Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מיוחד ל"חביבת" הפורום - הטויוטה קורולה החדשה

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 5333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחכה ומצפה לראות תמונות של הרכב בארץ ולשמוע רישומים לאחר הנסיעה שתעשה.

אני הזמנתי אוריס ואמור לסגור את ההזמנה והתשלום רק לאחר שאני אראה את הרכב ויעשה נסיעת מבחן בעוד שבוע ויומיים (אני כבר לא יכול לחכות) כך שאשמח לקבל רשמים נוספים על הרכב.

תגיד, כל דבר בחיים אתה עושה הפוך?

הדלתא חוזרת! (לא הרומנית, האמיתית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 169
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למה הפוך?

נכון, כל לא מקובל לקנות רכב אבל אני דיי סגור שזה מה שאני רוצה. שמתי 2000 ש"ח לטובת ההזמנה ושריון של הרכב כך שבמידה ואני אהיה מרוצה מהנסיעה ומהרכב בתצוגה ואחליט להזמין אני לא אצטרך לחכות עד אוגוסט אלא רק מספר ימים ספורים.

במקרה הכי גרוע את ה2000 ש"ח אפשר לקבל חזרה.

פעם: Runx 2003, Auris 2008, Golf 160hp 2010, Maxima 1999, Skoda Citigo 2012

היום: Seat Leon 1.2 tsi 2015 & Chevrolet Spark 1.4 LTZ 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחכה ומצפה לראות תמונות של הרכב בארץ ולשמוע רישומים לאחר הנסיעה שתעשה.

אני הזמנתי אוריס ואמור לסגור את ההזמנה והתשלום רק לאחר שאני אראה את הרכב ויעשה נסיעת מבחן בעוד שבוע ויומיים (אני כבר לא יכול לחכות) כך שאשמח לקבל רשמים נוספים על הרכב.

הי nirhend,

מתי עשית הזמנה, ולאיזה מועד אספקה קיבלת הבטחה ?, איזה דגם של אוריס?

שמחתי לראות שלא רק אני " כל דבר בחיים עושה הפוך" כאימרת המגיב אחריך " מיסיה ROEY B " ( שעלי כבר ירד לא פעם אחת בעניין-אך אמן לי שלא התרגשתי) -אתה מבין גם שהתנדבתי לפני 42 שנים לצנחנים אמרו לי כל החברה שלי שאני "עושה כל הזמן הפוך מהם-הם הלכו לתפוס ג'ובים בקריה).

אז כפי שאתה רואה עברתי עוד שלב, ובחנתי את ה"אוריס" החדשה במשך שעתיים באולם התצוגה בהרצליה.

גם צילמתי , ובעוד כשעה אני אעלה את התמונות לתגובתי הבאה ( בתקווה שלא ימחקו אותם-כפי שכבר מחקו לי מס' תגובות שקשורות לקורולה החדשה, אולי חשבו שזאת פרסומם ואני עובד טויוטה.)

בכל מקרה עד שתראה את תמונותי - הינה קישור עם תמונות מאתר ישראלי:

http://www.toyotayas.co.il/cars/auris/index.html

תראה גם את תגובתי בשרשור אחר:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1286975#post1286975

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם Luxury, הובטח כשבועיים לאחר התשלום שאם הכל יהיה בסדר יהיה לאחר הנסיעה מבחן שנקבעה לי ב6 למאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שמומלץ לקנות מקרר רק אחרי שבודקים אותו, כמו שרבים קונים ספה רק אחרי שיושבים וממששים, כמו שבודקים דירה אחרי שבודקים כל חדר, שכן (או שכנה:wink: ), אפילו פירות וירקות קונים רק אחרי שממששים וודאי שעל מוצר כל-כך יקר ומשמעותי כמו מכוניות רצוי לערוך בדיקה מדוקדקת ורק אחרי כך להחליט. על בסיס מה החלטה שהרכב הנ"ל הוא המתאים ביותר? סתם ניחוש, מבט בתמונה, או שאולי עפ"י הסמל מקדימה? איך שלא תסתכל על זה, לדעתי, לא כך ראוי לקנות רכב.

אגב, על אחת כמה וכמה ברכב בו היבואן ממליץ ודורש לחתום על טופס בו נסעת על הרכב, אם לא היה משהו לא סביר, נראה לך שהוא היה מבקש זאת, הוא ביקש זאת בעבר?

אם כל כך חשוב לך לרכוש את הקורולה החדשה, לדעתי, חכה מספר חודשים לדעתי יהיו מספקי אנשים מאוכזבים מהגיר שירצו למכור את הרכב בדיוק כמו שקרה עם היאריס.

מר wizzb1, אין לי כוונה לגרום למישהו להתרגש מדברי, אבל מתגובה לתגובה אני לא מצליח להבין אותך. אם כל כך הפריע לך וחשוב לך בטיחות, כמו שכתבת בעבר, איך בסופו של דבר החלטה לרכוש רכב עם 4 כריות אויר שלא מצויד בESP ?(גם בגרסה היקרה ביותר! אותו ESP שניתן למצוא אפילו ביונדאי גטס) או שהבטיחות שלך לא כזאת מעניינת אותך כי הסמל מקדימה חשוב יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי לפני כשבוע וחצי, דגם luxury צבע כחול כהה, הובטחה אספקה למאי, יש מספר צבעים (שחור למשל) שאספקה רק ביוני - יולי ולמשל חלק מדגמי GLI רק באוגוסט.

למיטב ידעתי הרכבים כבר בארץ, גם כתוב בהזמנה שהאספקה במאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק - אתה צודק, החלטתי לקנות סמל מכוער שמודבר לפח שחור מגעיל ,שלא נוסע בכלל ונהרגים בו -ולשלם עליו 140,000 שקל.

כסף יש לי כמו זבל, אז במקום לשלם אותו לשלטונות המס-אני זורק אותו איפה שבא לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

b4-big.jpg

d1-big.jpg

e4-big.jpg

אתה צודק.

כמו שאתה רואה בתמונות, זה ממש זוועה.

שאקבל אותו- אשמח לעשות לך סיבוב - לא בנסיעה ( כי זה מאד מסוכן-יש רק 4 כריות אוויר )

אלא אקח אותך ביד ואעשה לך סיבוב מסביב ל"קופסא" השחורה המגעילה הזאת. שנגמור את הסיבוב, אתה תשאר עם "פה פעור" ואני אסע לי לדרכי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נושא 4 כריות האויר הועלה על-ידיך, משמע אפילו לך זה הפריע, אני לא מצליח להבין איך הנק' הזאת (שהיא לא זניחה לחלוטין) פתאום נעלמה מעיניך שלא לדבר על ESP נו טוב אני מניח שעשית לעצמך סוג של דיסונאנס קוגניטיבי. אם הבטיחות היא נגזרת חשובה לך (כמו שטענת עפ"י אותן הודעות), הרי שב130K זו אחת המכוניות בעלות המפרט הבטיחותי הנמוך ביותר בקטגוריה. אגב, באותו הזדמנות אשמח להפניות שלך, למבחני הדרכים שטענת שקראת, עד עכשיו הביאו לך מספר מבחנים (יש לי עוד 2) בו דווקא נטען שלמול המובילות בקטגוריה, אין לה תשובה הולמת. נו טוב בהתחלה גם טענת על מע' מתלים מתקדמת, עוד לא הסברת למה.

עכשיו כל מה שנישאר לך לומר זה עיצוב? זה הטענה היחידה שנשארה לך?

תבין, אין לי שום בעיה עם הקורולה ולא עם הייצרן טויטה, נהפוך הוא. העניין שעושה רושם שהדגם החדש (בדיוק כמו הדורות הקודמים) הוא רכב בינוני שלא מצטין באיזשהוא תחום למול המתחרות. היא בוודאי לא בחירה גרועה או בלתי הגיונית, אבל לרוב המתחרות הישירות, יש ייתרונות בולטים על פניה. כאשר צריך רק לבדוק האם הגיר הרובוטי נשאר בגדר מתרד או שהם הצליחו לסדר את הפגמים שהיו ביאריס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ROEY B הלכת לישון ?

אשמח לשמוע את דעתך לגבי "הקופסא השחורה" שאתה רואה בתמונות שצרפתי בתגובתי הקודמת

תגיד, מה בדיוק הצגת בתמונות הללו ??

את דגם 5 הדלתות שאכן נקרא אוריוס, כאשר בארץ נמכר ב 99% דגם הסאדאן..

דרך אגב, לעניות דעתי, הרכב רחוק מלהיות יפה, ובגירסאת 4 דלתות הוא פשוט מכוער, הקטנה לא כל כך מוצלחת לקאמרי..

מעבר לזאת, לקבל היום ב 123,000 ש"ח את גירסאת ה GLI, עם 4 כרעות וללא ESP , כשכל גטס נמכרת היום איתה נראה לי די מבזה.

אבל יבואן טויוטה יודע, שיש צרכנים שבוים כמוך שיקנו בכל מחיר את האגדה, אז למה להתאמץ ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לומר:

תפסתם את עניין ה 4 כריות אויר, ולא יורדים ממנו...

יש רק 4 כריות אויר, SO WHAT?

אף אחד לא מחוייב לקנות את הרכב הזה ואף אחד לא מחוייב לנסות את הגיר ה "זוועתי" הזה ומרובה התקלות.

מי שיודע מה זה טויוטה - ימשיך ויקנה טויוטה ,וגם אם לא יהיו לה כריות אויר בכלל.

ומי שרוצה יונדאי גטס- יקנה גטס ולבריאות.

מעניין מה הייתם מוצאים (כל שונאי הטויוטה שלא יודעים מה זה טויוטה בכלל), אם נניח היו לטויוטה 10 כריות אויר.....?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לומר:

תפסתם את עניין ה 4 כריות אויר, ולא יורדים ממנו...

יש רק 4 כריות אויר, SO WHAT?

אף אחד לא מחוייב לקנות את הרכב הזה ואף אחד לא מחוייב לנסות את הגיר ה "זוועתי" הזה ומרובה התקלות.

מי שיודע מה זה טויוטה - ימשיך ויקנה טויוטה ,וגם אם לא יהיו לה כריות אויר בכלל.

ומי שרוצה יונדאי גטס- יקנה גטס ולבריאות.

מעניין מה הייתם מוצאים (כל שונאי הטויוטה שלא יודעים מה זה טויוטה בכלל), אם נניח היו לטויוטה 10 כריות אויר.....?!

ואם לסבתא היו גלגלים..

הטיעון אינו רציני, כיוון שהטויוטה מוצעת עם 4 כריות וללא ESP , כך שאין השערות אלא עובדות.

ולגבי הקורולה, מבחנים אשר בוצעו לרכב באנגליה , בוא נגיד, לא בדיוק יצאו נפעמים מהרכב, ביצועיו ומהחבילה הכללית אשר אותה הוא מציע, זאת לאור העובדה שמחליפת הגולף קרבה, כמו גם המאגאן, כל שהפער אשר יפתח יהיה כנראה גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1NIV1 שלום,

העלת באמת את הדבר החשוב ביותר כדבריך - למרות שהוא בכלל לא מדוייק, ולא בדוק בכלל.( אני מדבר על העבר -ראנקס לעומת סאדן רגיל)

אמרת :" את דגם 5 הדלתות שאכן נקרא אוריוס, כאשר בארץ נמכר ב 99% דגם הסאדאן.. "

כמה לדעתך באחוזים באמת נמכרה הראנקס בשנת 2006 , לעומת הסאדן ( 4 דלתות) - רק אחוז אחד ??

אתה בטוח - לך תבדור את עצמך שוב ותספור.

אבל אפילו אם אתה צודק, שבודאות זה לא נכון - חזרתי ואמרתי פה מס' רב של פעמים, שאני בחיים לא קניתי את הרכבים הנמכרים ביותר שקיימים כמו "זבל" בכביש.- כל אחד לפי האופי שלו.

לא קניתי סובארו של שנות ה - 80 ושנות ה -- 90 , לא המיצ'ובישי שהחליפה אותה, לא המאזדות למיניהם ( 323 ולנטיס)שהחליפו את השניים וגם לא את הפוקוסים שמחליפים עכשיו יחד עם מאזדה 3 את כל המליון מכוניות האלו שכבר נמאס לראות אותם בכביש ובודאי לנהוג בהם.נהגתי בכולן גם בגירסאות הידני וגם בגירסאות האוטומט , אני לא מאתמול בכביש ( רשיון משנת 1964)

נכון תמיד קניתי את אותם מכוניות המצויינות שכולם " לכלכו" עליהם ולא ראיתי אותם בכמויות כמו "זבל" בכביש והאמן לי שנהנתי מהם עד הגג. כך היה לגבי הפורד פיאסטה שרק הופיעה בשוק ( 1977 ) שעשיתי עליה יותר מ250000 ק"מ ב 4 שנים, אח"כ הלנציה דלתה המדהימה 1300( 10 שנים נהנתי ממנה- למרות הבעיות עם הקרבורטור הכפול ומערכת הקירור),

ועכשיו 14 שנה עם אותה ניסאן סאני ידנית - שקורעת את הכביש יותר מכל דגמי 2006 ו2007.

העקרון המנחה שלי היה תמיד לבחור מכונית המצויינת ברמת ביצועים ואיכות, נוחות נסיעה וכייפיות ( כל אחת לפי המצב באותו זמן וכמובן תקציב מוגבל באותם השנים) - והכי חשוב - לא ללכת עם העדר ולקנות מכונית יחודית אך מיוחדת , לאחר קבלת החלטה המבוססת על בדיקות רבות והוכחות בשטח.

ה"אוריס" בדיוק מתאימה לעקרונות האלו - בוא נפגש בעוד 5 שנים ותיווכח כמה טעיתם.

כך היה אצלי גם לגבי הלנציה וגם לגבי הניסן וכך יהיה לגבי האוריס טויוטה.

אז שיערב לכם עם כל ה"פוקוסים" ו"המאזדות" ו"מאגנים" הנהדרות ,

ואני משוכנע שאתם צודקים שאתם אוהבים אותן, הן באמת המכוניות הטובות ביותר בשוק,

יש להם אחלה מחיר כמשומשות ונורא קל למכור אותם וכו וכו.

נ.ב

1NIV1 אתה באמת צודק - האוריס השחורה הוא רכב מגעיל וזוועה בדיוק כמו השכנה שלי שכל הזמן עומדים בחורים צעירים למטה ברחוב ושורקים לה שתבוא ותעשה אים סיבוב במזדה החדשה שהם קיבלו מחברת ההיטק שהם עובדים שם.

האמן לי מכוערת כזאת לא ראיתה בחיים שלך-שמנה , צולעת, ורואה רק על עין אחת - אז למה כולם שורקים לה ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...