Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בהעברת בעלות.

carisma kfir
שימו לב! השרשור הזה בן 5630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום מישהו לקח את הפג'ו לבדיקה, היה מרוצה סגרנו מחיר עשינו זכרון דברים ו...

הלכנו לדואר, שם הסתבר שלא ניתן להעביר בעלות ואין להם מושג למה.

ההוצאה לפועל היחידה שהיתה לי זה מבתי משפט ארציים עקב דוחות שהצטברו, וזה שולם לפני שלושה ימים במלואו.

אמרו לי שהעיקול יורד רק עד אחרי 7 ימי עסקים.

בנתיים הקונה דיי מבואס לא מוכן לתת אפילו שקל על החשבון עד שאין העברת בעלות, ואני מפחד שהוא יברח עד שיעברו 7 ימי עסקים דהיינו יום רביעי הבא.

האם מישהו נתקל בעיקול אשר גרם לחסימה בהעברת בעלות?

האם יש אפשרות להסיר את העיקול לפני תום שבעת ימי העסקים.

תודה רבה, כפיר.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש למשרד הרישוי באזור מגורייך - הם יותר מעודכנים מה הסיבה לאיסור העברת הבעלות .

גם המחשב שם, מעודכן לפני מחשב הדואר , כך שאם הסיבה היא הקנסות - אפשר שאצלם זה כבר מעודכן ומשוחרר .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוחחתי עם משרד הרישוי בחיפה, בצ'ק פוסט נאמר לי שניתן להעביר שם בעלות אך ורק במקרים מיוחדים, רכבים של נכים, בעלות לקטינים, תושבי חוץ, ויבוא.

ועוד כל מיני סיבות, האם באמת יש אפשרות שמשרד הרישוי מתעדכן לפי הדואר?

תודה, כפיר.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעת ביצוע העברת בעלות, מחשב הדואר הופך למעין מסוף של משרד הרישוי. משמע - מה שמעודכן במשרד הרישוי - זה מה שמעודכן בדואר, ומה שמבוצע בדואר - מתעדכן במשרד הרישוי.

ההבדל בין הדואר למשרד הרישוי זה שהדואר לא יכול לראות את הסיבה לחסימה ובמשרד הרישוי כן רואים את הסיבה.

פעולות של העברת בעלות רגילה מבוצעות רק בדואר, לפיכך משרד הרישוי מקבל את העידכון מהמסוף שנמצא בסניפי הדואר.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהתקשרתי למשרד הרישוי, נאמר לי שאין שום דבר חריג, והם לא רואים חסימה להעברת בעלות.

האם ניתן לגשת למשרד הרישוי עצמו, לבוא פיזית ולברר אם אין חסימה וניתן לבצע העברת בעלות, רק כדי לקבל את המידע.

ואז להעביר בעלות בדואר, או שעדיין תיהיה בעיה?

האם באמת במחשב של משרד הרישוי העדכון מהיר יותר מהמחשב של הדואר כמו שנאמר כאן לפניך?

בכל אופן הלקוח שלי הוא חירש אילם ומקבל קצבה מביטוח לאומי, האם הוא נחשב נכה לפי משרד הרישוי שנוכל להעביר בעלות?

תודה, כפיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר שמשרד הרישוי מסר לך פרטים על רכב של מישהו אחר ועוד בטלפון.

אם מדובר ברכב שנקנה עם זכויות נכה ויש חסימה - בכל מקרה אתה חייב להגיע למשרד הרישוי.

אתה יכול לגשת לכל סניף דואר עם המוכר, או עם יפוי כוח ות.ז. של המוכר ולבקש לבצע העברת בעלות. אם הפעולה הושלמה, משמע אין כל חסימה במשרד הרישוי.

אתה לא יכול לברר בדואר אם יש חסימה, כיוון שאסור להם להיכנס למערכת שלא לצורך ביצוע העברת בעלות בפועל. אם יש חסימה ממילא הפעולה לא תתבצע. אם אין חסימה הפעולה תושלם והרכב יעבור על שימך.

אם הרכב משועבד (לאו דוקא בגלל זכויות נכה) והשיעבוד נרשם רק ברשם המשכונות ולא עודכן במשרד הרישוי, אתה לא יכול להיות בטוח שהרכב חופשי למרות שעבר על שימך. לצורך כך עליך לבדוק ברשם המשכונות.

לענין רשם המשכונות - דובר על זה שעידכון ברשם המשכונות ירשם אוטומטית גם ברשות הרישוי, אני לא יודע אם זה כבר קיים בפועל.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני המוכר, אני שואל לגבי הקונה.

הרכב שלי לא רשום ברשם המשכונות כי אין לי משכנתא ומעולם לא מישכנתי את הרכב.

מה שקרה שהיו לי שלושה קנסות שהצטברו, וקיבלתי דואר רשום מהנהלת בתי המשפט עם כותרת גדולה "עיקול רכב" ובו פירוט הקנסות שהצתברו על סך 1500 שקלים, שילמתי בכרטיס אשראי בטלפון במספר 026593333 לשלושה תשלומים.

האם זה, שזה נעשה בשלושה תשלומים מופיע עדיין כחסום עד שלא ישולמו כל התשלומים או שברגע ששילמתי אמור העיקול להיות מבוטל מיד

את הפרטים האם קיים עיקול בטלפון ממשרד הרישוי ניתן לי לאחר שנתתי הרשאות של מספר רכב, מספר תעודת זהות, כתובת ומספר טלפון.

יחד עם זאת ששילמתי את הקנסות בטלפון נאמר לי שזה לוקח עד שבעה ימי עסקים, דהיינו יום חמישי הבא, אבל שמעתי ממכרים שזה יכול להיות מוסר גם אחרי יומיים ולאו דווקא שבעה ימי עסקים.

בגלל זה שאלתי האם ניתן להעביר בעלות במשרד הרישוי, כי נאמר לי שהוא מעודכן המחשב יותר מהר מבדואר.

תודה, כפיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת אותו בכלל.

הוא המוכר והוא שואל אם הוא יכול להשתמש בכך שהקונה נכה כדי להעביר בעלות על האוטו שלו משום שאמרו לו שאת זה אפשר לעשות לא בדואר.

בכל מקרה התשובה היא לא.

אם האוטו היה שלו אז היית יכול אבל הוא שלך ולכן אין אפשרות. אם אומרים לך שאין חסימה ובדואר עדיין לא מעבירים אותך, לך לדואר ותבקש שיבדקו את זה על המקום דרך הטלפון או הפקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפיר,

אם אין חסימה במשרד הרישוי = אין חסימה בדואר נקודה.

כשאתה אומר שמשרד הרישוי מתעדכן יותר מהר מהדואר, זה כמו שתגיד שהמסוף של פקידה בקומה א' במשרד הרישוי, מתעדכן יותר מהר מהמסוף של פקידה בקומה ב'.

להזכירכם, כאשר יש חסימה כלשהי ומשרד הרישוי משחרר אותה, הוא שולח אותכם לדואר לביצוע העברת בעלות.

Edward216,

הדואר לא יכול לבדוק שום דבר לא בטלפון ולא בפקס. לדואר גם אין שום סמכות לבדוק משהו בענין הזה. הדבר היחיד שהדואר יכול לעשות זה להזין נתוני מוכר + קונה + רכב וללחוץ אינטר - אם הכל תקין מתבצעת העברת בעלות, אם משהו לא תקין - הפקיד מקבל הודעה "לא ניתן לבצע את הפעולה" ואין לו אפילו אפשרות לדעת מה הסיבה לכך.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה ההמלצה היא ללכת עוד היום לדואר ולנסות להעביר בעלות.

אם אכן המסופים מחוברים אז לא אמורה להיות בעיה אחרי שבמשרד הרישוי אמרו שאין שום חסימה.

נשמח לעידכון ולפרטים נוספים בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו חזרתי ממשרד הרישוי, נאמר לי שעדיין רשום שיש אצלם קנסות מבית המשפט לגביה, התקשרתי אליהם, נאמר לי שאין שום קנסות, אבל קנסות ששילמתי לפני שבוע עדיין לא עודכנו במשרד הרישוי וזה יקרה רק ביום רביעי.

ככה שרק ביום רביעי הזה אני יכול להעביר בעלות, בנתיים הפסדתי שתי קונים, כבר היו עם כסף ביד ופחדו מכך שהרכב משועבד או משהו, אני כל כך שונא את המדינה הזאת ואת ההתנהלות שלה שזה מפחיד.

בנתיים אני בבית כבר מחכה לקונה שיבוא ויקנה את הרכב, שתבינו אני מבקש עליו 30% פחות, רק כדי לנשום קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קצת לא מבין מה אתה שואל אז אני אציין את מה שאני הבנתי ותתקן אותי איפה אני טועה.

1. על הרכב היה עיקול.

2. שילמת את החוב ובמעמד התשלום אמרו לך שהסרת העיקול לוקחת 7 ימים.

3. לאחר 3 ימים הלכת למכור את הרכב ונמסר לך שאי אפשר לבצע העברת בעלות כי על הרכב יש עיקול.

אז אתה מתפלא ממי העיקול ולמה הוא לא הורד?

זה לא ברור? פשוט עוד לא עברו 7 ימים!

דרך אגב, כל מטרת העיקול היא לא לאפשר לך לבצע העברת בעלות אז על מה הפליאה?

האם זה, שזה נעשה בשלושה תשלומים מופיע עדיין כחסום עד שלא ישולמו כל התשלומים או שברגע ששילמתי אמור העיקול להיות מבוטל מיד?

ענית בעצמך, מינימום 7 ימים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...בנתיים הפסדתי שתי קונים, כבר היו עם כסף ביד ופחדו מכך שהרכב משועבד או משהו, אני כל כך שונא את המדינה הזאת ואת ההתנהלות שלה שזה מפחיד....

כפיר,

אל תכעס על המדינה, היא לא עשתה לך שום דבר רע. היא לא ביצעה עבירות תנועה ברכב שלך, ולא זרקה לפח את הדוחות שהיא שלחה בדואר...

קח מלא חופן אוויר לריאות, חכה עוד כמה ימים, ותראה שהכל יסתדר.

אני בטוח שאת הדוחות הבאים תשלם כסדרם.

יואב

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפיר,

אל תכעס על המדינה, היא לא עשתה לך שום דבר רע. היא לא ביצעה עבירות תנועה ברכב שלך, ולא זרקה לפח את הדוחות שהיא שלחה בדואר...

קח מלא חופן אוויר לריאות, חכה עוד כמה ימים, ותראה שהכל יסתדר.

אני בטוח שאת הדוחות הבאים תשלם כסדרם.

יואב

באופן חריג שגורם לי להשתאות לא מעטה אני מסכים עם כל מילה...

לפעמים אנחנו נוטי לשכוח בלהט העצבים שכל הצרה הייתה נמנעת אם היינו נוקטים בצעדים טיפה קודם, הרבה עצבים היו נחסכים אם היית בודק את סטאטוס הדוחות שבוע לפני תליית שלט המכירה..

אני כרגע בהליך משפטי על גדר של לבני זכוכית , כל כאב הראש יכל להימנע אם הייתי נוקט את מה שידעתי שיכול לקרות עקב צרות עין של שכנים, אבל חוסר הפעולה גורם לי עכשיו לרוץ פעמים, על חמורות צריך לשלם..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...