Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Golf GTI 2007

Dhp_venom
שימו לב! השרשור הזה בן 6230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר אין ספור מאמרים ונושאים, עדיין אנשים מדברים שטויות .

דבר ראשון, ממלים מה שיצרן אומר.

אם לא יודעים, אפשר ללכת לפי ניסיון של אנשים אחרים. רכב עם יחס דחיסה פחות מ10, אין שום צורך לשים אוקטן 98 ומעלה.

בארץ, עד כמה שאני יודע אין אוקטן 98.

יש 95 עם תוסף ,שמעלה את האוקטן ל98.

בגלל זה אין אחידות בין התחנות.

פעם בדקו תחנה מסוימת וגילו ש95 היה בפועל 93 ו98 96.

בכל מקרה, רכב עם 98 לא יסע יותר טוב בגלל האוקטן הגבוע.

להפך. דלק עם אוקטן גבוע בואר יותר זמן, ופולט יותר חום.

חלק השני יכול לגרום בחלק מהמנועים להתחממות, ונזק לפלגים (לא מידי כמובן)

בקיצור, שימו מה שיצרן ממליץ. אם זה 98, לבריאות. אם לא, חבל על הכסף ועל המנוע.

ליותר פרטים:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=528786&postcount=11

Omnia mea mecum porto

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תשמעו עכשיו התחלתם להדאיג אותי..

יש לי כחודש סובארו B4 2007, מנוע 2000, בחברה אמרו לי לתדלק את הרכב ב95.

כשאני פותח את המיכל יש מדבקה.

"תדלק ב-95 ומעלה".

עכשיו כשאתם אומרים שה95 פחות נקי מה 98 אז זה באמת מדאיג מה שיכול לשחוק את המנוע במשך השנים.. (כן?).

השאלה שלי היא האם אני יכול לתדלק את הרכב החדש ב98 למרות שבחברה, הסוכן שמכר לי את הרכב, אמר לי לתדלק ב95.

אשמח לתשובה מהירה, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל חשש. תדלק ב-95 וסע לשלום. גם את ה-WRX אין בעיה לתדלק ב-95, אז את שלך בטוח שלא. אם אתה רוצה 98, אתה מוזמן. אין עם זה שום בעיה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר אין ספור מאמרים ונושאים, עדיין אנשים מדברים שטויות .

דבר ראשון, ממלים מה שיצרן אומר.

אם לא יודעים, אפשר ללכת לפי ניסיון של אנשים אחרים. רכב עם יחס דחיסה פחות מ10, אין שום צורך לשים אוקטן 98 ומעלה.

בארץ, עד כמה שאני יודע אין אוקטן 98.

יש 95 עם תוסף ,שמעלה את האוקטן ל98.

בגלל זה אין אחידות בין התחנות.

פעם בדקו תחנה מסוימת וגילו ש95 היה בפועל 93 ו98 96.

בכל מקרה, רכב עם 98 לא יסע יותר טוב בגלל האוקטן הגבוע.

להפך. דלק עם אוקטן גבוע בואר יותר זמן, ופולט יותר חום.

חלק השני יכול לגרום בחלק מהמנועים להתחממות, ונזק לפלגים (לא מידי כמובן)

בקיצור, שימו מה שיצרן ממליץ. אם זה 98, לבריאות. אם לא, חבל על הכסף ועל המנוע.

ליותר פרטים:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=528786&postcount=11

מה הקשר להונדה? :roll:

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כן , תתחדש! בחירה מעולה ורכב מדליק מאוד לדעתי!

עומר. נציג חדש בצ'מפיון... :wink:

מי היה מאמין... :)

שעומר יגיד מלה טובה על רכב שאיננו ראלי / צרפתי...

יש הנחת עובד ברכישת פולו GTI טורבו?

:wink:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי היה מאמין... :)

שעומר יגיד מלה טובה על רכב שאיננו ראלי / צרפתי...

יש הנחת עובד ברכישת פולו GTI טורבו?

:wink:

אין לי בעיה להגיד שפרארי למשל מעולה , אתה יודע מה , גם פורשה ! ואתה יודע מה גם BMW.ואני בטוח שיש עוד כמה.. :wink: .

לגבי הנחות - מה שיש לעובדים זה לא מה שיש לאייל , אבל אם תזמין 2007 תקבל חבילה יפה מאוד במחיר מתחשב!

לגבי גולף GTI 2007 - אז ככה : נגמרו כל הDSG ונשארו כמה בודדות ידניות במחירים טובים מאוד!

ROEE - אני מצטער אבל פיספת\י אותך\י יצאתי ל"טיול" קטן.

נ.ב: אייל - גם אני כבר חושב על מיאטה דור 2 אחרי שתום הביא לי בתומו לחוות קצת נהיגה על אחורית עם הגה טוב ...

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וברשותי רכב מאזדה 3 מנוע 2000 שנת ואני מתדלק 95 ושוקל מעבר ל98 עכשיו זה עלול לגרום לנזק למנוע או למחשב שכן הוא לא מתוכנן להתנהג עם 98 אז בכל זאת מה עדיף לתדלק 95 ולשים LM כל חצי שנה או שלשים 98 ולפני טיפול לשים תוסף לרכב??

ועוד שאלה קטנה האם עדיף לשים תוסף דלק לפני הטיפול כי שמעתי תיאורה שכל הלכלוך פשוט "נזרק" לכיוון הפילטר דלק ואז בטיפול מחליפים את הפילטר דלק לחדש האם תיאורה זו נכונה או שפשוט לאחר הטיפול שמים את התוסף??

mazda 3 sedan 2.0 150bhp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורום הטכני הוא המקום הנכון להודעות כגון אלו, אבל בקצרה, מחשב המנוע יודע להתאים פרמטרים שונים בהתאם לסוג הדלק בו אתה משתמש, ובכל מקרה, במנועים נורמליים (אליהם ה2.0 שלך שייך) אין משמעות ל95 או 98. שים 95 וקנה בהפרש משהו נחמד לילדים שלך.

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, עם 98 צריך לשים לב באופן מיוחד איפה מתדלקים - כדאי לתדלק בתחנות יותר גדולות ומרכזיות בשביל לקבל דלק טרי (הרי הרוב שמים 95), וצריך להזהר שבעתיים ממהילות מאחר וה98 לא בפיקוח משרד האנרגיה. תמצא תחנה אחת שאתה סומך עליה ותתמקד בה.

הדלק חיכה כמה מיליוני שנים כדי להגיע למכונית שלך. אתה חושב שעוד כמה ימים "יקלקלו" אותו? :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנזין הוא לא נפט. הוא נדיף, והאכסון שלו בעייתי יותר. האם יש אורך חיים לדלק במיכלי תחנות? לא יודע, אבל מעניין אותי לדעת.

עריכה: מתוך Wikipedia -

When gasoline is left for a certain period of time, gums and varnishes may build up and precipitate in the gasoline, causing "stale fuel." This will cause gums to build up in the cylinders and also the fuel lines, making it harder to start the engine. Gums and varnishes should be removed by a professional to extend engine life. Motor gasoline may be stored up to 60 days in an approved container. If it is to be stored for a longer period of time, a fuel stabilizer may be used. This will extend the life of the fuel to about 1-2 years, and keep it fresh for the next uses. Fuel stabilizer is commonly used for small engines such as lawnmower and tractor engines to promote quicker and more reliable starting.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...