Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב עד 40000

anatoli
שימו לב! השרשור הזה בן 6458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

גנבו לי את הרכב אתמול בלילה, ולא הצלחנו להחזיר אותו. אני עכשיו מחפש רכב אחר במקומו. ראיתי משהו שדיי עניין אותי:

-רובר 620/600 שנת 99 - רובר- טורבו 200 כ"ס ידני, דגם מפואר, חלון גג, ריפודי עור,ABS,ח"ח,נ"מ.

- פסט שנת 97 - 1800 טורבו, הדגם המפואר, בקרת אקלים, 4 כריות אוויר, צמיגים רחבים, מגנזיום, טסט עד 01/07, מטופל בחברה.

אשמח לשמוע מה דעתכם. כמו כן, אם יש לכם חלופות אחרות, אשמח לשמוע גם כן. חשוב שהאוטו יהיה מרווח כמה שאפשר, מושבי עור יהוו בונוס משמעותי. חשוב מאוד שלאוטו יהיה מספיק כח לסחוב בכל מצב, כי מדיי פעם אנחנו נוסעים כל המשפחה עם מטען מלא לטיולים וזה משנה מאוד. וחשוב לא פחות שיהיה ידני, גם אני וגם אבא שלי אוהבים ידני ולא אוטומט (וגם פה הכח דיי חשוב, בשביל ההנאה :)).

תודה רבה לממליצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התייעצתי קצת עם אנשים אחרים, ואמרו לי לרדת מהרובר, אז ירדתי.

עם זאת, אין לי מושג מה עדיף, שמעתי המלצות גם על 323 1800 ידנית, ועוד כמה דברים, אבל אני עדיין לא יודע מה יתאים לי.

אשמח אם תוכלו לעזור לי, אני רוצה לבצע קנייה בימים הקרובים, שכן אני ואבא שלי מאוד תלויים באוטו וזה מגביל אותנו מאוד.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה תודה :)

אשמח לשמוע המלצות נוספות במידה וישנן.

כמו כן, שאלה נוספת, מושבי עור הם באמת נוחים, או שכמו ברוב הבית בסלון הם סתם דביקים? :)

ראיתי כמה פעמים 323 עם ריפוד בהיר ויפה, ותמיד הייתי בדעה שזה עור, האם אני טועה ומדובר בלא יותר מבד בצבע בהיר (בז' בערך)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תמצא לנטיס 1.8 ידנית ...

אוטו מצוין

מה מצויין בלאנטיס ?

323 עם ריפוד בהיר ויפה, ותמיד הייתי בדעה שזה עור

בב.מ.וו 323 יש גרסאות עם ריפוד עור.

בלאנטיס 323 זה בוודאות לא עור.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון שה-BMW לא בתקציב שלי, ואתה אומר שב-323 זה בטוח אל עור, אז זה מתאים לי. כי ראיתי כמה כאלה שנראו מאוד יפים דווקא.

מה מצויין בלאנטיס ?

אני מבין מזה שהאוטו לא משהו, כן? תוכל לפרט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו שאינו מצטיין בשום תחום, והסיבה היחידה שהוא נפוץ היא שחברות ליסינג קנו אותו בזול.

חפש במנוע החיפוש של הפורום.

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב נגנב לאבא שלך ? מה הוא מחפש ברכב החדש ?

מושבי עור אפשר להרכיב בכל רכב. תן דרישות יותר קונקרטיות.

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב יהיה בשימוש שלי ושל אבא שלי, יותר שלי.

הרכב שנגנב הוא סובארו DL :(

בכל אופן, אנחנו מחפשים אוטו אמין, מרווח מבפנים כי אנחנו נוסעים הרבה עם כל המשפחה, שיסחוב כמו שצריך גם עם מטען מלא ו-4 אנשים (אנחנו נוסעים לטיולים גם בגולן, ושם צריך אוטו עם כח שיסחוב כמו שצריך), ידני כמעט חובה - גם אני וגם אבא שלי מעדיפים ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...