Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור סיויק ויטק

שימו לב! השרשור הזה בן 5819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי סיויק שנת 94', מנוע 1600 VTEC הידוע.

הרכב בעל גיר אוטומט.

עזוב, לא רכב לשיפורים.

אני יודע שזה נכתב בציניות אבל בכל זאת... לגזור ולשמור ! :lol:

לפותח השרשור - אפשר לגדוש הונדה אוטומטית (גדישה נמוכה ונסיעה בשיקול דעת), רק שזה יעלה קצת יותר ממה שהגדרת.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עם טורבו במנוע סגור אתה לא צריך את כל הממתקיידה הזו ויש לך יותר כח

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח האשכול חשבת אולי להרכיב מחשב רכב אחר ,מתקדם יותר שבעזרתו תוכל להפיק הרבה יותר ,תוכל להתחבר אליו בעזרת מחשב נייד ולבנות מפות דלק חדשות.תאמין לי הרבה יותר בריא מכל צ'יפ שתשים.

משם כמובן בעתיד תוכל לשים משאבת דלק חזקה יותר ,מזרקים חזקים יותר אין סוף דברים

HU: CLARION 785 BI-AMP AMP:SUNDOWN SAX100.4C\SAE1200D COMP:HYBRID CLARUS 6C\ HYBRID L1PRO SUB: AA HAVOC 15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור מעלי דיבר על חיבור מחשב נייד עם תוכנה מיוחדת וחיבור מיוחד למחשב הרכב, יש כל מיני אפשרויות שאפשר לשחק איתן דרך המחשב רכב עם תוכנה מיוחדת אבל(!), חובה הרבה ידע, ולעשות את זה על רכב סטנדרטי, לרוב לא נותן רבות.

לגבי האפשרות השנייה, החלפת מחשב הרכב בשלמותו, לאחד של חברה, ( או לחילופין לבקש מסדנא לעשות צ'יפ קסטום מייד במיוחד לרכב שלך), בכל מקרה, ישנן לא מעט חברות, שמספקות מחשבים כאלה לרכבי סיוויק, לדעתי למצוא אחד כזה בארץ זה בלתי אפשרי.

אבל שוב, כל שיפור כמעט חסר תועלת כשהוא יחיד, למשל לפתוח את כל הצנררת + פילטר אוויר+ צ'יפ קסטום מייד יתנו לך תוספת נחמדה, ונכנסים לך מצויין בתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כ"כ מבין בזה, איזה מחשב יכול להתאים?

נ.ב ראיתי פרוייקט שלך על פנסי הערפל :) תתחדש נראה פצצה

תודה,

במקרה שלך(רכב יפני) יש לך הרבה אופציות אם אני לא טועה אפשר לחבר במקביל למחשב המקורי מחשב דלק של "אפקסי"(נראה לי זה השם),מצד שני אתה יכול להביא מחשב שליטה מלא מסוג "מגה סקווירט" שאיתו אתה יכול לשלוט בכמות הדלק שהמזרקים "יורקים" ,כמה דלק מגיע מהמשאבה, זה עולם בפני עצמו,מה שאולי תצטרך לעשות זה להחליף את החיישן למבדה לווייד באנד,דרך מחשב נייד עם תוכנה מתאימה תוכל לעלות על בעיות ברכב,בעצם תהפוך לסוג של מכונאי בעצמך,הרכב יסע הרבה יותר בריא ויותר חזק ,המחשב הקיים די מגביל את המנוע.

HU: CLARION 785 BI-AMP AMP:SUNDOWN SAX100.4C\SAE1200D COMP:HYBRID CLARUS 6C\ HYBRID L1PRO SUB: AA HAVOC 15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח האשכול חשבת אולי להרכיב מחשב רכב אחר ,מתקדם יותר שבעזרתו תוכל להפיק הרבה יותר ,תוכל להתחבר אליו בעזרת מחשב נייד ולבנות מפות דלק חדשות.תאמין לי הרבה יותר בריא מכל צ'יפ שתשים.

משם כמובן בעתיד תוכל לשים משאבת דלק חזקה יותר ,מזרקים חזקים יותר אין סוף דברים

הרבה שטויות...!

למה אתה חושב שצ'יפ זה לא "בריא"?

מי אמר לך שאי אפשר לעשות כיוונים (דלק.הצתה ועוד הרבה) בזמן אמת במחשב מקורי?

המחשב המקורי ממש לא מגביל את המנוע.... אנשים מוציאים 750+ כ"ס עם צ'יפים (במחשבי הונדה) עם מזרקים 1600cc+. והכל עובד פלס.

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שצ'יפ זה לא בריא ,כי זה כנראה הרושם שקיבלת,אני ראיתי את המחשב הזה בפעולה ואיזה דברים מדהימים אפשר לעשות איתו,אני אומנם לא מקצוען אבל דבר אחד נראה לי הגיוני ,לגדוש עם מחשב מקורי אממ.. קצת לא ריאלי כאשר בסכום זעום כזה(יחסית) אתה יכול לקבל מחשב שיכול לשלוט בהכל.

כן, מאוד הגיוני גם להביא צ'יפ במקום מחשב שיכול לשים את הצ'יפ הזה בכיס הקטן טוב אבל זה כנראה רק אני ,אז כל אחד ומה שטוב לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VOLK עשית פה סלט מכל מה שרשמת, נראה לי שהבחור התבלבל.

לפותח השרשור מחשב של AEM או של APEXI ישנה לך הרבה באוטו בעזרת מיפוי נכון של הדלק.

זאת תוספת כח משמעותית אבל המחיר קצת גבוה לתעריף שציינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל לא עשיתי סלט, הבחור פשוט לא כל כך סגור מה הוא רוצה, ואתם תמיד מדליקים אותו עם משהו חדש, אחד כלל הציע לו לשים נייטרוס?! ברכב רגיל?! בישראל?!.

אחד צועק טורבו והשלישי מחשב ניהול מנוע, לדעתי הבחור צריך להתאפס, לבנות תקציב מוגדר, לבחון את המצב הרכב ולהבין איזה שיפור הוא רוצה בדיוק רק אז להחליט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שצ'יפ זה לא בריא ,כי זה כנראה הרושם שקיבלת,אני ראיתי את המחשב הזה בפעולה ואיזה דברים מדהימים אפשר לעשות איתו,אני אומנם לא מקצוען אבל דבר אחד נראה לי הגיוני ,לגדוש עם מחשב מקורי אממ.. קצת לא ריאלי כאשר בסכום זעום כזה(יחסית) אתה יכול לקבל מחשב שיכול לשלוט בהכל.

כן, מאוד הגיוני גם להביא צ'יפ במקום מחשב שיכול לשים את הצ'יפ הזה בכיס הקטן טוב אבל זה כנראה רק אני ,אז כל אחד ומה שטוב לו.

מצטער... אבל אין לך מושג על מה אתה מדבר. כיוונת פעם רכב בכלל?

יש אולי 10 אנשים בעולם שהחליטו להיות יצירתיים והרכיבו מגהסקווירט על הונדה... (למה? כי זה מיותר,)

לא ראילי לגדוש על מחשב מקורי? בוא תסביר לנו למה וכמה?

מחשב מקורי שולט על הרבה יותר ממה שאתה חושב שאתה יודע.(ECTUNE)

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...