Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי! שברולט בלייזר

asaf572
שימו לב! השרשור הזה בן 4740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק עשו לי טובה, גינאדי ואתה. טפלו ברכב היטב.

ברור לי מי יצטרך לגרור אותו במקרה שייתקע......:mm_wink:8-):king:

תורת היחסות, מיוחסת לאלברט איינשטיין. ההסבר, שלי!

לפני שאתה עונה "חרא" לשאלה, מה שלומך, חשוב רגע מה זה "חרא", בשביל בן אדם שסובל מעצירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אל תדאג, אני דואג לרכב שלו היטב אחרת אני זה שאוכל אותה (בלי להעליב אבל אתה לא מסוגל לגרור את הבהמה שלו :lol: ואני לצערי כן :?) ככה שהוא יעיר קודם אותך ואח"כ אותי ובסוף יצא ששנינו נ..... :wink:

שברולט קאמרו 76, שברולט מליבו שוול הארדטופ 68.

שברולט בלייזר שנת 91, מפלצת שטח.

וואגוניר שנת 76 בהליכי בניה.

אלפא 164.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם גינדי ואסף עוצרים את הבלייזר והטרנזיט בחריקת בלמים מול כל מקום שהוא כולם בורחים ....

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף תתחדש !

רק עכשיו ראיתי !

כלי כלי זה...עכשיו אני מבין למה כולם במפגש היום דיברו על בלייזרים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד (ויש כבוד) המקסימום שתוכל לגרור זה את הגלגל הרזרבי שלי וגם זה במישור בלבד :lol:

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שניהם עבדו ואתה רק צילמת.....

מזכיר לי את הנקיון במוסך של חייקה במזכרת בתיה...:-)

איך ידעת?:-):wink: -תראה: :lol:

DSCF0009.jpg

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

......

DSCF0008.jpg

DSCF0011.jpg

DSCF0017.jpg

DSCF0016.jpg

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה יותר קל לקנות מצבר חדש?

אהלן לירוי

לפני שמשקיעים כסף, צריך לדעת על מה משקיעים.

לכן עד שלא שמעתי את המנוע לא רציתי להשקיע.

לא מדובר במצבר אחד אלה לפחות בשניים גדולים (יש מקום ללא פחות מארבע!), כך שזאת השקעה לא קטנה.

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וחוץ מזה- המצבר, שהיה שם באותו הרגע- מצבר, שממנו הניעה המשאית שלי, בין היתר... הכבלים היו בנוסף, כדי שלא נהרוס אותו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

חדשות טובות!

סוף סוף קיבלתי בעזרת המון רצון טוב של יורם (שוקה) את צינורות המים מארה"ב.

עכשו אני מחפש תמונות של בלייזרים צה"ליים כדי לצבוע ולאבזר אותו בצורה אותנתית.

אז אם למישהוא יש תמונות אז אני אשמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדשות טובות!

תמונות עם גלגלים?:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדשות טובות!

דיר באלק - קודם נראה אותו נוסע, אח"כ צבע - מזה פה, דחיה ועוד דחיה - רוצים לראות את ה"בהמה" נוסעת - בבקשה.

מצא משה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...