Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אוקטובר - דצמבר 2007

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 562
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לגבי הקורטינה בכרמיאל.. היא מפורסמת כבר תקופה ארוכה ביד2 .. כנראה שאין קונים...

בטבריה בכביש הראשי שיורד לכיוון העיר התחתית באחד העיקולים סאאב יפיפיה אמיתית אספנות צהובה למכירה . מספר לא הספקתי לקחת לצערי.

ביהוד נצפה בשישי האחרון פורד ברנדה אדום לא רשום כאספנות אך במצב מעולה ונראה מאד שמור .

המשך...

גם בכרמיאל חיפושית במצב נסיעה, נמצאת שם דיי הרבה.

בנוסף, פיאט 127 לבנה משופצת, יפייפיה! לידה 127 ספורט שכנאה נמצאת כרגע בפחחות.(שני הרכבים לא למכירה).

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברמת גן סובארו חבוטה למדי מסוף שנות ה-70', שיצא לי לראות בכמה הזדמנויות שונות, כל פעם במקום קצת אחר.

מה שמעניין, זה הכיתוב FOUR WHEEL DRIVE על הכנף הקדמית.

IMG_2966.jpg

IMG_3037.jpg

a.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת ששמתי לב לכיתוב רק בתמונה בבית, כשהעליתי למחשב. גם אני לא הייתי בטוח, אז הגדלתי אותה וחידדתי כמה שאפשר, וזה נראה כמו FOUR, עם הכתב המחובר. תשובה וודאית אני אדע רק בפעם הבאה שהסובארו תצוץ לידי. בכל אופן, ויתקנו אותי מומחי הסובארו כאן, אני חושב שהיה דגם ארבע על ארבע. סובארו ידועים בעולם, כבר שנים רבות, הרבה בזכות מכוניות ה-4X4 שלהם (ודגמי הראלי). בארץ, לעומת זאת, הם מוכרים בעיקר כמאזדה של שנות ה-80' וכגמל הבדואי של שנות ה-2000 :roll:.

אני יודע להגיד באופן וודאי, שראיתי בארץ סובארו לאונהII (הדגם שהחליף את זו שבתמונה) עם הנעה של 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת ששמתי לב לכיתוב רק בתמונה בבית, כשהעליתי למחשב. גם אני לא הייתי בטוח, אז הגדלתי אותה וחידדתי כמה שאפשר, וזה נראה כמו FOUR, עם הכתב המחובר. תשובה וודאית אני אדע רק בפעם הבאה שהסובארו תצוץ לידי. בכל אופן, ויתקנו אותי מומחי הסובארו כאן, אני חושב שהיה דגם ארבע על ארבע. סובארו ידועים בעולם, כבר שנים רבות, הרבה בזכות מכוניות ה-4X4 שלהם (ודגמי הראלי). בארץ, לעומת זאת, הם מוכרים בעיקר כמאזדה של שנות ה-80' וכגמל הבדואי של שנות ה-2000 :roll:.

אני יודע להגיד באופן וודאי, שראיתי בארץ סובארו לאונהII (הדגם שהחליף את זו שבתמונה) עם הנעה של 4X4.

למיטב זכרוני זה: Front ולא Four

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום (18.11), בכותרת של עיתון מעריב, עיינתי בכתבה על בניית גורדי שחקים ביפו על חשבון "פרדס דקא".

תוך כדי עיון בכתבה, שמתי לב דווקא לתמונה, שבה נראו מספר לא מבוטל של כלי רכב "מעניינים" (בעיקר אמריקאים).

אשאיר לכם את הזיהוי המדויק ואת התמונה.

http://img148.imageshack.us/img148/6315/platour1.jpg

יום טוב,

עוז

איטלקיות שובבות שעושות בלאגן :lol:

Autobianchi Y10

Fiat Punto GT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה מאוד שהרכב לא עמד אצל מוסך סיטרואן "יורם" במושב ישרש.

אני אכלתי מרורים מהמוסך הזה כשהייתה לי סיטרואן פאלס מתרוממת.

בכל אופן שיהייה בהצלחה.

הרכב עמד אצלו....

ולא יעמוד עוד....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום (18.11), בכותרת של עיתון מעריב, עיינתי בכתבה על בניית גורדי שחקים ביפו על חשבון "פרדס דקא".

תוך כדי עיון בכתבה, שמתי לב דווקא לתמונה, שבה נראו מספר לא מבוטל של כלי רכב "מעניינים" (בעיקר אמריקאים).

אשאיר לכם את הזיהוי המדויק ואת התמונה.

http://img148.imageshack.us/img148/6315/platour1.jpg

יום טוב,

עוז

לא "סופר-מיוחד", אבל עדיין: ווקסהל- ויווה זרוקה בארגז הייבר; כמה אולדסמובילים בשורה; משהו מאד נחמד שנראה כמו ביויק-קופה לבן, ונראה במצב יחסית סביר; עוד קופה דומה, שיכול להיות כל דבר מבית ה-GM לידו; טנדר שבי או GMC; שתי משאיות קלות, שיכולות להיות דודג'ים משנות ה-60-70; עוד כל מיני שאריות. חבל, שכל זה כנראה ללא ניירות ולעולם לא יחזור יותר לכביש!:cry:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליד שער דן באוניברסיטת ת"א נח לו רכב לבן, אין לי מושג איזה דגם משום שחלפנו לידו. מישהו מכיר?

שער דן? למיטב ידיעתי אין שער כזה באוניב'.

תוכל לתאר איפה בדיוק. אני עובד באוניב' ואוכל להציץ.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...