Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חומר למריחה בחלון הקדמי למניעת הצטברות טיפות מים

שימו לב! השרשור הזה בן 2260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמע, זה זכוכית! תמרח כל מה שעולה לך בראש, טוב טוב לא טוב הכל יורד עם סבון כלים במילא אז אל תפחד. רק שלא יגע בפח כי אני לא יודע מה החומרים האלה עלולים לעשות לצבע. בגלל זה אני לא אשים אלכוהול במתזים כי זה משפריץ גם על הפח ואני לא רוצה לקחת סיכון.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נו דיי כולה וישרים!

האמת עכשיו היתי באוטו, מרחתי את כל הדש בחומר מצויין שאיתו אני מורח את השמשות בפנים. החומר הזה כמובן מיועד לפלסטיקה גומי ואני אני לא טועה גם עור, זה שכבה שומנית והאמת בפנים של השימשה שלי נקי לרוב (אלא אם אני משאיר חלון פתוח במשך היום בג'יפה של העבודה). אני אביא לך את השם של החומר יותר מאוחר כי אני צריך לזוז, בכל מקרה החומר הומלץ לי ע"י חבר פורום שהוא מורה נדמה לי באלטרנתיבי (קוראים לו דני ג'י או בועז ג'י אני לא זוכר כבר). לחומר קוראים sun of a gun בקבוק צהוב עם ראש שחור שנמכר באייס ב 32 שקלים אם זכור לי טוב.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אפילו מפריע למגבים לעבוד כמו שצריך...

אני מעדיף בכל מקרה להשקיע במגבים טובים פעם בחורף מאשר לשבור את הראש על חומרי סיכה לשמשה שלי.

מה גם שעם הזמן נדבר אבק לציפוי המעפן הזה ואחר כך לנקות את זה זה סיפור מהתXת....

רון.

-ואם כבר גם נוסיף קטילה - עד לשנה שעברה מכרו באוטו-דיפו מגבים של כל מיני חברות, ביניהן היו צ'מפיון ובוש וכל מיני זבל'ה סיני.... בשנה שעברה המבחר הצטמצם פתאום לזבל'ה סיני וצ'מפיון. אני הייתי עם בת הזוג - באתי לקנות זוג לאוטו שלי, זוג למאזדה שלה וזוג למיצו. של ההורים... בכל מקרה, ראיתי שאין בוש (איתם יש לי נסיון רב שנים ואני מאוד מרוצה) אלא רק צ'מפיון (שכחתי את הדגם) והסינים...

מכיון שכל הדרך רק זייXXתי לזוגתי את המוח על כמה שלא תתקמצן במגבים, וכמה שזה חשוב, ובלה בלה בלה קנינו אני - לרנו זופר שלי והיא למאזדה לנטיס שלה מגבים של צ'מפיון, וכדי לתהיה לנו קבוצת בדיקה, קנינו למיצו. של ההורים שלי מגבים סינים.

בקיצור - אחרי חורף שלם של סבל עם הזבל של צ'מפיון שקניתי , ואחרי נהיגה עם המיצו. והמגבים הסינים שיש עליה, וכמובן נסיעות רבות במאזדה של האשה עם הצ'פיון שיש עליה אני יכול לומר ככה :

1. לא לקנות מגבים של צ'מפיון. ה-QC שלהם נורא נמוך - בשלי- לרנו יש באחד המגבים פגם - והוא נראה לעין (לא יודע איך לא שמתי לב) אבל זה חזר על עצמו בשני זוגות, כך שבשני כבר לא היה לי אפילו כוח ללכת להחליף שוב.

2.זבל'ה סיני טוב לחורף אחד - לפחות כמו מגבים של צ'מפיון.

ו-3. והכי חשוב - אם כבר מוציאים 60-120 שקל לזוג מגבים, אז תחפשו קצת ותקנו בוש ולא צ'מפיון.

סה טו.

:)

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם תחפש טוב טוב באוטו דיפו תמצא חומר מיוחד כזה שגורם לטיפות לגלוש על החלון .

אני ממש לא זוכר איך נקרא החומר הזה אבל אני מאמין שאם תשאל תמצא.

אני השתמשתי בחומר הזה שנים והייתי מאוד מרוצה .

כך בחשבון שבעיר החומר הזה לא יעיל, אין מספיק רוח כדי לגרום לטיפות לעלות

מה שגם החומר הזה די יקר .

אני יכול להגיד לך שהחומר נמכר בבקבוק צהוב .

מקווה שעזרתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 שנים מאוחר יותר...

דווקא שמעתי דברים טובים על

Aquapel

לא נראה לי שניתן להשיג את החומרים הנ"ל בארץ.

ובכל מקרה, וקס עובד ל48 שעות, החומרים האלה עובדים בין 3 חודשים ל 6 חודשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...