Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חומר למריחה בחלון הקדמי למניעת הצטברות טיפות מים

שימו לב! השרשור הזה בן 2288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 130
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מחזק את הקשר בין הרכב לבעליו

סקרת אותי: כאשר קיבלת את הרכב בסוכנות הניחו אותו על הבטן שלך?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Sperial אנחנו בפורום של חובבי רכב. רובנו לא מתייחסים לרכב כחפץ דומם. כן, יש כאלה שאפילו מפתחים רגשות מסוימים.

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות אחת מהתגובות שנתקלתי בהם כאן בפורום קניתי את התכשיר RAIN X ומרחתי על השמשה הקדמית + הצדיות. במהירויות של מעל 70 קמ"ש זה מחולל פלאים, החלון נקי לגמרי ואין צורך כלל להשתמש במגבים גם במבול (מרחתי רק על חצי מהשמשה כדי לראות את ההבדל ואשתי שיושבת לידי לא מסוגלת להבין איך אני בכלל רואה משהו).

גם במהירויות נמוכות הגשם לא נדבק לחלון ורואים מצויין את הדרך.

לדעתי הבקבוקון שמקבלים (50 ש"ח כולל משלוח מאיביי - הגיע תוך פחות משבוע מגרמניה) אמור להספיק כמה שנים - מרחתי לפני כמעט חודשיים והתכשיר עדיין אפקטיבי על אף שכל שבוע אני שוטף את הרכב עם סבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מזה שאני לא דיטיילר מדופלם אבל בזמן האחרון אני נתקל בתופעה שמציקה לי:

החלון האחורי של רכב לי הוא דיי אופקי מה שגורם לטיפות גשם פשוט לעמוד שם זמן ממושך לפני שמחליקות.

דבר זה פוגם בריאות האחורית שלי אין וישר ברכב (לא ברור למה בסדאן אין)

אני יודע שיש תכשירים שגורמים לטיפות להחליק מהזכוכית ולא להצטבר, מה מומלץ ונגיש בכזה מצב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לינק מיקרי מאיביי

סרטון דוגמה מיקרי שמצאתי ב-YouTube

השרשור המקורי כאן בפורום שבזכותו הכרתי את המוצר

עריכה אחרונה על ידי במבליק
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, בפעם הראשונה "עיגלתי פינות" והתוצאות לא היו משהו.

השיטה הנכונה היא:

ניקוי השמשה באופן יסודי

שפיכת מעט חומר על החלון

"ניקוי" \ מריחת החומר באמצעות נייר סופג (ולא סמרטוט וכדו' כפי שטעיתי בפעם הראשונה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מזה שאני לא דיטיילר מדופלם אבל בזמן האחרון אני נתקל בתופעה שמציקה לי:

החלון האחורי של רכב לי הוא דיי אופקי מה שגורם לטיפות גשם פשוט לעמוד שם זמן ממושך לפני שמחליקות.

דבר זה פוגם בריאות האחורית שלי אין וישר ברכב (לא ברור למה בסדאן אין)

אני יודע שיש תכשירים שגורמים לטיפות להחליק מהזכוכית ולא להצטבר, מה מומלץ ונגיש בכזה מצב?

אני קניתי RAINX בדיוק מהסיבה הזו.

אל תצפה לתוצאות מושלמות, בגלל האווירודינמיקה והזווית של השמשה האחורית חלק משמעותי מהטיפות נשאר עליה. אבל כן יש שיפור.

שמתי גם בחלונות הצדדים (כל הטיפות עפות עם תחילת הנסיעה) ועל המראות (לא עזר כ"כ בגלל שהן מוסתרות ע"י בית המראה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבקש להתלונן פה על הפורום, אתם כל הזמן גוררים אותי לעוד הוצאות על הרכב מה יהיה??? כמובן שגם אני הזמנתי את החומר, בעלות כזו אני אדאג לכך שהרכב שלי ושל אשתי יעבור טיפול. אומנם בארץ יחסית לא גשום במיוחד אבל מדובר בהליך פשוט שיכול לסייע בנהיגה ויש גם היבט בטיחותי אז בכלל אין מקום לספק. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RAIN-X מוצר מדהים, הזמנתי מאמזון ואני משתמש בו כבר כמה שנים טובות, חשוב להקפיד לעבוד ע"פ ההוראות.

לצערי שכחתי את שלי בבגז' של הרכב וכשבאתי להשתמש בו שוב לפני החורף גיליתי שהכל התאדה!

אז שימו לב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...