Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור בנושא נהג חדש (2 נוסעים, מלווה, לימוד נהיגה, ביטוחים, וכו')

shellcase
שימו לב! השרשור הזה בן 1374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אדם מבוגר, הנדרש להצהרה כזאת, מצופה ממנו להיות אחראי!

רוב האנשים ינהגו כך, במיוחד כשמדובר בילד שלהם.

בכל מקרה, זה יותר טוב מכלום (המצב כיום)

בעייתי הנושא הזה, או כל נושא היכן שאנשים צריכים לקחת אחראיות.

אבל כמו שאמרת, זה עדיף על כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחותי עברה טסט, יש לנו כרגע ביטוח של ביטוח ישיר מקיף+חובה. האם יש אופציה לעשות לה ביטוח רק על הימים שהיא נוהגת ולא לכל החצי שנה? . ( כמו בזמנו שהיה עם הפניקס ). נ.ב היא נהגת צעירה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

בתאריך 14.1.13 הוצאתי רישיון, היום אני חוגג 21, מותר לי לקחת אוטו מלא??

אתמול יצאנו בהלוך חבר נסע עם האוטו שלי שיש לו רישיון יותר משנתיים ובחזור בגלל שהוא שתה לקחתי אוטו מלא (ככה סגרנו מראש) אבל לקחתי סיכון או שמותר לי כבר לקחת רכב מלא??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דודי מגיע לביקור ומאחר ואני בעבודה ולא אוכל לקבל חופש באותו יום אין למי לאסוף אותו חוץ מלאחי...

אחי בן 18 ונהג חדש

עכשיו לדודי יש רשיון (רוסי) בתוקף כבר המון המון שנים (:shock: ברור)

עכשיו השאלה היא כזאת:

האם דוד שלי יכול להיות מלווה לנהג חדש בארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי אתר משרד התחבורה, אין כל החרגה למקור הרשיון ומכיוון שרשיון של תייר תקף למשך שנה בארץ, עקרונית אין כל מניעה שהדוד שלך ישמש כמלווה.

מי רשאי להיות מלווה

אדם שמלאו לו 24 שנים ומחזיק ברישיון נהיגה לאותו סוג רכב 5 שנים לפחות, או שמלאו לו 30 שנים ומחזיק ברישיון נהיגה כאמור 3 שנים לפחות, או מי שבידו רישיון להוראת נהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי אתר משרד התחבורה, אין כל החרגה למקור הרשיון ומכיוון שרשיון של תייר תקף למשך שנה בארץ, עקרונית אין כל מניעה שהדוד שלך ישמש כמלווה.

נשמע בהחלט הגיוני ביותר ואין סיבה שלא יהיה אפשרי.

תודה רבה לך :)

אם במקרה ומישהוא יודע שאסור אז שיגב באשכול הנ"ל.

שבוע מוצלח לכולם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהתשובה כבר לא ממש רלוונטית משום שהוא כבר נסע עם הדוד מרוסיה כמלווה.

אבל איך הוא הגיע לנתב"ג בלי מלווה?

האם רשיון נהיגה מרוסיה תקף בישראל? יש מדינות אשר בהן ניתן לנהוג עם הרשיון הישראלי (החדש) אבל יש מדינות שנדרש להוציא רשיון בינ"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אם אני בחצי השני של תקופת המלווה (יש צורך בליווי החל מהשעה 21:00), ובדרך הביתה בשעה 21:30 עוצר אותי שוטר לבדיקה, הוא ישחרר אותי לדרכי עם אזהרה או שינסה שיעניש אותי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיום בן 19, הרישיון הופיע בגיל 18 ואתו הביטוח לנהג חדש צעיר. כל דקה שעוברת מקרבת אותי לסיום הביטוח.

ההצעה שקיבלתי לחידוש הפוליסה עומדת על כ-300 שקל יותר מהמחיר לפני שנה. האם כך אמור להיות?

לא הגיוני שעם הזמן וככל שאני צובר ניסיון על הכביש המחיר של הביטוח אמור לרדת בהדרגה?

תודה לעוזרים.

בהערת ד"א מדובר בביטוח מיגדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיום בן 19, הרישיון הופיע בגיל 18 ואתו הביטוח לנהג חדש צעיר. כל דקה שעוברת מקרבת אותי לסיום הביטוח.

ההצעה שקיבלתי לחידוש הפוליסה עומדת על כ-300 שקל יותר מהמחיר לפני שנה. האם כך אמור להיות?

לא הגיוני שעם הזמן וככל שאני צובר ניסיון על הכביש המחיר של הביטוח אמור לרדת בהדרגה?

תודה לעוזרים.

בהערת ד"א מדובר בביטוח מיגדל.

אם אני לא טועה על כל שנת וותק המחיר של הביטוח אמור לרדת ולא לעלות.

ישנם לא מעט מחשבוני ביטוח ברחבי האינטרנט, אני מאמין שתוכל לקבל מושג כולל על המחיר האמיתי.

כמובן זה חוקי להתמקח לגבי המחיר אל תשכח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום. מה הקנס עבור נסיעה ללא שלט נהג חדש. אין באפשרותי להדביק הוא לא נתפס. מה ניתן לעשות?

150/250 אין משהו רשום שמעתי על כאלה שקיבלו גובה קנס שונה.

בכל מקרה מה שאתה יכול לעשות זה סתם לשים אותו מאחורה על הדק (איפה שהרמקולים יושבים).

והשאלה שלי:

בשעה טובה באוקטובר השנה נגמר לי השנתיים מהוצאת הרישיון ותום הנהג חדש.

רציתי לדעת מתי אמורים לשלוח לי הודעה בדבר חידוש הרישיון ומה הוא כולל, האם אני עבור לעבור מבחנים כלשהם ?

תודה

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אהלן יש שאלה.

אני נהג צעיר ומוגבל ל2 נוסעים.

האם אני יכול להסיע 2 נוסעים וילד בן 2 בכיסא בטיחות?

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...