Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגה מתקדמת באלפא אינה לגיטימית

בררה1
שימו לב! השרשור הזה בן 5476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבל שאין ציטוט מלא של כתב התביעה וההגנה. יכולנו ללמוד אולי על הצעות פשרה כאלה ואחרות של היבואן.

באיזה שלב הוגשה התביעה, האם לפני מכירת המכונית? והאם לא היה מעט חיפזון במכירה של המכונית?

רומן,

וואו...איזו חתימה. תתחדש. הפכת להיות עו"ד מכובד + אלפא 156!

אדוני יעזוב את המקום...אדוני חושב שפה זה שוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 200
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רומן,

תודה :oops:

יש לך קרדיט נכבד מאד בכך, לכל הפחות ברוח הדברים.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאין ציטוט מלא של כתב התביעה וההגנה. יכולנו ללמוד אולי על הצעות פשרה כאלה ואחרות של היבואן.

באיזה שלב הוגשה התביעה, האם לפני מכירת המכונית? והאם לא היה מעט חיפזון במכירה של המכונית?

רומן,

למרות שבאמת לא חושב שיש מקום לדון בצד המשפטי כאן אלה בתגובת יבואן שמוכר מכוניות "ספורט" שאסור לנסוע בהם מהר (בני ברק אמר, לא אני). אז בכו"ז אם שאלת- היבואן מעולם לא הגיש כל הצעת פשרה וגם סירב להפגש לדון בכך. הרכב נמכר דרך הטרייד-אין של הבלעדי של היבואן לאחר למעלה מחודש משהועמד למכירה ולאחר שהיבואן סירב להחליפו באחר (בהפסד של כמעט 150,000 ש"ח). כאמור, היבואן לא התיר לי כל בררה אלא להגיש תביעה (בפעם הראשונה בחיי שתבעתי מישהו ומקווה שגם האחרונה).

שוב, לא חושב שהפורום כאן צריך להחליף בית משפט ולא ראוי לדון בכל הנושאים לעיל ללא תגובה של סמל"ת. כל פנייתי לפורום הייתה מאוד מצומצת והביאה במלואה את תגובת סמל"ת לעניין הכשלים ברכב.

עמדתך והזהירות בה אתה נוקט ברורות לי ומקובלות, אך אינני מבין כיצד אינך רואה שהפסקה במכתב היבואן שקושרת קורס נהיגה מתקדמת \ ספורטיבית והתעללות יחד תהפוך לתקדים בבוא חותמת ביה"מ עליה לאשרה.

תקדים שלבטח יהיה בוא שימוש רב אצל יבואן אלפא וייתכן גם אצל יבואנים אחרים.

מעניין לדעת מהי עמדת היצרן לגביי קורסי נהיגה והתעללות. ד"ר גייגר פנית אל היצרן? אם כן, התואיל לספר על תגובתו?

חי

חי שלום,

אכן הקורס נעשה בבית ספר מוכר וכאמור זה לא קורס מירוצים אלה הקורס הבסיסי של דרייב-ארט (קורס מעולה).

פניתי גם ליצרן ובניגוד לתגובה שקבלתי כאן שבקשתי להפגש עם המנכ"ל ונענתי בתשובה - "תגיש בקשה בכתב" הצלחתי גם לדבר עם סמנכ"ל השירות העולמי של קבוצת פיאט והתכתבי גם עם מנכ"ל אלפא רומיאו. הם פועלים בעניין מול היבואן. מכאן שבעייית השירות אינה ביצרן אלא ביבואן.

אורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לד"ר גייגר:

היה סמוך ובטוח שבמקרה כזה, כל יבואן אחר היה נוהג באותה הדרך.

אני רוצה להבין , אתה באמת חושב שכול יבואן שהיצרן שלו מצהיר על המכונית כספורטיבית , היה אומר שקורס נהיגה ספורטיבי הוא סיבה להתפרקות מכלול ברכב ?!!! . כי אם כן אני באמת לא מכיר את בתי המשפט . אם אפשר להעביר טענה כזו מופרכת וחסרת הגינות בתור כתב הגנה . לי זה נראה מוזר

ומכול מקום מסתבר שאני גם חייב לך התנצלות על שחשבתי שאתה עו"ד היצרן

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לכתוב כל טענה בכתב האישום, גם דברים מפגרים - זה בעצם מה שרומן אומר.

אם זה טיעון מפגר או לא מפגר, זה כבר השופט צריך להחליט ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שה "הכפשה" באינטרנט היא אחד מהדרכים שיש לנו להלחם כנגד גופים גדולים וחזקים. הרי ברור שאם אורי לא היה הולך לאינטרנט, המוני אנשים לא היו שומעים על הסיפור היבואן לא היה נפגע וגם אם היבואן היה מפסיד במשפט, 3 אנשים אחרים לא היו נלחמים ומפסידים הון עתק.

לבתי המשפט בימנו יש בעיה גדולה, הכל לוקח זמן, המון זמן. וחברות גדולות מנצלות את זה כדי לטרטר את האזרחים, לבזבז זמן ולייאש את התובעים.

חברה יכולה לספוג זמן, יכולה לספוג הוצאות קטנות ויש לה עורך דין משלה שיכול לבזבז את זמנו חופשי, האזרח הקטן נגרר פעמים רבות בדחיות משפט, עירעורים וצרות רבות שיכולות לגרום למשפט כזה לקחת 5 שנים. 150,000 זה סכום גדול, ולא מעט אנשים יתייאשו קודם עקב סחבות החוק.

לכן אני מבין את הדוקטור ותומך בו. אם דברייו הם שקריים אז אני בטוח שסמל"ת יוכלו לתבוע אותו על דיבה. בהנחה שדברייו נכונים (ואני מאמין לו בכל ליבי) אז מה שהוא עושה זה הדרך שלו להלחם ביבואן מצד אחד, ולקבל צדק מהיר יותר - מיבואן שיעדיף להמנע מחשיפה.

אני מאחל לאורי בהצלחה. ומקווה לכך שאלפא יצליחו לייצר רכבים אמינים יותר, אבל במיוחד שיחזרו למסורת של רכבי הספורט של פעם. אלו שרגש היה בהם יותר מלהתקלקל פעמיים בשבוע אלא גם אחיזה, הנאה וצליל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להבין , אתה באמת חושב שכול יבואן שהיצרן שלו מצהיר על המכונית כספורטיבית , היה אומר שקורס נהיגה ספורטיבי הוא סיבה להתפרקות מכלול ברכב ?!!! . כי אם כן אני באמת לא מכיר את בתי המשפט . אם אפשר להעביר טענה כזו מופרכת וחסרת הגינות בתור כתב הגנה . לי זה נראה מוזר

ומכול מקום מסתבר שאני גם חייב לך התנצלות על שחשבתי שאתה עו"ד היצרן

לא אמרתי שהטענה בהכרח תתקבל, אמרתי שהיא תטען על ידי כל יבואן אחר. החיים הרבה יותר ציניים ממה שהמגיבים בשרשור זה חושבים...

ניב:

ברגע שתיק מגיע לבית המשפט, קשה לי מאד להאמין לטענה של כל צד שהוא, שכן האמת של כל צד עוברת התאמה לעילות משפטיות על ידי עורכי הדין. מי שלא מוכן לקבל את זה הוא נאיבי במקרה הטוב.

ובמאמר מוסגר, האלפות החדשות אמינות בהחלט, בוודאי ביחס לקודמות. לימונים יש לכל יצרן, פשוט זה קיבל חשיפה. היה גם מקרה של סנטה-פה, נדמה לי, שבעליו הדביק מדבקות על הרכב ושם אותו מול הסוכנות - כל יונדאי לא אמינים עכשיו? באמת...

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטויוטה או ליונדאי אין מוניטין מפוקפק בתחום האמינות לאלפא כן!

יבואן חכם היה מנסה לטפל בנושא במשנה זהירות בכדי שרכב לימון אחד (כדברך) לא יעלה שוב את נושא האמינות של אלפא, יצרן כמו טויוטה ש"זכה" במוניטין של רכב אמין דואג לשמור על מוניטין זה גם כאשר דגמים מסוימים לא אמינים כבעבר.

החלפה של מנוע לעיתים אחרי גמר האחריות יוצרת תחושה אצל הציבור שאומנם "הלך המנוע" אבל זה כ"כ נדיר (מה שלא נכון) שהיבואן החליף את המנוע אחרי תקופת האחריות.

סמל"ת לעומת זאת חושבת על השקל שיצא ולא על המאה שהם מפסידים כתוצאה מהמוניטין שיצא (או בעצם שב) להם, גם אם יזכו במשפט אף בר דעת לא ירצה לרכוש רכב שבעתיד יתגלה שנסיעה בכביש ציבורי נחשבת לשימוש לא סביר.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה טיעון מפגר או לא מפגר, זה כבר השופט צריך להחליט ...

השופט לא רלוונטי לי.

אני הפנמתי שבאלפא רואים בנהיגה בנס הרים עם מדריך מוסמך "התעללות". הבנתי, הפנמתי ואפיק לקחים לעתיד.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השופט לא רלוונטי לי.

אני הפנמתי שבאלפא רואים בנהיגה בנס הרים עם מדריך מוסמך "התעללות". הבנתי, הפנמתי ואפיק לקחים לעתיד.

איפה הסמיילי של הראש בקיר כשצריך אותו...

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע , אבל אני גם מחפש אותו בדיוק .

אני לא מוצא אותו , זו הסיבה שאני לא מצטט עדיין את ההודעה שלך .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע , אבל אני גם מחפש אותו בדיוק .

אני לא מוצא אותו , זו הסיבה שאני לא מצטט עדיין את ההודעה שלך .

כן אבל בתור אחד מהמנהלים , הייתי מציע שתעלה הצעת ייעול שישיגו סמיילי כזה:lol:

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שהטענה בהכרח תתקבל, אמרתי שהיא תטען על ידי כל יבואן אחר. החיים הרבה יותר ציניים ממה שהמגיבים בשרשור זה חושבים...

ברגע שתיק מגיע לבית המשפט, קשה לי מאד להאמין לטענה של כל צד שהוא, שכן האמת של כל צד עוברת התאמה לעילות משפטיות על ידי עורכי הדין. מי שלא מוכן לקבל את זה הוא נאיבי במקרה הטוב.

ובמאמר מוסגר, האלפות החדשות אמינות בהחלט, בוודאי ביחס לקודמות.

אני עוקב אחרי השרשור מתחילתו, וככל שהזמן חולף אני יותר ויותר מתפלא דווקא עליך.

אני מבין שבתור עורך-דין ראית הרבה רפש מושלך בבתי משפט, משני הצדדים. מכאן ועד לא להאמין לאף צד, הדרך ארוכה. להסיק מזה שכולם חארות ושקרנים ומשפצים את האמת לפי צרכיהם - פשוט אין לי מלים (ואל תגיד בבקשה שעוותתי את דבריך: זה בדיוק מה שאמרת, גם אם לא באותן מלים ממש). האם יכול להיות שאתה עצמך נוקט בטקטיקות האלו, ולכן חושב שכולם נוהגים כך?

האמת העצובה היא ש-Shit happens (ולמרבה הצער עושה רושם שבאלפא - ואצל סמל"ת - הוא קורה יותר), ולפעמים יש תקלות מכניות וליקויים וטיפול גרוע מידי מחלקת השירות ויחס מזלזל מצד היבואן. אז נכון שכל אחד זכאי עד שהוכחה אשמתו וכו' וכו', אבל הדרך שבה אתה בוחר להגיב לטענות של לקוח אלפא היא, במקרה הטוב, תמוהה. תתפלא, אבל יש יבואנים שמתייחסים בכבוד למותג שהם מייצגים. בסמל"ת, כנראה, לא.

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מוצא אותו

חאפר. :brickwall:

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...