Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו DL אוטו' 91, מנוע מתאמץ/טורים גבוהים לא עובר 95 קמ"ש

michaelh
שימו לב! השרשור הזה בן 5578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפילטר אמור להיות בצבע כתום, ואצלך הוא כבר חום...לך לחנות חלפים ובקש לראות פילטר כזה, ני בטוח שתמצא הבדל

אצלי אני מחליף את הפילטר מתי שיש בו גרגירים שחורים כאלה,או שהדלק שבו שחור יחסית.

ממליץ לשים פילטר גדול כי הוא יותר נוח לאבחנה וסביר להניח שעמיד ליותר זמן.המחיר גדול10-8 שקל הקטן 3-5 שקל.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם!

erezfed - מצטער על איכות התמונה מקווה שזו יותר טובה :roll:

Erez Wolf - את הקרבורטור החליף גיסי בקרבורטור משופץ כמו ש-ESTK ציין.

לירוי1 - אם הייתי מכיר את הפורום לפני שהחלפתי את הקרבורטור כנראה שגם אני הייתי קופץ אל צביקה (כמות ההמלצות והנכונות לעזור פה בפורום לא משאירים ספק לגביו צביקה אני מקווה שאתה לא מסמיק :-))

carisma kfir - הוא לא סדוק רק קצת שרוט (עשוי מפלסטיק) אין נזילת דלק או ריח של דלק.

צביקה ESTK - אני אחליף את המסנן ביום ראשון בכל מקרה. לגבי הקרבורטור אחרי "שירשתי" את הרכב ההנעה שלו הייתה נוראית, במקום לטפל בזה ומתוך תובנה שלי אין ידע בנושא נדנדתי לגיסי שיטפל לי בזה. בדיעבד אני מצטער כי אני לא יודע אם כיוונו את הקרבורטור המשופץ כמו שצריך.כמו כן חודש לאחר ההחלפה של הקרבורטור הסטרטר מת לאחר החלפתו הרכב מניע כמו חדש. לגבי הבעיה הנוכחית היא הופיעה לאחר החלפת הקרבורטור אבל רק בפעם הראשונה שנסעתי מחוץ לעיר כחודשיים אחרי ההחלפה (בפעם הראשונה שהגעתי למהירויות האלה) .

צביקה - נסעתי היום בכביש החוף עוד פעם ויכול להיות שהטעתי אותכם קצת בתיאור, הרכב יכל ועובר את ה- 95 קמ"ש פשוט המנוע צורח ואני מרגיש שעוד לחיצה על הגז רק תגרום לו נזק. לגבי הגיר ההילוכים עוברים אוטומטית ללא בעיה, בבדיקה של לחיצה בריאה על הגז בניוטרל אין עשן לבן.

אני בכל זאת אבדוק את הגיר יש למישהו המלצה על בעל מקצוע אמין ומקצועי באיזור חיפה?

תודה,

מיכאל

P1000743.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מה להצטער , תמונה טובה תשרת טוב יותר את מטרותיך, ותוכל לקבל סיוע מדוייק יותר. הקפדה על כך זה אינטרס שלך בלבד.

על שאר העניינים , אתן למומחים ממני לענות , קטונתי :oops:

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיכאל שלום רב !

אל תגרום לי להסמיק.אם הרכב צורח, עולה על סלד גבוה, ומתקשה לעבור את ה95 ,הבעייה בגיר או בקרבורטור, אם הבעייה היתה במסנן, הוא היה עובר את המהירות אך מקרטע וחותך, תוכדי שהמהירות היתה יורדת ל80.

אני זקוק למעט הסטורייה של הרכב במשפחה.

אני הבנתי שירשת את הרכב מגיסך, תוך שהוא טוען שככה הרכב, והוא מגיע אפילו ל 120.

לפני כיומים, נפתח שרשור שעדיין לא הסתיים על בעל סובארו זהה לשלך, שנוהג להגיע ל160 כדרך קבע, למי להאמין לגיסך או להוא שנוסע 160, או לך שאתה טוען שאתה מתקשה להגיע ל95 קמ"ש.

מה שחשוב לדעת, למרות בעיית ההתנעה, ולפני שהוחלף הסטרטר והקרבורטור, האם הרכב הגיע ל120 בקלות?

באם התשובה חיובית, האם בצעת את ההחלפת הקרבורטורים אצל אורי מלמד ובנו, אם כך חזור אליו, ותתךונן על הבעייה, ודרוש ממנו לבצע נסיעת מבחן, ולבדוק האם הבעייה בקרבורטור, או בגיר.

חזור לעדכן ולדווח.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה שלום רב !

אתה צודק לחלוטין ההיסטוריה של הרכב חשובה ביותר, הבעיה שאת הרכב קיבלתי כמעין "take it or leave it deal" הצפייה שלי הייתה שהרכב יהיה יותר שמור מכנית אבל כנראה שאני יותר פדנט מגיסי. דברים שמפריעים לי, לו נראה כשולי (ראה ערך ההתנעה הנוראית שהיתה לאוטו). כמובן שצריך לזכור שאצלו זה היה רכב שני ולעיתים שלישי במשפחה בעוד שאצלי זה כרגע הרכב העיקרי. כל פניה לקבל היסטוריה מתלווה בדרך כלל בתיזכורת של העיסקה :-(.

בסוף שנות השמונים ותחילת התשעים להורי הייתה סובארו GL ידנית ואני זוכר אותה כאוטו נמרץ. כמובן שאין לי שום רצון להגיע איתה ל-160 קמ"ש :?. הכוונה שלי לנסוע בכביש בין עירוני באיזור ה-100 קמ"ש כשהרכב נינוח וללא רעשים מיותרים ואם צריך לבצע עקיפה שהרכב יוכל להגיע גם ל-120 קמ"ש בקלות לא יותר. אחרי הכל בנסיעות האלה אני לא לבד גם אישתי ובתי ברכב (ביקור להורים כל שבועיים שלושה באשקלון :-)).

חשוב לציין שבתוך העיר הרכב נוסע ללא בעיות כרגע, טפו טפו טפו ...

כנראה שאין מנוס מלנדנד לגיסי עוד פעם לגבי בדיקה של הקרבורטור החדש (אצל אותו בחור שביצע את ההחלפה של הקרבורטור) רק שהפעם להתלוות אליו. או שאקח את המלצתך ואקפוץ לאורי מלמד ובנו.

תוכל רק לפרט לי איזה בדיקות צריכים לעשות. האם זה רק נסיעת מבחן או שיש גם בדיקה על ידי מכשירים?

אם יש בדיקה ע"י מכשירים איך נקראת הבדיקה ומה הערכים שאמורים להתקבל?

תודה,

מיכאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב !

מתקבל הרושם שאתה פדנט וזה טוב! היכן בוצעה החלפת הקרבורטור ולמה, אני מניח שהיא בוצעה במוסך, ולא במכון קרבורטורים, האם אני צודק

הבדיקה צריכה להיות חזותית, ובנסיעת מבחן בלבד.

יתכן והכבל גז לא מורכב נכון, ויתכן שבעת הרכבת הקרבורטור,יתתנתק משהו שמפריע לדוושת הגז להגיע כד סוף מהלכה, יתכן והציר השני של הקרבורטור תפוס ולא נפתח.

יש עשרות אפשרויות. שלא ניתן לאבחן אותם דרך מסך המחשב.

גש למלמד, והוא בוודאי יעלה על כך, מבט ראשון ומנסיעת מבחן.

חזור לעדכן ולדווח.

בהצלחה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...