Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור בולמים ומתלים לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 6195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יש ברשותי כרגע תקציב שחשבתי לבזבז לקראת שיפור ברכב, היות ואני לא מעוניין בשיפור שיתן כוח (כי כרגע כוח לא חסר), חשבתי ללכת על שיפור הבולמים והקפיצים של הרכב.

מחיפושים שעשיתי בפורום ראיתי שאתם ממליצים על אייבך+קוני, רציתי לשאול כמה שאלות בנושא שלא מצאתי להם תשובה חד משמעית:

1. האם תהיה בעיה בביטוח כאשר יגלו שיש בולמים או קפיצים לא מקוריים ברכב?

2. האם שוטר יכול להוריד רכב מהכביש בגלל שינוי כזה?

3. מה סדר גודל המחירים לקפיצים + בלמים לאיביזה?

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא אין בעיה בביטוח.

2. לא, אין לו דרך להוכיח.

3. תלוי בחברה בין 4-6, תתקשר לשאול, זה עולה הרבה פחות.

4. תקנה 106 ראלי.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אביטורבו

אם אתה עם איביזה כמו בסימלון שלך, שקול מתלים שימתנו מעט את תת ההיגוי (רך יותר מקדימה, קשה הרבה יותר מאחור) הנמכה קלילה מאחור (20-) ואולי מעט יותר לקדמי (35-) שגם תשפר "פוזה" וגם תעביר משקל דינמי לסרן הקדמי לטובת אחיזה.

היו דיונים על מתלים לאיביזה, אני הייתי הולך על ההמלצה שלך (והלכתי, מותקן אצלי קוני אייבך, אבל על לאון) או מברר לגבי ה"שמועות" שהקיט של KW עושה רק טוב לרכב, חפש בדיונים קודמים.

בכל מקרה, לדעתי עדיף סט ספורט מקצועי ממותג פרימיום, על סט קוילאובר בסיסי שלא נותן כלום.

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי,

אני נמצא לפני אותו מצב בדיוק- רק שאני קבלתי הצעה לגבי אייבך-בילשטיין באיזור ה6.5K, שנראה לי שירדו עוד כי אני לוקח עוד כמה דברים. האם הייתם ממליצים על הKW במקום?

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

KW יעלו לפחות עוד אלפייה.

ליאור, אין לי מושג מה ההיכרות שלך עם תחום השיפורים/שילדות ועם האיביזה בפרט.

אבל..

אם ההיכרות היא לא סופר מקצועית, אז לתת המלצות של שינויי מיתלים כאלה דרסטיים (הנמכה כמעט כפולה מקדימה, הפרשים גדולים בשיכוך של הבולמים), היא בלשון המעטה לא מקצועית ברמות היסטריות.

אני מצטער, אבל המלצה כזאת, בלי הכרה מעמיקה של האוטו, היא חוצפה.

גם אם יש לך ניסיון מועט על ליאון, שזה אוטו אחר לחלוטין (וגם עליו לא ניסית 6 סטים שונים עם כיוונונים שונים), לא אומר שאתה יכול לתת כאלה המלצות.

גם אם אתה צודק בהם, במקרה.

לא ממליצים על שינוי דרסטי, בלי להכיר את האוטו לפרטי פרטים.

גם אני לא מכיר את האוטו יותר מדי (עדיין, הרבה יותר מהסטנדרט), אז אני אתן המלצה לסט בולמים וקפיצים שכוייל כבר.

אני לא חושב שאני מכיר את הרכב הזה יותר טוב מאייבך/קוני/בילשטיין/לא משנה.

לכן לא אמליץ על כיוונון שונה מאשר הסט המקורי של החברות הללו.

בכל מקרה הסטים של אייבך+בילשטיין מעולים על המון רכבים, יש איתם ניסיון טוב, לא הייתי משנה את ההזמנה.

זהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ROY - הכוונה וההמלצה שלי הייתה הנמכה "סטנדרטית" וכיול "סטנדרטי" של סט הספורט של KW, אלו בדיוק נתוני היצרן עבור איביזה, אני יודע שהסט הזה עושה פלאות לרכב.

בכל מקרה, חוץ מהלאון שהזכרת, יש לי עוד רכב משודרג מתלים בצורה מאד מקצועית, ובהשקעה של כמה עשרות אלפי שקלים, בנוסף, היו ברשותי מספר רב של רכבי ספורט, כולל שתי מכוניות מירוץ פרטיות שלי, ועוד אי אלו קארט 2 פעימות (בלי מתלים :lol:) המון אופנועים מאד חזקים, טרקטורונים..... מספיק ???

בנוסף, בכללי הפורום כתוב בדיוק על "התחום האפור" של השידרוגים הללו, קל וחומר על המלצות של אנשים חסרי אחריות, פורעי חוק, שודדי זקנות ואנסי קטינות כמוני וכמוך :-P

ערב טוב.

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלינק דווקא תומך בדעתי.

כמובן שהכל בערבון מוגבל.

הביטוח יכול להתנער מאחריות כי היה בצמיגים לחץ אויר של 2PSI פחות ממה שיצרן ממליץ.

באופן עקרוני, אין בעיה עם בולמים, סה"כ זה חלק תחליפי המתאים לאוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטוח יתנער מאחריות בכל מצב בו הוא יכול לטעון לכך: ראה ערך החתול שהיה כאן לא מזמן...

לא צריך לוותר.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בולמים משופרים זה חלק תחליפי. יש מוסכים מורשים שממליצים על בולמים אחרים ויש הרבה מותגי בולמים חליפיים שנמכרים בארץ.

אתם רוצים להגיד לי שכולם מחוץ לחוק?

החלפת בולמים לכאלו שמתאימים לרכב הספציפי שלך היא חוקית לגמרי.

הנמכה לעומת זאת...כבר פחות חוקי.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע רגע...

כל הנושא הזה של ביטוח שמתנער מאחריות עקב שינויים - לא נבע מהסעיף שאומר בכל פוליסה שהפרטים ברישיון הרכב צריכים להיות זהים למציאות? או שיש סעיף נוסף שלא קראתי? ;-)

הרי הנמכה ובולמים לא רשומים ברישיון הרכב... צמיגים ונפח מנוע כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור לרשיון הרכב.

חברת הביטוח יכולה לטעון (ולפעמים בצדק) שהנמכת הרכב שינתה את גאומטריית ההיגוי/הבולמים והגבירה את הלחץ על הציריות.

דברים אשר גרמו לתאונה ולכן הם אינם מוכנים לשלם.

עכשיו לך תוכיח שאין לך אחות...

את אותו דבר הם גם יכולים לטעון על שטויות דביליות ביותר(ראה את שרשור החתול), הבעיה שאתה צריך באמצעיך הדלים להלחם בחברה שמעסיקה על בסיס קבוע מחלקה משפטית שלמה :|

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב קצת עדכונים:

קיבלתי במייל הצעת מחיר לקפיצים + בולמים של חברת V-MAXX.

http://www.hiltrac.com/verlagingssetsgb.html

יעודי לרכב שלי.

המחיר 3000 שקל פחות או יותר (בהזמנה). המוצר מגיע עם אחריות לשנתיים. תוצרת הולנד.

רציתי לשאול כמה דברים נוספים:

1. כמה זמן אחריות יש על קיטים של KONI, אייבך או בלינשטין?

2. האם יש לכם נסיון עם החברה הזאת בכלל או עם הקיט באתר בפרט, איך הוא לעומת המוצרים של החברות האחרותל?

3. האם המחיר סביר?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תיגע ב V-MAX לך על קוילאוברים של WEITEC אתה לא תתאכזב האחיזה תשתפר פלאים וגם מאוד חשוב איכות הנסיעה לא תתחרבן לגמרי כמו שקורה בדרך כלל עם בולם+קפיץ(במיוחד קוני) עם יש לך תקציב יותר גבוה אז ה-KW גם מאוד מומלצים מעבר לזה כבר לקוילאוברים של בילשטיין תצטרך למכור איזה כליה...:wink:

S2K-T...R.I.P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...