Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה יוצא עשן אפור מהאגזוז בטורים גבוהים?

PentiuM
שימו לב! השרשור הזה בן 5742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי אלמרה שנת 99 1600 אוט' האוטו עבר 230 אלף והיום חבר שלי שם לב שיוצא עשן אפור מהאגזוז במהלף הנסיעה כשאני לוחץ חזק על הגז והאוטו עובר בערך 4000 סל''ד.

אתמול טיפלו לי בנזילות שמן קרטר מנוע במוסך,היום חזרתי לשם והמוסכניק אמר לי שיכול להיות שטיפטף שמן לאגזוז מהמנוע בזמן שהוא פירק את אגן השמן ושזה יצא אחרי 100 קילומטרים.

ושאני אעקוב אחר כמות השמן ואבדוק אם צבע הפליטה מהאגזוז לא נהיה יותר כהה.

הוא צודק או שכנראה הלכו לי הרינגים?

בניוטרל כשאני לוחץ על הגז האוטו מגיע עד 6000 סל''ד ולא יוצא כלום.

מה עלי לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהוא צודק ויכול להיות אלף ואחד דברים.

תבדוק עם אתה מאבד שמן או לא ותדע עם יש לך בעיה.

עם אתה מאבד שמן סימן שיש לך מאיפה שהוא נזילה רק אז תתחיל לחפש בעיות.

צרפתיה היא כמו אישה, אתה מוציא כרטיס אשראי רק בשבילה:brickwall: :brickwall: :brickwall: :brickwall: :brickwall:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש - אצלי אותו הסיפור , רק שאצלי יש קרבורטור בשרייד 92 אוטומטית .

יוצא עשן אפור בעת לחיצה חזקה על הגז .

איבוד שמן - אחרי נסיעה מאומצת מאוד בשבוע האחרון פעם אחת לירושלים ובשאר לפתח תקווה וחזור, אפילו טיפה אחת לא ירדה מהמדיד (טפו טפו)

עוד משהו - העשן האפור מופיע מתי שבא לו .

אשמח לתשובות בנוגע לרכב הנ"ל גם ...

תודה

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשן אפור מצביע על תערובת עשירה.

פנה למכון להזרקות לבדיקת 4 גזים

כשהאוטו היה בסרק אבא שלי נתן גז ואני שמתי את היד מאחורי האגזוז,עשו לי ליד כמה נקודות שחורות לגמרי,כאילו משהו שרוף...

העשן יוצא בהפסקות.

בדקתי בעלייה,אבא שלי עמד למטה ואני נתתי פול גז בעלייה.

הוא אמר שהיה עשן בהפסקות כאילו כמה שניות יצא,עשה הפסקה ושוב יצא.

תערובת עשירה זה כאילו יותר מדי דלק או קצת מדי אוויר?

ויכול להיות שיש לי בעיה באחד מחוטי ההצתה של הפלגים שהפלג לא מקבל בזמן מתח? אבל המנוע לא מזייף בטורים גבוהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו תצרוכת שמן. כפי שהציע לך המכונאי בחוכמה, תעקוב אחרי מפלס השמן ושם לב כמה שמן אתה מאבד ביחד למרחק הנסיעה.

תחזור אלינו עם הנתונים וננתח אותם יחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחזור עם פרטים על צריכת שמן של המנוע.

אבל יכול להיות קשר כלשהו בין זה שסידרו לי נזילות בקרטר של המנוע למה שקורה עכשיו עם העשן?

כי אם זה יכול להיות קשור שיחפשו לבד מה הבעיה כי יכול להיות שהמכונאי גרם לתקלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...