Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגה מתקדמת באלפא אינה לגיטימית

בררה1
שימו לב! השרשור הזה בן 5476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מר ג'וקר אמיתי, אני מקווה שאני לא גורם לך ליותר מדי צער, אך אכן ברוב עוונותי אני עו"ד.

לכתוב משפט כמו "להתפרנס מלדפוק מישהו רק כי הוא לא מצא עו"ד שיכול לשכנע שהוא יותר צודק מהשני , למרות שהצדק כן איתו" זה נאיבי במקרה הטוב ביותר וילדותי בכל מקרה. צדק הוא דבר מאד יחסי ונובע מהאמונה שלך. לפני שהוצגו שני צדדי המטבע אין לך, ולא לאף אחד, כל דרך להוכיח מי צודק ומי לא, מי הדופק ומי הנדפק. אבל אני בהחלט מבין שהכי נוח זה לכעוס על אדם לו אתה נזקק בשעה קשה ועוד משלם לו כסף על כך. הכי נוח, אבל גם די מטומטם.

אני גם די בטוח שאם, לא עלינו, תהיה צד לסכסוך משפטי, לא יעניינו אותך שיקולי צדק קוסמי אלא בדיוק איך להציג את עמדתך כך, שתצא עם ידך על העליונה. ותחשוב פעמיים לפני שאתה אומר לא, שכן אנשים שמדברים כמוך יש הרבה, ועוד לא ראיתי אחד שאמר "לא, אני לא רוצה שתנצל כל פרצה אפשרית כדי למזער את נזקיי/להעצים את רווחיי". יש גבול להתחסדות...

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 200
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

(בלי לפגוע, אני מתעב את המקצוע ואת העיסוק הזה - הוצאת פרנסה מצרותיהם של אחרים).

אתה גם שונא רופאים? וטכנאים ? ומוסכניקים?

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם די בטוח שאם, לא עלינו, תהיה צד לסכסוך משפטי, לא יעניינו אותך שיקולי צדק קוסמי אלא בדיוק איך להציג את עמדתך כך, שתצא עם ידך על העליונה. ותחשוב פעמיים לפני שאתה אומר לא, שכן אנשים שמדברים כמוך יש הרבה, ועוד לא ראיתי אחד שאמר "לא, אני לא רוצה שתנצל כל פרצה אפשרית כדי למזער את נזקיי/להעצים את רווחיי". יש גבול להתחסדות...

הכל נכון, אבל זה לא עושה את מיקצוע עריכת הדין למכובד יותר (אני מפנה אותך שוב אל הראיון עם אביגדור פלדמן).

לטעמי, הבדיחה השחוקה על הבן המתמחה שפתר צ'יק צ'אק בעיה שהאב העו"ד עמל עליה שנים ממצא את העניין...

איך הוא אמר לו "חתיכת אידיוט, את כל המשפחה פירנסתי ואת הלימודים שלך מימנתי מהבעיה הזו ועכשיו אתה בא ופותר אותה"...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל נכון, אבל מה? כמו שאתה לא מחרבן במקום בו אתה אוכל, אתה לא יכול ללכלך על מקצוע בכל מקום בו לא אתה אישית נהנה ממנו.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכתוב משפט כמו "להתפרנס מלדפוק מישהו רק כי הוא לא מצא עו"ד שיכול לשכנע שהוא יותר צודק מהשני , למרות שהצדק כן איתו" זה נאיבי במקרה הטוב ביותר וילדותי בכל מקרה. צדק הוא דבר מאד יחסי ונובע מהאמונה שלך. לפני שהוצגו שני צדדי המטבע אין לך, ולא לאף אחד, כל דרך להוכיח מי צודק ומי לא, מי הדופק ומי הנדפק. אבל אני בהחלט מבין שהכי נוח זה לכעוס על אדם לו אתה נזקק בשעה קשה ועוד משלם לו כסף על כך. הכי נוח, אבל גם די מטומטם.

ידידי היקר, תפקיד העו"ד הוא לא להוציא את הצדק לאור אלא למקסם את התוועלת ללקוח שלו. אם רק תוציא את הצדק לאור אתה מועל בתפקידך כלפי הלקוח שלך.

אתה יכול לסובב את זה איך שתרצה אבל עו"ד מצפוני ורודף צדק לא יוכל להישאר בתפקיד כי הוא לא יוכל להגן על רוצח כשאין ספק שהוא זה שרצח, לא יוכל לפעול להוצאת חייב מביתו המעוקל ולא יוכל למקסם את הפיצוי שנפגע גוף יקבל מחברת הביטוח.

אישית אני עובד עם עו"ד שהוא אדם נפלא אבל עו"ד גרוע ולכן אני תמיד מצמיד עו"ד נוסף לניהול תיקים. אותו עו"ד כבר הביא לי 300 צ'קים של 50 ש"ח מאלמנה עשירה כקורח שבכתה לו כשבא עם אנשי ההוצל"פ לעקל לה את הרכב (יגואר בת שנה).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר שי ז., אני לא כ"כ מבין את נימת תגובתך, שכן היא חוזרת, במלים אחרות, על תגובותיי הקודמות, רק עם קצת יותר דרמה.

הנקודה היא שעו"ד לא עוסק בצדק אלא בלעזור ללקוח שלו להוציא את המקסימום גם אם עוה"ד יודע שלפי הצדק לא מגיע לו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

מי שרוצה לעסוק בדיון האם עורכי דין הם בני אדם, ואם כן אז למה לא - נא לעשות זאת ב-off.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי ראוי לציין בפני השופט מזה אלפא, הרי כל המסורת של אלפא וכל החברה עצמה מבוססים על העבר המפואר של אלפא במרוצים , החברה הזאת מייצרת מכוניות לאנשים שהם חובבי הגה וזאת ניתן לראות על פי העיצובים הספורטיבים הן מבפנים והן מבחוץ, צליל המנוע המהדהים של האלפא וכ'ו .

פירסומות ודברים בסגנון על אלפא יכולים מואד מאוד לעזור, להביא את און יעקבוסון זה בהחלט יהיה קלף חזק והוא בתור נהג ומדריך נהיגה במצועו יכול לפרט בדיוק על הקורס ומה מתרחש שם .

על קורס הנהיגה המתקדמת אתה יכול לטעון שאלפי רכבים בשנה עוברים את הקורס הזה ולא קורה להם כלום בנוסף הרבה תקלות אינן קשורות כל וכלל לנהיגה כמו החלונות חשמל , מערכת הדלק וכ'ו.

לסיכום אתה יכול לתבוע את סמל"ת על ה-150K ועוד על עוגמת הנפש הרבה שנגרמה לך וניפוץ החלום המוטורי שכל כך חשקת בו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי מקרה שהיה לנו עם סיאט, תבענו אותם על המון תקלות שקרו לרכב אחרי שיצא מהמפעל (סיאט לאון טורבו), אני לא אפרט לך את כל הסיפור (אם תרצה בה"פ) אבל לדעתי מה שחיזק את הכרעת הקייס לטובתנו הייתה החו"ד של שמאי רכב שנתן חוות דעת מפורטת ומנומקת שהליקויים לא אמורים לקרות לשום רכב ושזה אשמתה הבלעדית של צ'מפיון מוטורס.

לפי ניסיון העבר, ממליץ לך בחום חו"ד של שמאי (אומנם יכול להיות בעייתי כי מכרת את הרכב, אבל אולי תבקש מאוטו דיל לקחת את האוטו לכמה שעות לשמאי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהתובע טוען, הרכב נמכר כבר.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את כל השירשור באלפא ואכן נראה כאילו כל האנשים שם נוהגים באגרסיביות כלפי מישהו שנראה כתוקף את מותג אלפא ה"יוקרתי".

גם שפתו המיקצועית של מנהל אלפא נשמעת יכולה להתפרש כתוקפנית למרות שאני מבין את טענותיו.

בסיכומו של עניין יש לקוח שנפגע. והפגיעה הכי גדולה היא שאחרי שהרכב התברר כלימון הוא נאלץ למכור אותו ב 150K מתחת למחירון לטרייד אין שאלפא הפנו אותו - וזה נראה לי המסמר האחרון בארון, חברה המכבדת את עצמה הייתה קונה רכב במחיר מחירון כדי לפצות את הלקוח, ויש לא מעט דוגמאות כאלו.

אני מאחל לאורי הצלחה, ולאנשי אלפא, להיות יותר אמפטים לחבר אלפא חדש יכול להיות לטובתכם. בשירשור באתר נראה בברור צד תוקפני כלפי אורי. אני מבין שרבים מכל לא התכוונו לרע אבל ההרגשה היא לא טובה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניב, כמו שהרגשתך לא טובה מהאוירה הכללית, הרי שכשאדם פותח שרשורי השמצה כמעט בכל פורום מוטורי בישראל, הדבר גם כן מקים טעם לפגם.

רוב הסיכויים שהרכב שנקנה הוא באמת לימון והרבה יבואנים אכן היו מחליפים את הרכב גם אם היה נקבע שאין להם יד ורגל בתקלות, אבל לא זו הנקודה. הנקודה היא שהתבקש לינץ', והוא לא קרה.

נכון שהאדם נפגע, אבל האם כל האמצעים כשרים? הייתי מרחיב, אבל כבר האשימו אותי שאני סוכן סמל"ת וטוב אני לא אצא מזה. פשוט אני בעד לראות את שני צדדי המטבע לפני שאני חורץ את הדין.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שאתה קורא לתיאור הדברים של פותח השרשור השמצה אתה כבר מגדיר אותם כשקריים, ובניגוד לעמדתך עד כה, אתה מצדד לחלוטין בעמדת היבואן.

בלי להתייחס לנכונות דבריו של פותח השרשור (משום שאין לי כלים לבדוק האם הבררה האמורה עברה או לא עברה התעללות), עצם פרסום המקרה הוא בגדר שירות טוב לציבור. לא מדובר פה בסכסוך פרטי, רגשי בין שני אנשים, אלא בסוגייה צרכנית שהבמה הפומבית לא רק נכונה אלא גם יאה לה.

ואם אכן סמל"ת מגדירים נהיגה בנס הרים כהתעללות, ולא שום פעילות אחרת שבוצעה עם הרכב (העמדה אותה הציג פותח השרשור), הרי כל הרוכש רכב המתכוון לנהוג בנס הרים כמו פותח השרשור, טוב יעשה אם לא ייקנה אלפא. בוודאי ובוודאי אם בית המשפט יקבל את עמדת סמל"ת שנהיגה כזו הינה הצדקה לביטול האחריות. היום זו הצהרה. מחר זה תקדים קובע מדיניות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...