Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהגתי על דודג' וייפר ושרדתי כדי לספר!

lior_baruch
שימו לב! השרשור הזה בן 7529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ליאור, כולם פה מקנאים ומביעים את זה במילים.

אבל את הקנאה שלי אי אפשר לתאר...

אני חולם על הוויפר מגיל 0, זה האוטו שאני הכי רוצה, ובמיוחד במודל של 96' משום מה.

חבל שלא בחרת ב- Gts ודווקא ב- R/t10 אבל זה כבר שטויות :lol:

אחחחחחח למה לא אני למה :mm_cry::mm_cry::cry::cry::bigcry::bigcry:

תהנה בהמשך הטיול, נשמע מהמם, מחכים לעוד סיפורים וכמובן קצת תמונות, וסע בזהירות..

סהר.

:bigcry: (הייתי חייב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור, כולם פה מקנאים ומביעים את זה במילים.

אבל את הקנאה שלי אי אפשר לתאר...

אני חולם על הוויפר מגיל 0, זה האוטו שאני הכי רוצה, ובמיוחד במודל של 96' משום מה.

חבל שלא בחרת ב- Gts ודווקא ב- R/t10 אבל זה כבר שטויות :lol:

אחחחחחח למה לא אני למה :mm_cry::mm_cry::cry::cry::bigcry::bigcry:

תהנה בהמשך הטיול, נשמע מהמם, מחכים לעוד סיפורים וכמובן קצת תמונות, וסע בזהירות..

סהר.

:bigcry: (הייתי חייב)

לא רק אתה חחח,אני אומנם לא מגיל 0,אבל בגלל הוייפר התחלתי לאהוב מכוניות,זה היה בגיל 15,גיל מאוחר יחסית ראיתי סדרה בשם וייפר ופשוט התאהבתי באוטו,ומאז אותו יום אני חולה על מכוניות

אני מזמין וייפר RT\10 אדומה אחת תודה :-) שנת 96

Vw Polo GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון שיש לה דיפרנציאל מוגבל החלקה ושהוא ננעל מסיבה כלשהי?

הוויפר היא לא מגנום...

הרשה לי לחדש לך, איש יקר, נעילות דיפרנציאל קיימות לא רק בג'יפים אלא גם במכוניות עם הנעה אחורית אשר סוסים רבים מסתתרים להן מתחת למכסה המנוע....

בכל האצה בוייפר, עד אותה תקלה, נדלקה מנורה בלוח השעונים שמראה חץ צהוב קדימה והיא מצביעה על נעילת הדיפרנציאל, כל שחרור קטנטן של דוושת הגז או סיבוב ההגה מעט ימינה או שמאלה מביאים לניתוק הנעילה ואזזזזזז לשילוב אותו מנגנון של הגבלת החלקה.

אצלי בקמארו, לדוגמא, שילבתי מנגנון זהה לחלוטין. נעילת דיפרנציאל מלאה (כן, כמו במגנום) בהאצה חזקה. בסיבובים והאצה רגילה הדיפרנציאל מתפקד באופן רגיל.

ההגדרה לכך היא - No Slip לעומת Limited Slip.

עשיתי היום נסיעה של איזה שעה בלוטוס אירופה שנת 1965, למי שמכיר....מכונית מרוץ/כביש מטריפה ונמוכה בצורה שלא תאומן....אני אספר על הנסיעה בהזדמנות....

ביי ביי.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור, אנחנו מפרגנווות :wink::wink:

תמשיך להנות, אבל בזהירות.. שתחזור אלינו בשלום ארצה. 8)

ורק בקשה אחד בשבילי, תמונות. המון תמונות.. :wink:

ולמי שלא מכיר.. הנה לוטוס אירופה (ועוד כמה לוטוסים מאחור)

6.jpg

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...