Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צ"יפ בפונטו טורבו

שימו לב! השרשור הזה בן 6233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפשר התקין צ'יפ .

זה בסך הכל תכנת מנוע שונה שתיתן הוראה למנוע לתת יותר דלק .

שזה בגדול מה שחסר לך אם אתה רק מעלה גדישה .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא גודש 2 באר זו רק החתימה שלי אבל אני קונה בשבוע הבא פונטו GT ורציתי לדעת אם אפשר לשים צי"פ ברכב ועל הדרך מישהו יוכל לומר לי כמה באר מגיעה הפונטו מהחברה?

אני מאמין ואתם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא גודש 2 באר זו רק החתימה שלי אבל אני קונה בשבוע הבא פונטו GT ורציתי לדעת אם אפשר לשים צי"פ ברכב ועל הדרך מישהו יוכל לומר לי כמה באר מגיעה הפונטו מהחברה?

כשיהיה לך תשאל איך לשפר :roll:

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה זאת אומרת טורבו לפנים?

אישפוז,

אתה שואל ברצינות? אתה לא יודע מה זה טורבו לפנים? בבקשה תמונה...

car_fan03.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישפוז,

אתה שואל ברצינות? אתה לא יודע מה זה טורבו לפנים? בבקשה תמונה...

אז מה זה סופרצ'ארג'ר לפנים? :lol:

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למצוא פונטו GT זה לא הכי קשה, פשוט צריך להבין שאו שקונים איזו שארית במחירון או שקונים משהו במצב קצת יותר טוב קצת מעל המחירון-תמיד יש למכירה.

הפונטו גודשות במקור פחות מבאר 1 (המנוע הוא 1.4) וכדי להגיע ל 2 באר אתה צריך להשקיע לא מעת ולוותר קצת על ציפיות האמינות.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שהיתה לו פונטו GT בעבר.

הוא לא יגיע ל 2 באר בחיים.

הרכב ב 1.6 היה קורע את האספלד .

שלי היתה עומדת בפיק על 1.6 וביזמן גדישה על 1.4 ותאמין לי שזה ים, כל לחיצה הרכב היה או במוסך או על גיק.

לגבי האמינות גם אם הרכב סטנדרט הוא לא אמין בגרוש.

מהקילומטר הראשון היו בעיות

רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שהיתה לו פונטו GT בעבר.

הוא לא יגיע ל 2 באר בחיים.

הרכב ב 1.6 היה קורע את האספלד .

שלי היתה עומדת בפיק על 1.6 וביזמן גדישה על 1.4 ותאמין לי שזה ים, כל לחיצה הרכב היה או במוסך או על גיק.

לגבי האמינות גם אם הרכב סטנדרט הוא לא אמין בגרוש.

מהקילומטר הראשון היו בעיות

רז...

במקרה אני מכיר מאוד מקרוב איזה בחור שיש לו פונטו GT, הרכב עומד כרגע על 1.6-1.5 באר באופן שוטף (אני לא אומר שזה בריא או חסכוני אבל זה מה יש), הרכב מגלה אמינות יחסית לאונס שהוא עובר.

אני יודע על 2 שנותרו מקוריות אבל הבעלים שלהן לא רצים למכור אותן ככה שאני לא מניח שאתה תיקנה דווקא אותן.

כל אחת אחרת כנראה כבר עברה אצל טייס זה או אחר ושונתה בה תוכנת המחשב.

אם אתה רוצה לגדוש 2 באר כדאי מאוד שהכיס שלך יהיה עמוק, רחב ומלא בדולרים, הדלק, הצמיגים וקלקולים שיעלו דווקא בגלל אונס המכלולים.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן בטח אתה מיסתכל על השעון המקורי, שאצלי אם היה רשום גם 4 באר אז הוא היה מגיע לשם ולאחר התקנת שעון BOOST איכותי אתה רואה שהשעון מראה הרבה פחות מהמקורי.

רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...