Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המחשב נדפק לחלוטין, לא מצליח לפרמט אותו, מי יודע לעזור?

ohanaohad
שימו לב! השרשור הזה בן 5548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להקליד את הדגם שלו בגוגל או באתר החברה ולחפש פרטים.

אם הוא 80 גיגה ומעלה הוא 7200 ומעלה

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוהד!

בזמנו ניסיתי לעשות FORMAT למחשב הישן שלי עם צורב, ורק בגלל שהוא היה צורב זה לא הצליח. לאחר שחיברתי CD-ROM רגיל, הוא קרא את הדיסק. לכן, כנראה זו הבעיה.

אם לא זו הבעיה, לאחר שאתה עושה ריסטרט, תפמפם על מקש ה-DEL (נמצא במקלדת איה שהבלוק של המספרים, לשמאלו של מקש האנטר האנכי). לאחר מכן, תיכנס להגדרות של הBOOT DEVICE ותגדיר את הצורב/CD-ROM כאמצעי איתחול ראשוני (FIRST BOOT DEVICE), את הHD כ SECOND BOOT DEVICE, ואז הוא לא יקרא מההארד דיסק ראשון, אלא מהדיסק.

אם זה לא עוזר, תגיד, ונמצא דרך אחרת.

רועי.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מכניס אתה דיסק בשלבי ה BOOT המחשב ניגש בכלל לCDROM? הנורה נדלקת?

יכול ליהיות שהדיסק נפגם, תקיח דיסק BOOT אחר ותראה עם הכל עולה כמו שצריך.

ה 6 GB שלך ל XP זה מאוד גבולי

אם לא עובד תנסה עם דיסקט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הBOOT בדיסק עובד מצוין,

שמר- שאני מכניס את הדיסק למחשב שהוינדוס עובד הוא ישר מתחיל על AutoRUN זה אומר שהוא עובד מצוין.

שאני עושה ריסטארט - המחשב מתעכב כמה שניות בלהעלות את הוינדוס ושומעים את הצורב מסתובב במהירות גבוהה וקורא את הדיסק אקספי שבפנים , משום מה הוא אחרי זה מתעלם ממנו וממשיך לוינדוס למרות שהגדרתי את הצורב כהעדפה ראשונה לקריאה ורק אח"כ את הארדיסק.

שוב- אני לא מעוניין להעביר את הוינדוס ל80 ג'יגה, השיטה הזו של וינדוס על ה6 ג'יגה עבד ועובד מצוין עד עכשיו חוץ מהעניין של הוירוסים.

בקיצור - הדיסק מצוין, אין לי דיסק אחר לנסות את ההתקנה וניסיתי מקודם את הדיסק של המחשב של אחותי (סלרון משהו ישן ועובד יופי).

הצורב- גם עובד מצוין וב5 שנים האחרונות שהצורב הזה מחובר למחשב תמיד התקנתי ממנו גם דרך הדוס וגם דרך הBOOT.

אין איזשהי דרך לפרמט את ההארדיסק המז**** הזה מבלי לנתק חומרה בתוך המחשב או לחבר את הפלופי?

אגב, אם אני מחבר את הפלופי, אני חייב לנתק משהו שזה אחד הארדיסקים\צורב אז אני לא רוצה לגעת בזה.

תודה מראש,

אוהד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא חייב לנתק כלום שאתה מחבר את הפלופי,

מבחינת הספק יש לו חיבור שונה

הוא מתחבר ללוח עם כבל נפרד

ואם אין לך מום אז תשאיר אותו תלוי כזה ולא מחובר רק לצורך ההתקנה

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BOOT וAUTORUN דברים שונים.

תחפש באינטרנט בגוגל BOOT DISK. תמצא תצרוב דיסק חדש , שאפשר יהיה רק לפרמט דרכו.

לא הבנתי גם איזה דיסק בדקת , האם בדקת את אותו הדיסק במחשב של אחותך, או שבדקת עם דיסק של המחשב של אחותך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...