Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד סוחר wanna be ברמת גן

V8_וחצי
שימו לב! השרשור הזה בן 6219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי ביד 2 פירסמו אופנוע דוקאטי SS, התקשרתי להתעניין, המחיר היה סביר, לאופנוע שחשבתי שזה יהיה.

כאשר הגעתי אליו היום התמונה שראיתי הייתה אחרת לגמרי:

לא SS ולא נעליים, אלא פאנטה מסכן, 83, חלוד למוות, 10 שנים ללא טסט, נראה כאילו עבר גיהנום, ולא בדיוק חזר.

שעליו הוא רוצה 5 אלף.

בנוסף יש לו DR 250 שנת 87 שעליו הוא רוצה 7, ווספה משנות ה-60, טנדר שברולט אפאצ'י במצב עגום ביותר, שלדבריו "אם יתנו לי 50 אלף, אולי אני אמכור..." כמו כן יש לו פז'ו 304, שגם הוא כבר 2 גלגלים בעולם הבא... וכמובן,

הכל למכירה.

חבל שהרכבים הנ"ל ככל הנראה לא יחזרו ליסוע בגלגול הזה...

תזהרו.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האם אתה מיתכוון למיגרש ליד הום סנטר ?

אופיר

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא... זה סתם איזה חאפר מהצד.

למה, איזה מגרש יש ליד הום סנטר? הרסו אותו כבר מזמן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר סוחר?אז יש לו 5-6 רכבים,אני מכיר הרבה כאלה שהחליטו למכור,אז הם סוחרים?!

לפי דעתי אתה מגזים עם התגובות שלך,

גם אם זה באמת בן אדם שנמצא על עץ,חאפר וגינויים כמו אלו ממש לא במקום.

וזאת דעתי בלבד.

עמית.

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על הסוחר באזור רחוב הירדן (ליד הכניסה לרמת חן ולכיוון הפארק הלאומי)?

אם כן אז הרשימה הרבה יותר ארוכה, הייתה וולוו קופה שכבר נמכרה, חיפושית מנופחת מפיברגלאס, אסקורט דור ראשון 4 דלתות, כמה אמריקאיות (וכל זה תוכל לראות אם תעשה סיבוב ברחובות שמסביב.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דימה (והיו עוד כמה שפתחו שרשורים כאלה) אני חושב שאתה(אתם) קצת מגזים (מגזימים).

אז הבנאדם סוחר. אז מה? צריך לשים אותו על גיליוטינה.

עוד מעט תתחילו להזהיר את חברי הפורום גם ממוכרים במכולות (הם סוחרים במזון). את המוכרים בחנויות שבקניונים ועוד...

הבנאדם חושב שהוא יכול להיתפרנס ממכירת רכבי אספנות, שיחשוב.

מה גם שאתה פוגע לו בחופש העיסוק.

הבנאדם רוצה למכור רכב מסויים. המחיר הדרוש הוא X. מי שמתאים לו המחיר, שיקנה מי שלא, שלא יקנה.

בתחום בו אני עובד רואים שלסוחרים יש נפילות, אבל יש גם מציאות!

תחשבו על זה.

משה אזולאי.

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משה,

אתה מגזים בתגובתך.

אוכל, זה צורך קיומי, רכבי אספנות, זה תחביב.

תחביב שגם ככה יקר, ואני לא רואה סיבה להפוך אותו ליקר עוד יותר.

ובטח שלא להשוות תחביב לצורך קיומי. אתה מבין לאן זה הולך?

בגלל אנשים כאלה, 50% אם לא יותר מכלל המציאות המעטות שיש בארץ, הופחות לפחיות שימורים.

במקום שהרכב יגיע למישהו שיאהב אותו, הוא מגיע למישהו שמזניח אותו, ועוד דורש עליו סכומים לא הגיוניים,

ללא שום כוונה לשמר אותו, והרכב מתפורר ונזרק. וחבל.

לא פעם אני נתקל במקרים כאלה, אנשים שדורשים 30, 40, 50 אלף שקל ויותר לרכב ששווה אלפיים שקל בימיו הטובים,

ובסוף, כמובן, במקום שהרכב ילך לאספן שיתן לו את מיטב הטיפול שבאמת מגיע לו, הוא הולך לברזלים. וממש לא מעניינת אותי הפרנסה של הסוחר, כמו שמעניין אותי גורל הרכב. הוא רוצה להתפרנס? שיתפרנס בכבוד.

משה, מי כמוך יודע, שב-95% מהמקרים הרכבים ששיכים לסוחרים, הם רק נראים טוב, כאשר למעשה הם במצב ירוד מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דימה - גם אני חושב שהגזמת...

לפי תפיסת-עולמך, גם חנויות שמחזיקות חלקי חילוף צריכות למכור אותן במחיר עלות לאספנים, וגלוונומטה צריך לצפות בחינם.

זכותו של כל אחד לבקש עבור רכושו כמה שבא לו, וזכותו להתפרנס מזה.

לך שמורה זכות אחרת - לא לקנות אם המחיר מופרז, ולייבא מחו"ל אם אתה לא מוצא את מה שאתה רוצה בארץ.

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דימה - גם אני חושב שהגזמת...

לפי תפיסת-עולמך, גם חנויות שמחזיקות חלקי חילוף צריכות למכור אותן במחיר עלות לאספנים, וגלוונומטה צריך לצפות בחינם.

זכותו של כל אחד לבקש עבור רכושו כמה שבא לו, וזכותו להתפרנס מזה.

לך שמורה זכות אחרת - לא לקנות אם המחיר מופרז, ולייבא מחו"ל אם אתה לא מוצא את מה שאתה רוצה בארץ.

עם איכות העבודה שגלוונומטה מבצע, הוא צריך לשלם לנו...

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דימה (והיו עוד כמה שפתחו שרשורים כאלה) אני חושב שאתה(אתם) קצת מגזים (מגזימים).

אז הבנאדם סוחר. אז מה? צריך לשים אותו על גיליוטינה.

עוד מעט תתחילו להזהיר את חברי הפורום גם ממוכרים במכולות (הם סוחרים במזון). את המוכרים בחנויות שבקניונים ועוד...

הבנאדם חושב שהוא יכול להיתפרנס ממכירת רכבי אספנות, שיחשוב.

מה גם שאתה פוגע לו בחופש העיסוק.

הבנאדם רוצה למכור רכב מסויים. המחיר הדרוש הוא X. מי שמתאים לו המחיר, שיקנה מי שלא, שלא יקנה.

בתחום בו אני עובד רואים שלסוחרים יש נפילות, אבל יש גם מציאות!

תחשבו על זה.

משה אזולאי.

הלואי שאפשר היה להריח מרחוק אוטו משומש מסוחר כפי שאפשר להריח מזון משומש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם איכות העבודה שגלוונומטה מבצע, הוא צריך לשלם לנו...

:roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao:

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם סתם בלבלני בי... , אם בן אדם משלם על רכב 30 40 אלף ש"ח אז הרכב מגיע לברזל?

אם היה לכם (התוקפים) שמץ של מושג מה זאת אספנות רכב ולא ברזלנות כמו שאתם חושבים "שאתם לא",

לא הייתם פוסלים בקלות כזאת את אילו שמשקיעים את מיטב כספם ברכבים יקרים ואוהבים אותם לא פחות מכם.

כמו כן בלי "הסוחרים" הנ"ל הרבה מהרכבים באמת היו מגיעים לברזל אם בעלי הרכבים היו צרכים לחכות שאתם תתנו להם 500 ש"ח לרכב.

וכדרך אגב במגרש שהיה ליד האום סנטר היו רכבי אספנות שלא זכור לי שהיו בשום מקום אחר, בטח לא בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב, שלא הבנת על מה דיברו:

מה שמבאס בעניין, זה שהרבה פעמים הסוחרים מוצאים רכב מעניין, לוקחים אותו במחיר "0" (אם לא חינם, בהרבה מיקרים), ואז מנסים למכור אותו במחיר כ"כ מוגזם, שאין מי שיקנה אותו, ואז האוטו, שעוד ניתן היה להחזיר אל החיים עומד ומחליד למוות, במקום שהיה מוצא אותו אספן אמיתי ומשקיע בו את הנשמה!

ואתה ממש לא צודק: אף סוחר לא משלם לבעל הרכב יותר, ממה שאספן אמיתי שנידלק עליו היה משלם.

יותר על כך, לא פחות מבאסת תופעה אחרת: הסוחר, שקונה רכב מסויים (ראה-גרוטאה) במצב עגום ובגרושים, עושה לו "טיפול יופי" (ראה-הורס ת'רכב- אנחנו יודעים מה זה עבודה זולה ומהר), ואז מנסה, ובמיקרים רבים אפילו מצליח למכור את האוטו במחיר גבוה- הרי, בהתחלה הוא נראה "מיליון דולר", ורק אחרי זמן-מה מגלים, איזה "חתול בשק" קנו, ואז ההשקעה בשיפוץ תהיה פי-כמה מזו, שהייתה נידרשת מלחתחילה לו לא אותו "טיפול יופי" שעשה הסוחר כדי למכור את האוטו!

אבל מצד שני- יש אמת בזה, שבהרבה מיקרים הסוחרים האלה אכן מצילים דברים נדירים, כי יודעים לראות פוטנציאל במשהו, שבאותו הרגע אף אחד לא רואה, ומצילים את ה"משהו" הזה מהעלמות.

אז, יש "לכאן ולכאן", לא הייתי קובע נחרצות משהו כנגד כל הסוחרים, אבל התופעות שהזכרתי מקודם אכן עלולות מאד להרגיז, אין מה לעשות.

ועוד דבר: אין כאן אחד, שכותב, שלא מבין "מה זאת אספנות", וכמה צריך באמת להשקיע בזה, אלא שאנשים מעדיפים להשקיע את הכסף בשיפוץ של הרכב, ולא לשלם סכומי עתק עבור גרוטאה מתפוררת, ואז להישאר ללא תקציב ההמשך! לא נראה לך לגיטימי?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...