Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בנדיט 400

marlboro
שימו לב! השרשור הזה בן 7412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מאוד מצטער לשוע שעוד רוכב שהיה אמור להיות מיודע לבנדיט נרתע.

שמע אף אחד לא אמר שתבקר כל יום שני וחמישי במוסך, פשוט אתה צריך למצוא אחד שמור.... למרות שכמעט ואין. אני לא רציתי להתפשר על שום כלי, למרות ש GPZ עולה על הבנדיט במהירות שיא, אבל התאוצה היא שעושה לי את זה.

חבל.....

תהייה בריא :roll:

שאלה לי אליך ,איך הבנדיט הספציפית שלך (שבמצב טוב כמו שאתה טוען ) תסתדר עם 100 +-ק"מ ביום ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מסטלבת???

אתמול (שבת) ירדתי לאילת (מהירות שיוט 180-170) והוא התנהג כמו שצריך!

לא איכזב אפילו לא לשניה, אני גאה באופנוע שלי ונהנה מכל לחיצה על ה START.

אבל זה כסף שלך- עשה מה שאתה רוצה.

חבר הפורום רמי מינץ נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך.

DFC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוד כל תודה על התגובה המהירה ,ניסיון על הכביש יש לי עקב היותי שליח ב 3 שנים האחרונות ,וגם זה שעברתי כבר 11 כלים שזה התחיל מדיטי עבר ל X 250 והאחרון שהיה לי הוא לאונרדו 150 ,נכון רכבתי בעיקר על קטנועים אבל זה לא אומר שאני לא יודע לרכב ,הגי אס הוא אופנוע עגלה שאין שום סיכוי שאני יקנה אותו ,לאחרונה אחי שיחרר לי סיבוב על הZX-6 שלו שהשאיר בי טעם של עוד ואחרי פחות משבוע כבר החזקתי ב רישיון עד 500 ,בקיצור אם היה לי כסף הייתי קונה בטוח את הגי פי זד אבל מחוסר תקציב כנראה אני יסתפק בבנדיט .והיתכוונת לדוד פתוח !לחץ זה ב2 פעימות :mm_wink:

GS זה עגלה.

אל תקנה GS. לא סוחב, לא זז.

GPZ פי אלף יותר מהיר ממנו.

בדיוק כמו שGPZ פי אלף יותר מהיר מER שהוא גם עגלה.

קח לך איזה בנדיט 400 מגניב.

יש גם GPX שהוא מהיר סוף הדרך משהו בן זונה.

רק תעשה חופשי חודשי יחד עם קניית הבנדיט.

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...