Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי! שברולט בלייזר

asaf572
שימו לב! השרשור הזה בן 4740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מזל טוב ידדיי היקר !!

שלושה שבועות לא התראינו - השתחחרת מהרצועה ומהפיקוח והנה יש לנו עוד רכב בשכונה.

"צוות שלוש" באמת חיפש רכב כזה לסיורים במושבה - ועכשוו יש לו, תעשה להם ליסינג ותצא עם רווח.

דיר באלק על תרד לבוץ ושיאיר לא ישכנע אותך - לעדי מ"ראדיקאר" היה אוטו כזה וכל יום שבת הוא היה שובר ציריות, או גלי הינע או באקקס - חלקים אלו חלשים אל מול המנוע החזק.

איפה אתה מחביא אותו כדי שהאישה לא תראה ? האם תפסת לי את המקום לאופנוע ?

אין דבר, הבלייזר גדול יותר מהאודי וקטן יותר מהאוטובוס - אז בנתיים אתה בכיוון הנכון.

מצא משה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אהלן מצא!

מתי נראה אותך?

בעניין הציריות, זאת מחלה של הדגמים החדשים יותר (היה לי טנדר כזה וטעמתי את זה על בשרי).

בדגם הזה יש סרן "חי" שהוא חזק ועמיד יותר.

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף תתחדש.

אני לא מבין דבר אחד. מפגש השפלה הוא של גיפים טנדרים בלייזרס וכד'

או שעדיין ניתן להגיע אליו עם רכב רגיל.... אאודי למשל. :(

שלך בהנעה

אבי.

הבלייזר הוא הרכב ב' שלי :lol:

האודי תמיד ראשונות!!

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצד החלש של הסרן חי מקדימה ברכבי GMC- דווקא לוקרים של הגלגלים! אני בוואנדורה כל הזמן שברתי! אצל אסף מותקנים "אוטומטים", אני לא מכיר את אמינותם מול ה"ידניים" הרגילים. נחיה, ונראה!:twisted:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל"ט על הרכב!

נראה ממש ממש מרשים ובמצב טוב יחסית לגילו(איזו שנה הוא ד"א?)!

ד"א

האיזור נראה לי מוכר,באיזו עיר האוטו צולם(אם אתה לא רוצה לענות על זה ע"ג דפי הפורום אתה מוזמן לענות לי בפרטי)

תתחדש!

ליום יום BMW M3-לסופ"ש מרצדס SLK

אבל בתאכלס נוסע על הונדה סיוויק חמש דלתות 2008-טוטאלוס:cry:

עכשיו בתאכלס נוסע על גולף 1.6 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצד החלש של הסרן חי מקדימה ברכבי GMC- דווקא לוקרים של הגלגלים! אני בוואנדורה כל הזמן שברתי! אצל אסף מותקנים "אוטומטים", אני לא מכיר את אמינותם מול ה"ידניים" הרגילים. נחיה, ונראה!:twisted:

מניסיון, הלוקרים האוטומטיים אמינים מאוד כל עוד מקפידים להשתמש בהם עפ"י ההוראות ולגרז אותם אחת לכמה חודשים.

שברולט קאמרו 76, שברולט מליבו שוול הארדטופ 68.

שברולט בלייזר שנת 91, מפלצת שטח.

וואגוניר שנת 76 בהליכי בניה.

אלפא 164.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש,רכב חזק מכל הבחינות ואם אתה נוהג רגוע אין סיבה לשבור משהו. דרך אגב, האם מדובר בהנעה ( הנאה) כפולה? ידוע לי שיש בלייזירים רק עם הנאה אחורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מנסה להחליף את צינורות הדלק לצינורות עמידים יותר ומתחיל לתדלק, לפחות לתקופה מסויימת - בביו דיזל.

הביו דיזל ינקה את המערכת בצורה מצויינת, ממש יטהר את הרכב מהג'יפה שדבקה בו ב-20 השנים האחרונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף, תתחדש. הדבר הראשון שאתה ויאיר צריכים לבדוק, זה את ה"טמבון" הקדמי של הרכבים שלכם, שלא יתלשו מהחיבור ל וו הגרירה שמותקן בטיולים מאחור, בג'יפ שלי...:wink::lol:8)

תורת היחסות, מיוחסת לאלברט איינשטיין. ההסבר, שלי!

לפני שאתה עונה "חרא" לשאלה, מה שלומך, חשוב רגע מה זה "חרא", בשביל בן אדם שסובל מעצירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש,רכב חזק מכל הבחינות ואם אתה נוהג רגוע אין סיבה לשבור משהו. דרך אגב, האם מדובר בהנעה ( הנאה) כפולה? ידוע לי שיש בלייזירים רק עם הנאה אחורית.

כפולה, כמובן- הרי, בדגם עם הנאה אחורית בלבד גם אין לוקרים מקדימה!:-) אגב, אני עוד לא הצלחתי למצוא סיבה, למה בכלל שמישהו קונה דגם הנאה אחורית בלבד של האוטו הזה...:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפולה, כמובן- הרי, בדגם עם הנאה אחורית בלבד גם אין לוקרים מקדימה!:-) אגב, אני עוד לא הצלחתי למצוא סיבה, למה בכלל שמישהו קונה דגם הנאה אחורית בלבד של האוטו הזה...:roll:

גנאדי זה ברור למה קונים, כדי לפרק ולהעלים :-)

האמת שהם פשוט משמשים לרוב תורמי איברים לבעלי ההנעה הכפולה.

שברולט קאמרו 76, שברולט מליבו שוול הארדטופ 68.

שברולט בלייזר שנת 91, מפלצת שטח.

וואגוניר שנת 76 בהליכי בניה.

אלפא 164.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...