Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר למגבר Lightning Audio VS. Lanzar

Guest gs_s
שימו לב! השרשור הזה בן 6117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להפוך פזה פרושו להפוך {+}ל {-} ברמקול ואז תראה אם זה נותן לך תוצאה טובה יוטר

לגבי המגבר תרשום דגם ספציפי של הסב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=477352 המערכת שלי למכירה....
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

***אין צורך לצטט את ההודעה שמעליך***

אבל החיבור של ה+ יותר גדול מהחיבור של ה- ככה שהיא אפשר להחליף אבל לפי דעתי המתקין שיבוא להתקין לי את המערכת כבר יסדר את זה לא?

אז ככה אני רוצה מגבר בסביבות ה700-900 שיוכל להחזיק לי

רמקולים אינפיניטי 6 על 9 300 וואט 100 אראמאס

וסאב JBL GTO1200B שאני יקנה איזה חודש אחרי

ומה זה חיווט שכולם מדברים עליו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מתקין שיודע את עבודתו אז כן הוא ידע לשמוע פזה הפוך .

לגבי המגבר אני ממליץ לך לחפש ביד שניה פו בפורום תימצה מגברים מאוד מענינים במחיר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל שנייה אין סיכוי שהמגבר של ליטנינג אודיו יצליח להחזיק לי את הסאב והמגבר או שפשוט רק בעוצמות ממש גבוהות הוא לא יצליח להחזיק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא העיניין המגבר ביחס למחיר הוא טוב למגבר שמוצהר 50W RMS לערוץ בגישור 150W RMS זה יחסית טוב רק אם תרצה לשפר זות בהחלפת סאב או רמקולים אתה תהיה מוגבל למגבר זה כול הסיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחיאל - לא מזמן יצא לי לבדוק מספר מגברים :]

ויש לי דבר אחד להגיד לך - בחיבור רגיל של רמקולים - קווקסיילים - קומפוננט פאסיבי\ אקטיבי .

המגברים לא מתאמצים בכלל בשביל להגביר את האות .

בנוגע לסאבים - הדבר מתהפך והמגברים מתחילים להתאמץ

בנוגע למגבר 400.4 של לייטנינג אודיו - מגבר סוס ! באמת מגבר שכל פעם שחיברתי אליו קומפוננטים וסאבים הוא פשוט נתן להם בראש וללא שטויות נוספות .

לדעתי המגבר הזה יסתדר עם כל סט שמוצהר עד 150 RMS יפה מאד

וכל סאב שמוצהר עד 300 RMS .

כמובן שתלוי באיכות התקנה ומערכת חשמל סבירה בשביל להשיג תוצאות טובות , ולא נפילות מתח שמגיעות ל11 וולט באיזה פיק מסכן שהסאב מגיע אליו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולכם שעזרתם לי באמת אני מעריך את זה מאוד אני ילך על הליטנינג כי בכל זאת אני לא אחד ששומע על עוצמות גבוהות אז לפםי דעתי הוא לא התאמץ כל כך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...