Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משה קצב - כת"א על אונס.

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 5586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שששששששכוח הוא כוח. ולא משנה מה הוא...

דבר שנילקח בכוח הוא אונס.

אני דובק בזה.

המקרה "שלנו" הוא שונה. יש לנו עדות של בחורה ועדות של גבר.

אוטומטית אנחנו מסיקים שהגבר אנס אותה והיא צודקת. למה? כי היא חלשה, שברירית ומסכנה.

אני מניח שאתה יודע כמה קל לבוא עם סיפור ולהוציא אותו מהקשרו, לאורך ההיסטוריה אנחנו עדים לזה.

"היהודים האילו אוחזים במשרות הכי חשובות, היהודים האילו עשירים.. כו'..."

או "היהודים הרגו את ישו, בואו נישנא אותם...."

בחוויה שלך אתה, אישית, לא הרגת את ישו וגם לא אני, אבל יש מדינות שהן לא מוסלמיות שאם תגיד שאתה יהודי לא יאהבו אותך... סתם ככה, כי הרגת את ישו...

לא תתפוס אותי אומר שצריך לשחרר אנסים מהכלא, לעולם. (ובאמת אני חושב שמי שאנס - שירקב בכלא עד צאת נישמתו).

אבל, וזה אבל גדול, המערכות שגובות עדיוות, אילו שמקבלות את ההחלטות לא מקבלות אותן סתם, הן מחוברות לאותו ערוץ תיקשורתי שמראה דברים.

אני חושב שאם הוא היה אומר בהתחלה "כן, קיימתי איתה יחסי מין, בהסכמה מלאה.

כן, אני מקיים יחסי מין עם מספר נשים במקביל...

וכן, אישתי האהובה שלי שאני מעריץ את האדמה שהיא דורכת עליה, מרשה לי לעשות את הדברים האילו!"

שם היה ניגמר הסיפור הבזוי הזה.

התקשורת, זהיא דבר ניפלא, מראה לך דברים מסויימים שכולנו רואים, אתה, אני וכל עם ישראל.

"התקשורת" בסין למשל מסננת, או סיננה, מסרים שהם אנטיממיסדים. אם היית מחפש בגגול על "איש הטנק" היית מוצא דפים עם תמונות של תיירים שם.

אז ברור שהסינים לא ידעו על זה כלום.

הכל שאלה של השקפה, ומה שאני רוצה להגיד זה שצריך להביט בזה בעיניים טיפה אחרות, או סקפטיות. כמו על כל דבר.

אל תקבל דברים כמובן מאליו.

אני מקווה שהבנו על מה אני מדבר.

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תרשה לי להמשיך את המשפט שלך: "שברוב טפשותו חשב רק עם הז**, שכח שהוא שר המשפטים והרשה לעצמו יותר מדי".

תתפלא, אני בהחלט מסכים איתך, העניין הוא שלשיטתי המקרה הזה היה צריך להסתיים מקסימום בסטירה או בפרסום העניין ושיחליט הציבור מי הוא חיים רמון.

הסיפור הוא ציבורי ולא פלילי.

תראה, רמון נישק מישהיא בכח ולמרות שגם זה חמור זה אלף אלפי הבדלות בין זה לבין אונס.

ראבאק, לא התרדה מינית או ביצוע מעשה מגונה אלא אשכרה אונס.

אחד כזה הלוואי וירקב בכלא עד שלא יעמוד לו יותר, נשיא לשעבר כאחד מאחרוני סוטי המין.

חיים רמון הוטרד מינית בידי חיילת שבטרם הנשיקה נמרחה עליו (תתבונן בצילום שמוכיח את זה), מסרה לו את מס' הטלפון שלה וגם הציעה לו שיסעו ביחד לחו"ל... :shock:

בנסיבות הללו יש לזכות אותו מעבירה פלילית שלדעתי איננה קיימת וכל מעשהו הוא בגדר אי הבנה סבירה.

לגבי ההיבט הציבורי של העניין - התנהגות של שר ערב יציאה למלחמה - אצלי האיש הורשע והוא איננו ראוי לטעמי לשמש כשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנסיבות הללו יש לזכות אותו מעבירה פלילית שלדעתי איננה קיימת וכל מעשהו הוא בגדר אי הבנה סבירה.

אתה יודע מה, בא נחכה שהבוס שלך ידחוף בכח את הלשון המסריחה שלו לפה שלך ונראה אם תסכים שכל העניין הוא בעצם אי הבנה סבירה.

אולי אתה מתכוון שיש נסיבות מקילות (ובהחלט יש והוא גם קיבל גזר דין שמתחשב בהן) אבל עבירה פלילית יש מעבר לכל צל צילו של ספק.

גילי,

הבנתי על מה אתה מדבר ואני אפילו נוטה להסכים רק במקרה הזה אין עדות אחת, אין שתיים ואין 3 יש כמה וכמה עדויות על מעשיו ןמנהגיו לאורך שנים רבות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מה, בא נחכה שהבוס שלך ידחוף בכח את הלשון המסריחה שלו לפה שלך ונראה אם תסכים שכל העניין הוא בעצם אי הבנה סבירה.

כשאני אחבק את הבוס שלי ואניח את ראשי על החזה שלו (קצת בעייתי לעשות את זה עם הגובה שלי - 1.85), אציע לו נסיעה זוגית משותפת לחו"ל, וגם אתן לו את מספר הנייד שלי כדי לתאם את העניין - אתה יודע מה? אם הוא ידחף את הלשון שלו לגרון שלי - זה יגיע לי.

עריכה:

בגירה - קבל ויז'ואל, הבעלים של חנות הזוחלים הגדולה במדינה מקבל לעבודה בחנות עובדת חיננית למדי.

יום אחד כשהחנות ריקה מלקוחות אבל ישנם עוד עובדים בסביבה (החנות הגדולה במדינה, או לא?), העובדת מבקשת לשוחח איתך במשרדך, אתה כמובן נעתר לבקשה, הרי למה לא?

אחרי קצת פחות מחצי שעה של שיחה בטלה (שאתה עדיין לא מבין את פישרה), פתאום הגב' צועקת "עזוב אותי חתיכת סוטה" (אתה כמובן שלא עשית שום דבר), היא פורצת בצעקות ויוצאת החוצה תוך שהיא תולשת את כפתורי חולצתה.

העדים מעידים שראו אותה בורחת בצעקות ממשרדך כשחולצתה קרועה, אתה תטען אמת שלא היו דברים מעולם.

התוצאה: בגירה מורשע, משלם פיצויים כבדים וכל עולמו חרב עליו וזה ללא כל עוול בכפו.

מדע דמיוני? אני מכיר מישהו שקרה לו סיפור דומה לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קצת צבוע בעניין הזה, אם היו אפילו מסתכלים לא טוב על אמא\חברה\אחות שלי הייתי מוציא לבנאדם את העניים עם סכין.

אבל ברגע שזה קורה לנשים אחרות אני תמיד יגיד שהן שקניות, ויש להן יותר מידי כוח, ואישה צריכה תמיד להיות מתחת לרמה של גבר, אני יש לי זין קטן, לא אכפת לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילי, הודעה כזאת ציפיתי לקבל מ VOLK אבל ממך? אני המום!

אני קצת צבוע בעניין הזה, אם היו אפילו מסתכלים לא טוב על אמא\חברה\אחות שלי הייתי מוציא לבנאדם את העניים עם סכין.

אבל ברגע שזה קורה לנשים אחרות אני תמיד יגיד שהן שקניות, ויש להן יותר מידי כוח, ואישה צריכה תמיד להיות מתחת לרמה של גבר, אני שובניסט, לא אכפת לי.

במקרה של קצב אני חושב שצריך להכניס את א' הזאת למאסר על זה שהיא משקרת ושיתעללו בה שמה.

לזה התכוונת... לא? :lol:

אני? אני לא שוויצר, אני לא מנפנף בסכין שלי כדי להוציא לבן אדם את העיניים...

התחושה של הקנאה, המבטים.. פשוט לא שווה את זה.. סביר להניח שהייתי נותן לו את הסכין אם הוא כל כך אוהב אותה...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזה התכוונת... לא? :lol:

לא יכלתי לצפות לשום דבר אחר. וולק במיירעו (על משקל במייטבו).

דורקי,

1. אל תהיה יותר מידי בטוח בעצמך, אם הבוס שלך יהיה דו מיני/הומו ללא ידיעתך, אתה יכול בקלות לקבוע איתו לצאת למסע דייג ליילי ופתאום לגלות שהוא חשב על משהוא אחר לגמרי, אם הוא גם חזק ממך פיזית אתה תגלה דבר או שניים על סוד השרירים הטבעתיים.

2. בחיים אני לא אכנס עם עובדת לחדר סגור, בחיים לא! תמיד עם דלת פתוחה או עם עוד עובדת נוספת וזה בעיקר עקב הכרות עם סיפור דומה מאוד לזה שהזכרת.

3. ברור שיש נשים נבזיות אבל ברור לכל אדם בר דעת שיש יותר מקרי אונס מאשר מקרי נוכלות שכאלה של נשים, לא?

מה שאתה מספר עליו הוא לא כלל לא מדע בדיוני,אבל הוא ללא ספק תופעה איזוטרית, אונס הוא ההפך המוחלט.

4. הבהרה אחת למען גילוי נאות, בביטוי "הגדולה ביותר" הכוונה למגוון הציוד ובעלי החיים. ת'כלס, החנות עצמה קטנה מאוד:oops:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל ברגע שזה קורה לנשים אחרות אני תמיד יגיד שהן שקניות, ויש להן יותר מידי כוח, ואישה צריכה תמיד להיות מתחת לרמה של גבר, אני שובניסט, לא אכפת לי.

במקרה של קצב אני חושב שצריך להכניס את א' הזאת למאסר על זה שהיא משקרת ושיתעללו בה שמה.

טוב נו, יש לך ים כוח וסיוויק שחורה. מותר לך להיות ניאנדרטל.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אל תהיה יותר מידי בטוח בעצמך, אם הבוס שלך יהיה דו מיני/הומו ללא ידיעתך, אתה יכול בקלות לקבוע איתו לצאת למסע דייג ליילי ופתאום לגלות שהוא חשב על משהוא אחר לגמרי, אם הוא גם חזק ממך פיזית אתה תגלה דבר או שניים על סוד השרירים הטבעתיים.

3. ברור שיש נשים נבזיות אבל ברור לכל אדם בר דעת שיש יותר מקרי אונס מאשר מקרי נוכלות שכאלה של נשים, לא?

מה שאתה מספר עליו הוא לא כלל לא מדע בדיוני,אבל הוא ללא ספק תופעה איזוטרית, אונס הוא ההפך המוחלט.

בגירה, בוא ואסכם את המחלוקת בעניין רמון כך:

לדעתי בנסיבות העניין הטעות של רמון היא סבירה ומובנת ואין בה מעשה פלילי. גם העובדה שאין מתלוננות נוספות מראה שרמון לא כופה את עצמו על נשים.

זו הייתה התגובה שלי גם אם היה מדובר בבת שלי.

עוד הערת אגב קטנה - להערכתי אין גבר שלא פירש שלא כהלכה את הסימנים ששידר הצד השני, דבר שגרם לו לנסות מהלכים נועזים תוך שהוא נענה בשלילה, לפי זה כולנו אמורים להיות בכלא...

לטובת קוראנו שהצטרפו זה עתה - אין לטעמי במקרה רמון שום דבר בכדי לזכות את קצב - להפך.

לעניין תלונות נבזיות - אני שמח ששנינו מודעים לכך שתלונת כזב של אישה כנגד גבר - יכולה גם יכולה להיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל איך מתנהגות ילדות קטנות שמחנכים אותם הורים כמוך.

צודק, שתי סטירות יעמידו אותן במקום. על מה אתה מדבר לעזאזל??

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי חלק מהתגובות שלך זה פלא שאתה מסתובב חופשי ברחוב, תרגע קצת בנאדם !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא נמצא חבר ממשלה בכל ממשלות העולם שלא זיין את כל הצוות שלו.

נשיאי צרפת הם הכי חרמנים.

לקנדים היו זונות כחלק מצוות הבית הלבן.

פעם בכמה זמן מנסים להפיל מישהו.

את קצב כולם שונאים,כולם פה אומרים איזה מגעיל הוא אפילו שלא פגשתם אותו בחיים.

את כל חקירות המשטרה נגד קצב ישר מדליפים לעיתונות,חוקית צריך לפטר את כל מי שהדליף.

אני לא אומר שהאדם נאמן לאישתו.

אבל חקירות המשטרה לא שוות כלום בצורה שהם עושים אותה.

אחרי שהם אמרו שהם לא מאשימים אותו באונס,כן אומרים שמאשימים אותו באונס.

אחרי שראו ש-א' מבית הנשיא לא אמינה,פתאום שכחו ממנה.

זה משפט בדיחה שמנהלים אותו בעיתון.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה משפט שיתנהל בבית המשפט עם עדויות ופרוטוקולים ובסוף תוכל לקרוא את הכל ולהחליט לעצמך.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאם הוא היה אומר בהתחלה "כן, קיימתי איתה יחסי מין, בהסכמה מלאה.

כן, אני מקיים יחסי מין עם מספר נשים במקביל...

וכן, אישתי האהובה שלי שאני מעריץ את האדמה שהיא דורכת עליה, מרשה לי לעשות את הדברים האילו!"

שם היה ניגמר הסיפור הבזוי הזה.

למי שמואשם באונס יש שתי אפשרויות, להכחיש הכל או להודות ביחסי מין בהסכמה. אם הוא מכחיש הכל דרושה תשתית ראייתית קטנה הרבה יותר בשביל להרשיע אותו, שכן ברגע שהתברר שאכן היו יחסים הוא יוצא שקרן. אם הוא מודה ביחסים בהסכמה הרבה יותר קשה להוכיח כי בסופו של דבר עניין ההסכמה הוא החלטה בין גרסאות. קצב בחר באפשרות הראשונה ולכן יש סיכוי גבוה יותר שריבוי האישומים יוביל להרשעה - ככל שיש יותר מידע כך יהיה לו קשה יותר להפריך את האישומים (בהנחה והוא אכן ביצע את המעשים). הבעיה שלו היא שתפקידו הציבורי (והאגו שלו, כמובן) לא איפשרו לו לבחור באפשרות השנייה, שככל הנראה הייתה מקשה יותר על התובעים להוכיח אשמה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...