום. אז אני שולח את ההדפסה שוב. לא קורה כלום. אז המחשב אומר שהמדפסת אוף-ליין. אז דאגתי שהיא תהיה און ליין. כמובן, ששלחתי שוב את ההדפסה. או אז המדפסת אומרת "אין נייר". אז אני לוקח את הנייר ששוכב לו בתוך המקום הייעודי שלו, דוחף אותו לתוך גרונה של הסוררת, תוך שאלה "אז מה זה? אז מה זה? אז מה זה? אז מה זה?" וביצוע הפעולה שוב ושוב מספר פעמים. או המצב היותר גרוע: המדפסת לוקחת נייר אחד, מעבירה אותו בתוך הלוע שלה על ריק, דהיינו לא מדפיסה כלום, לאט לאט, וכשהוא יוצא היא שוב טוענת בתוקף: אין נייר. אז אני מניח את אותו הנייר שלפני רגע היא אכלה במקום, נותן לה להדפיס, היא מעבירה את הנייר המחור*ן שוב, לאט לאט, ואחרי זה אומרת שאין נייר. יא חתיכת @#$% %$^$^ בת @#^ 3#$^^ 45785626#%@%^&@ 24%^&@# $*^1235 @#%^@$%, בטח שאין נייר, הרי הוצאת אותו בלי לעשות איתו כלום, אולי פעם הבאה שאת דוחפת חתיכת דף $@%^# ל#$^#, תדפיסי עליו כבר באותה הזדמנות יא @#!% %$%@ !$&$*%#% %^*)^( ?! ומנסה שוב להדפיס. אז המדפסת אומרת שאין נייר. אז אני מוציא את כל הנייר מהמדפסת, ומנסה להדפיס שוב, תוך שאני ממלמל "את צודקת! אין נייר! הנה, תראי! עכשיו יש!!!!!!" מניח את הנייר היקר במקומו, ומדפיס שוב. אז המדפסת אוכלת דף אחד, לאט לאט, ואחרי זה בוכה לי שאין נייר.

יום יבוא, ואני אתארגן על פטיש של 5 קילו, קונגו, מכבש הידראולי ביתי ובתולת הברזל, רק עבור המדפסת הזו. זה יהיה עבורי פשוט יום כיף ותרפייה.

אני מתעב מדפסות.

כן, כמו חיבור לחשמל למשל. או אם חם מדיי. או קר מדיי. או יום יפה. או יש עננים. או יש שמש. או יש נייר. או אם התעטשת והבהלת אותה. ויש עוד.

וואללה תאמין לי ברווז, אם לא היית קיים היה צריך להמציא אותך :roflmao:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לחכות? עשה מה שאני עשיתי: אצלי עומדות שתי מדפסות: הזרקת דיו עם סורק ופקס של HP - משמשת להדפסות צבעוניות וכפקס, ולידה בראדר לייזר המשולבת רק בסורק, ומשמשת להדפסות השגרתיות וכמכונת צילום.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שנים עם מדפסות HP , אני מחכה שהנוכחית תתפגר כדי להחליף ללייזר של brother.

למה לחכות? יאללה לחנות, כבר היום, לפני שמחיר הדלק יעלה כי אחר כך יהיה חבל לשרוף את הנבלה הישנה.

מצד שני, מחיר הדלק לזיפו לא עלה הרבה בשנים האחרונות, ונשאר לי קצת אם אתה רוצה.

אני אשמח גם להלוות לך פיגיון טיקסי.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...