Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגה מתקדמת באלפא אינה לגיטימית

בררה1
שימו לב! השרשור הזה בן 5475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוי, התמימות...

דר' גייגר הנכבד,

האמת היא שלאחר שהגבתי לך מספר פעמים בפורום IAROC, גמרתי אומר בליבי שלא להגיב גם בשרשור הזה.

לצערי, בציטוט הנ"ל גרמת לי לשנות את דעתי.

נראה שעגמת הנפש הרבה שנגרמה לך (ולא בציניות) מעבירה אותך על דעתך עד כדי כך שאינך שם לב מי מגיב לטובתך ומי לא (רמז: איש אינו משתייך לקטגוריה השניה).

להאשים את רומן בכך שהוא מקבל תשלום, בין אם כספי ובין אם בכל צורה אחרת, בעבור יצוג סמל"ת, זה במקרה הטוב בדיחה עצובה.

במקום להרביץ בך תורה ודעת על השטות שכתבת ומתוך הבנה אמיתית של הצער שלך, אני מזמין אותך לבוא פעם למפגשים של המועדון שלנו (כן, אני זוכר שבאת פעם להרצליה ואני גם זוכר שהתקבלת שם בסבר פנים יפות. יש עוד מעט ערב BBQ, זאת הזדמנות מצויינת להתוודע להרבה יותר אנשים במועדון), להכיר את הנפשות מאחורי המקלדת ולהחליט בעצמך האם מישהו מאיתנו מייצג את סמל"ת או לא.

אלעד, איך היית מכנה את מה שרומן כתב אם לא סינגור על היבואן?

רומן טען שתגובת סמל"ת לכתב התביעה לא צריכה להתפרש ולקבל מעמד של תגובה רשמית של סמל"ת כלפי נהיגה ספורטיבית עם המכוניות שהיא מייבאת.

אם תגובה לכתב תביעה זה לא עמדה רשמית...אז מה כן?

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 200
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ד"ר גייגר:

אין לי ולסמל"ת כל קשר עסקי או אחר, ובוודאי שאני לא מקבל מהם כסף או שווה כסף בגין כל שירות אשר נטען על ידך. כפי שאני וכל יתר המגיבים בשרשור ב-IAROC נזהרו בתגובותיהם, הייתי נזהר לו הייתי במקומך, בטרם הייתי יוצא בהצהרות כגון הא.

פאלו:

כפי שלך לא נראה איך יגיבו יפנאוטו, כך לי נראה שלקחת טיפה קשה את השרשור בפורום קניה/מכירה. צר לי שהעוינות שלך כלפי המותג (שזה, לכשעצמו, בסדר. לא כל אחד חייב לאהוב כל דבר) גורמת לחריגה מפרופורציות ולטינה.

קספר:

התגובה שלי היא תגובה שפויה, שאינה נגררת לקריאות לינץ' ומנסה לראות את שני צדדי המטבע באופן שווה, בטרם הוכרע העניין על ידי בית המשפט. כאלפיסט, דרך אגב, אני מאחל לד"ר גייגר את כל ההצלחה שניתן לאחל, ולו מאמפטיה בסיסית לחבר לצרה.

חבל, עם זאת, שרוב המגיבים כאן, באופן טיפוסי למדי, מעוניינים בדם וכל היתר לאחר מכן, ואינם מסוגלים להפריד בין הפן האישי לפן העסקי/משפטי.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, יותר חשוב שתזמן את און יעקובסון או מי מטעמו שהיה בקורס לתת עדות על אופי הנהיגה הסטנדרטי שנעשה.

בסיום העדות הוא יכול לדרוש מביה"מ סעד על עדותו (אתה יכול לדרוש זאת בשמו) , פיצוי על יום עבודה וכו'.

במקרה הטוב, סמל"ת (נקווה שיפסידו) ישלמו סעד זה, במקרה הרע, זה עוד כמה מאות שקלים לא גדול שיצאו מכיסך (מה זה לעומת 150K שקל שכבר הפסדת).

עד זה קייס חזק במשפט, במיוחד אם הוא בעל מקצוע ולא סתם "עובר אורח".

תביא אותו, שיאמר כמה "ספורטיבית" היתה הנהיגה הזו, ואיך כל שאר הרכבים החדשים שנסעו איתכם בטיול הנ"ל "התפרקו על הכביש". אין שופט עם שכל שיתעלם מעדות מקצועית כזו.

(כל האמור נאמר מידע אישי ונסיון בלבד, איני עו"ד או משפטן, אני אומר זאת נטו מנסיון/עובדות העבר/מקרים קודמים).

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(כל האמור נאמר מידע אישי ונסיון בלבד, איני עו"ד או משפטן, אני אומר זאת נטו מנסיון/עובדות העבר/מקרים קודמים).

יש ל ד"ר גייגר עו"ד, אני מעריך. תנו לו לעשות את העבודה שלו.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד, איך היית מכנה את מה שרומן כתב אם לא סינגור על היבואן?

רומן טען שתגובת סמל"ת לכתב התביעה לא צריכה להתפרש ולקבל מעמד של תגובה רשמית של סמל"ת כלפי נהיגה ספורטיבית עם המכוניות שהיא מייבאת.

אם תגובה לכתב תביעה זה לא עמדה רשמית...אז מה כן?

היות ורומן הקדימני בכתיבת תשובה, אפנה אותך לתגובתו שאין לי עוד דבר להוסיף עליה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ל ד"ר גייגר עו"ד, אני מעריך. תנו לו לעשות את העבודה שלו.

:lol: עשית לי את היום.

אהיה מוכן להקריב את אחת הידיים או הרגליים שלי לפני שיתנו לי תואר עו"ד (בלי לפגוע, אני מתעב את המקצוע ואת העיסוק הזה - הוצאת פרנסה מצרותיהם של אחרים).

ההסתייגות שהוספתי בהודעתי הקודמת הכרחית, מכיון שזה ענין רציני שנדון בבית משפט, ואין לי כל חלק בו.

אני עוסק בהנדסה (חשמל, סטודנט).

אני יודע, שעדים זה קייס חזק בבית משפט, ועל כן יעצתי לבחור את מה שיעצתי. לשים חצי מליון(!) ש"ח על רכב ולאכול מרורים, זה לא משהו שאמור לעבור בשתיקה.

(ד"א, מי זה ד"ר גייגר? בעל הרכב?)

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"ר גייגר:

פאלו:

כפי שלך לא נראה איך יגיבו יפנאוטו, כך לי נראה שלקחת טיפה קשה את השרשור בפורום קניה/מכירה. צר לי שהעוינות שלך כלפי המותג (שזה, לכשעצמו, בסדר. לא כל אחד חייב לאהוב כל דבר) גורמת לחריגה מפרופורציות ולטינה.

אני לא עויין מותג ולא חובב מותג. אני חובב מכוניות ונהיגה. מותגים זה עניין לקורבנות של מחלקות השיווק.

עברו לי תחת הידיים גם 156 (2.0 סלספיד) וגם פיאט קופה. שתיהן קניות מצויינות, מכוניות מהנות שענו על כל הציפיות ולמעלה מזה. כל השנים קיבלנו שירות מצויין הן מהמוסך המרכזי והן מהמוכרים בסוכנות ואין לי מילה רעה להגיד על אף אחד מהם.

רק שאני לא שייך למועדון מעריצים של אף אחד. אם זמר מוציא אלבום מוצלח אני קונה אותו, ולא מצטרף למועדון המעריצים שלו וקונה כל אלבום שלו מכאן והלאה. אלפא הולכת באותה דרך שכל עולם הרכב הולך בא, ואין בליבי על המותג הזה יותר מאשר על פיז'ו (הרבה פחות...), רנו או כל יצרן אחר שייצר פעם מכוניות שכיף לנהוג בהן ומייצר היום כלי שינוע עם גימור מצויין ופיהוק בצידם.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol: עשית לי את היום.

אהיה מוכן להקריב את אחת הידיים או הרגליים שלי לפני שיתנו לי תואר עו"ד (בלי לפגוע, אני מתעב את המקצוע ואת העיסוק הזה - הוצאת פרנסה מצרותיהם של אחרים).

ההסתייגות שהוספתי בהודעתי הקודמת הכרחית, מכיון שזה ענין רציני שנדון בבית משפט, ואין לי כל חלק בו.

אני עוסק בהנדסה (חשמל, סטודנט).

אני יודע, שעדים זה קייס חזק בבית משפט, ועל כן יעצתי לבחור את מה שיעצתי. לשים חצי מליון(!) ש"ח על רכב ולאכול מרורים, זה לא משהו שאמור לעבור בשתיקה.

(ד"א, מי זה ד"ר גייגר? בעל הרכב?)

הכוונה, לצורך העניין, הייתה שיש לו עו"ד כבר עתה, שמנהל את תביעתו, אבל אני שמח שעשיתי לך את היום. אתה בהחלט עשית לי את היום בתגובתך. וכן, ד"ר גייגר זהו שמו של בעל הרכב.

לעניין יחסך לעורכי הדין, הרי שכשתצטרך אחד, תדבר אחרת.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני שמתי לב לעובדה שסמל"ת המליצו לו לעשות את הקורס הנ"ל?

תוכיח שהם המליצו

או במילים אחרות, מי שהמליץ לו מטעם סמל"ת, לא יבוא להעיד נגד העבודה שלו ולכן שכח מהעניין הזה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה שעלולה לפתור חלק מהוויכח??

האם על הגל הנעה המרכזי נראו סימני מכות מחפץ חיצוני???

כי לדעתי האישית אם אין סימנים של איזשהי מכה כל שהיא אז גל ההנעה הפסיק לעבוד כתוצאה מאיכות נמוכה או חוסר אמינות...

בכל מקרה לגבי שאר מערכות הרכב בטח ובטח שמערכת החלונות לא הפסיקה לעבוד בגלל הנהיגה ה"חזקה" שלך או מערכת הדלק שבטח לא הפסיקה כי לחצת יותר על הגז.

אני במקומך מביא שמאי רכב חיצוני ומבקש ממנו לבדוק האם האוטו נראה כאילו הוא סבל מאיזשהי מכה או משהו בסגנון..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה, לצורך העניין, הייתה שיש לו עו"ד כבר עתה, שמנהל את תביעתו, אבל אני שמח שעשיתי לך את היום. אתה בהחלט עשית לי את היום בתגובתך. וכן, ד"ר גייגר זהו שמו של בעל הרכב.

ועד אז, אני משתדל בכל מאודי לא להצטרך אחד מהם (וגם אם זה יקרה, אהדתי אליהם לא תעלה באופן פתאומי).

אבל בוא לא נסיט את הדיון מהנושא העיקרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכיח שהם המליצו

או במילים אחרות, מי שהמליץ לו מטעם סמל"ת, לא יבוא להעיד נגד העבודה שלו ולכן שכח מהעניין הזה.

יתכן שאין לו בעיה להעיד עדות שקר - אבל להעיד ניתן להכריח אותו.

אני הייתי מתייחס לזה דווקא כאל גורם די משמעותי בתגובה לכתב ההגנה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב בעובדה שהסברת לו שכול הנושא השיפוטי הוא איך להסביר את עמדתך , ולהציג אותה באור משכנע , גם אם אתה יודע שאתה מעוות את האמת , אני לא מבין מה אתה מתפלא שאף אדם ערכי לא רוצה להיות עו"ד . להתפרנס מלדפוק מישהו רק כי הוא לא מצא עו"ד שיכול לשכנע שהוא יותר צודק מהשני , למרות שהצדק כן איתו (שהרי בד"כ לנוכלים יש ידע איזה עו"ד להשיג וגם את הכסף שקיבלו מהנוכלות לשלם , לקורבן אין ) , זה לא מורה על ערכים מוסריים ברמה גבוהה . אני מקווה שהגנתך על העו"ד אינה באה מכך שאתה נמנה עליהם

ולדוקטור , העיצה של באגירה היא מעולה כמו גם העיצה של לבקש מיעקובסון שיגיע למשפט , אם אפשר להוסיף עוד עיצה קטנה , קח שמאי רכב טוב שיסתכל במכלול הבעייתי , ושיתן חוות דעת לבית המשפט . כי לפי דבריך יש סבירות גבוהה לכך שמוסכניק שמבין יוכל להסביר לבית המשפט למה הם לא צודקים . כי הם יביאו את המנהלים הטכניים שלהם , ולך צריך שיהיה גב טכני משלך , אני מקווה שעו"ד שלך כבר חשב על כך , כי אם לא אולי כדאי שתמצא מישהו שיוכל להציג את עמדתך ביתר שיכנוע

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...