Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות לגבי מגורים (לגור עם אמא, או לא?)

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 6216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

...ממש לא יכול להתלונן. ... ההורים שלי בכל מקרה משלמים לי על הכל... 80% מההכנסות שלי מגיעות מההורים.

...צרות של עשירים, אבל בלי הכסף...

בלי הכסף אהה?

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לחשוב, עשיתם אותו פרזיט.

ואם לא חסר להם כסף? גם אז זה לא בסדר שאמא עוזרת לבן שלה במהלך הלימודים?

לפי דעתי, אין לך במה להתבייש בזה שאתה גר עם אמא - אתה כולה בן 23, לא בן 30, נשוי +2.

אם ההוצאות הכספיות שלך לא "חונקות" אותה, ואתה מרגיש בנוח עם המצב הקיים, אני לא רואה סיבה לשינוי.

לעומת זאת, אם מתאים לך לגור עם אמא, או סתם לעשות שינוי, אז לך על זה.

אני לדוגמא, עובד בשנה וחצי האחרונות כדי לממן רכב, הוצאות אישיות ואת הלימודים שמתחילים השנה בבינתחומי (ולא, אני ממש לא בוכה על זה, די טוב לי). היום, חוץ מהמחייה בבית, אני משלם על כל הצרכים שלי, ובלימודים ההורים יעזרו ברמה מסויימת.

בהתחשב ברמת הקושי שיש ב"התחלת החיים" בארץ, ממש אין לך במה להתבייש.

אולי מתישהו בעתיד, הודות לעזרה שאתה מקבל היום, אתה תהיה במצב הכלכלי להחזיר לאמא את הטובה, אם היא תצטרך.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע תומר, לגור לבד או לגור לבד ולהיות סטודנט זה הבדל משמעותי.

אני לא אגיד שאני חי בכוחות עצמי ב100% אבל אין מה לעשות לפעמים ההורים גם מתעקשים לעזור.

בכל מקרה - אצלי, לא משנה מה יהיה, הביתה אני לא אחזור (לפחות זה לא בתכנון שלי)

ואני לא אגיד שאני מפונק, אני עובד במשרת סטודנט במפעל לפחות 25 שעות שבועיות, לומד הנדסה וגם עושה פר"ח.

מה שכן, מזל שהייתה השביתה אז יצא לי קצת לחסוך.

בכל מקרה להיות סטודנט עצמאי זה מאוד קשה, כי אין מה לעשות גם צריך לצאת לבלות.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרמן מה שלי מפריע זה שהאגו שלו נפוח מידי כדי להגיד שהוא גר עם אמא שלו, אבל יש לו מספיק ביצים וחוסר בושה כדי לקחת ממנה כסף

בשביל כסף היא כן טובה אבל לגור איתה זה פאדיחה?

זה פשוט מגעיל איך שהוא מתיחס לעניין

אני בן 24 ביום ראשון הבא אני גר עם אמא שלי וכשאין לי כסף אני נעזר בה, כשיש לי אני גם לפעמים נותן לה.

היא מדרבנת אותי לעבור לגור לבד ואפילו מסכימה לי לגור בדירה שיש לה ומוכנה להפסיד עלי 450 דולר בחודש במקום שמישהו ישכור את הדירה.

גם אם היה לי אפשרות כלכלית לגור לבד אני בטח ובטח שלא היתי עובר לדירה שלה בלי לשלם לפחות חצי משכר הדירה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית נשוי בן 27 סטודנט ועובד אבל מה לעשות שכל יום שישי אני בא להורים עם שק כביסה וחוזר עם השקית הנקיה של השבוע שעבר- ככה זה נוח לי כרגע (לאימי פחות....) אני עדיין נעזר בהורים במידת הצורך, לא מנפנף בזה ולא מתבייש בזה. בכל מקרה לדעתי אין מחיר לפרטיות ובקשר לכביסה- כל סופ"ש שק חדש....

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, אני לא יודע מה הסטטוס המשפחתי שלכם, מה המצב הכלכלי ואיך היחסים בינך לבין אמא\הורים - אבל אין ספק שאלו הם הפרטים החשובים שבלעדיהם כל אחד פה ידון אותך למוות בגין גזילת כספך של ההורים ואינטרסנטיות חוצה גבולות.

מהפרטים היבשים שזרקת לאויר הפורום אני יכול לומר כמה דברים; אם יש להורים את האפשרות הכלכלית לתמוך בך מבלי שזה גורע להם מרמת החיים, אז קבל את העזרה בהבנה ותמשיך לגור לבד. הפרטיות שלך חשובה. אישית, אחרי שיצאתי מבית ההורים - אני לא רואה עצמי חוזר לשם. אגב, פה ושם אני רואה כל מיני זוגות נשואים טריים שעוזבים דירה שכורה וחוזרים לבית ההורים בשביל "לחסוך כסף" - ולדעתי האישית זו בושה וחרפה מכמה בחינות: גם מבחינת הפלישה לבית ההורים בחזרה, החדירה לפרטיות של ההורים ושל בני הזוג - שהיא דבר בלתי נמנע כאשר חיים 2 זוגות נשואים בבית אחד, על אחת כמה וכמה שיש הורים שהם לא בדיוק

"פתוחי דעת" ודיי מרובעים מבחינת סגנון חיים או דרך התנהלות - כל דבר יפריע להם וכל נוד ישגע אותם. מעבר לכך אני חושב שזוג צעיר צריך את הפרטיות שלו - וכאשר זה מעורב עם החיים המשותפים של ההורים, הדרך לכך שההורים יתערבו לילדים בחיים הזוגיים קרובה מאי פעם (וגם מתרחשת יום יום בכל מיני מקומות).

בנוסף לכל מה שכבר כתבתי, אתה לא נראה לי סוג של פרזיט - לכן אני לא חושב שאתה צריך להתבייש שאתה נעזר בכספי ההורים שלך (כל עוד הם יכולים לאפשר לעצמם). אתה עושה פר"ח, לומד, מתרגם מאמרים... עובדה - זה לא שאתה מבזבז "בכוונה" כל היום כספים שלא שלך, אתה עושה רושם של בחור שחי באופן צנוע ומתנהל באופן תקין למראית עין. כשיגיע זמני אני מקווה שיהיה לי העונג לעזור לילדים שלי ולתמוך בהם במלוא היכולת (כל עוד לא יהיו פרזיטים כמובן) - בשביל לעזור ולקדם אותם בחיים - וגם לתת להם דברים וכלים שלי בתור ילד היה קשה להשיג.

הדילמה שלך בעניין המעבר לגור עם אמא או להישאר בדירה משלך היא לגיטימית לחלוטין... ותאמין לי, כביסה זה הדבר האחרון שצריך להדאיג אותך. זה לא צורך יותר מ 10 דקות התעסקות (אם אתה מספיק זריז) וזה החלק הכי קל בחיים.

במקרה שלך אני חושב שהייתי ממשיך בסטטוס הנוכחי ולא עובר לגור עם אמא, כל עוד זה ניתן (מכל מהבחינות). אתה יכול ללכת לבקר יותר ולהיות יותר מעורב (ע"מ לא להשאיר אותה יותר מידי לבד וכו'...).

בהצלחה :)

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד זה לא מצב של זוג נשוי שחוזר להתגורר עם ההורים בשביל הכסף

(מאוד-מאוד-מאוד לא מומלץ) לא יקרה שום דבר רע אם תמשיך לגור עוד קצת עם אימא.

לא מתים מזה, זה מצב זמני, אתה סטודנט, אחר כך תמשיכו שניכם הלאה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו! אנשים! עפתם על הבן אדם בגלל משפט הכי קלישאתי בעולם!

"להודות שאתה גר עם ההורים" זה נחשב לא "קול" - ואני חושב שזה כל ה"חיסרון" שיוסי התייחס אליו. לא כזה סיפור.

אבל בתור בחור בן 21 שמסיים את התואר עכשיו (גם באונ' חיפה), וגר לבד כבר שלוש שנים (שנה וחצי עם חברה), אני חייב לציין שאכן אין כמו החופש, ואין כמו דירה לבד עם חברה, בייחוד אם אתה מסתדר איתה על כל המשק בית (אני שוטף כלים ועושה כביסה, והיא עושה נקיונות בבית, ושנינו עושים קניות ביחד :) ).

במקרה שלי, לא הייתה לי אפשרות לגור עם ההורים כי הם גרים באזור ירושלים, אז לא ממש הייתה לי ברירה. אבל בתור אחד שפחד פחד מוות לעבור לגור לבד, אני חייב לציין שכיום, כשאני עומד לפני הגיוס שלי (אני עתודאי), אני מתבעס רק מהמחשבה שכנראה אאלץ לחזור לבית הוריי. לא בגלל שרע לי שם, או שזה "בושה", אלא בגלל שטוב לי פה לבד עם החברה!

כמו שאמרו פה לפני - אין מחיר לחופש!

(נ.ב. ההורים אומנם משלמים לי את השכ"ד, אבל ארנונה, חשמל, מים, דלק וכל יתר ההוצאות הן עלי, ואני עובד קשה כדי לממן אותן).

נכון, זה חוסך המון לגור עם ההורים, אבל במקרה שלך גם תחשוב שכל יום אתה תבלה בין 50-60 ק"מ בכבישים, משמע יותר דלק כמעט פי שתיים. (אם לא יותר). וגם הרבה יותר רחוק מהאונ', כלומר לקום הרבה יותר מוקדם - ועוד כל מיני חסרונות כמו סידור פגישות עם חברים מהאונ' וכו'.

בקיצור - תבדוק אם אתה עומד בזה, ואם זה לא פוגע כלכלית באמא שלך, ואם זה לא פוגע, לפי דעתי תישאר בנשר... מקסימום תעבור יותר מאוחר כשתרגיש את החשבונות לוחצים אותך במשכורת יותר מדי.

בהצלחה!

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית נשוי בן 27 סטודנט ועובד אבל מה לעשות שכל יום שישי אני בא להורים עם שק כביסה וחוזר עם השקית הנקיה של השבוע שעבר- ככה זה נוח לי כרגע (לאימי פחות....) אני עדיין נעזר בהורים במידת הצורך, לא מנפנף בזה ולא מתבייש בזה. בכל מקרה לדעתי אין מחיר לפרטיות ובקשר לכביסה- כל סופ"ש שק חדש....

אגב לגבי כביסה אני איתך, אני עושה אותו דבר, רק שאצלי זה תיק (פעם בשבועיים)

ובתקופת המבחנים אני משתשמש בשירותי מכבסה.

אני מעדיף את מכונת הכביסה בבית מטעמי הגיינה.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרון ביניים :

תגור קרוב לאמא .

או דירות קרובות ,או או בית במושב עם שתי כניסות .

יש פרטיות ,ויש כביסה(בינינו יותר חשוב האוכל).

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין בשוק שאתה בא למפגשים מנשר!

בכל מקרה, אין כמו אמא. לא משנה איפה תגור, תדאג ששניכם תהיו מרוצים, כל הורה הוא שונה, אני לדוגמא מסתדר טוב עם אמא שלי, אנחנו הולכים למסעדות ביחד, לסרטים ובעצם לכל מקום, אני ואמא שלי חברים מאוד טובים ולי אין בעיה לחזור לגור איתה, יש לי בעיה עם אחותי. אבל זה משהו אחר.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה גר עם אמא, אז תשלם סכום כלשהו על המחיה שלך (זה מה שאני הייתי עושה).

אם אתה גר לבד, תנסה "להתעלק" כמה שפחות.

התירוץ של הכביסות נשמע לי ממש חלש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...