Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות-מיפגש צפון

Eddy
שימו לב! השרשור הזה בן 6453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מ'מצב

רק חזרתי ממפגש מאד מעניין אם הגברת.

מעניין איזה מהמפגשים היה יותר מעניין?

ולעיניין

תודה רבה ליאריק על העזרה בכיוונים ועל העזרה לחבר שלי אם המערכת שלו.

בנוגע לרכב שלי. אני רק אתמול בערב סיימתי להרכיב את המגבר החדש ולכן לא היה לי כמעט זמן לכיוונים.

בדיוק בגלל זה רבים מהאנשים שהיו אצלי התאכזבו מהמערכת.

את המערכת ייקח לי לכוון עוד כחודש ימים בלי נדר.

לגבי פתיחת רכבים, תפסיקו לבלבל את השכל כבר. הרכב שלי היה פתוח רוב הזמן, מי שלא רצה לא פתח וזה ממש לא קשור לגניבות. מה זה השטויות האלה, למה אי אפשר שתעמוד ליד הרכב ותשמור עליו 20 דקות? למה במפגש של 20 מכוניות רק שתיים היו פתוחות? אני אגיד לכם, כי יש אנשים שלא איכפת להם מאחרים, הרי הם באו כמו שהגדרתם מפגש לכוון את המערכת, לא!

מבחינתי עוד מפגש כזה וכמות האנשים שיגיעו תרד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הסתדרתי עם השרת של התמונות אז העליתי לLYCUS

http://members.lycos.co.uk/omerlapidot2/

תהנו :)

HU:pioneer deh4850mp

FRONT: morel pulse 6 components

BACK: morel pulse 6x9

AMP: soundstream lw 4.480

SUB: kicker cvr 10'

AMP: jbl 300.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי ברנו מגאן האדומה וכשהגעתי למפגש פתחתי את הדלתות והתא מטען שכולם יראו וגם נתתי לשמוע לכולם ואירחתי מספר אנשים באוטו, אני גם ישבתי על יד האוטו עם הנרגילה שלי :)

אחרי זמן מה כשההתענינות ירדה וכבר לא היו אנשים סביב האוטו אז סגרתי אותו...

אני דווקא נהניתי במפגש לא יודע למה אנשים חזרו לא מסופקים, אני זאת אולי הפעם השנייה שהגעתי למפגש הזה וגם לא הכרתי אף אחד, וממש לא הייתה לי בעיה לגשת למישהו שעמד ליד האוטו ולשאול מה יש לך באוטו? אפשר לראות?

סך הכל אנשים יודעים למה הגיעו זאת לא תהיה עבורם כזאת הפתעה אם מישהו שהם לא מכירים ייגש וישאל מה נשמע? מה קורה? שמעתי מהבית שלי בנשר את הסאב שלך אפשר לראות במה מדובר, איך הוא מוגבר? לא ביג דיל.

אני כבר מחכה למפגש הבא, יהיו לי רמקולים מאחורה מה שישלים את הסטאפ של האוטו! :)

אני גם במפגש הבא אפתח את כל האוטו בשביל כולם ואשב על ידו עם נרגילה מוכנה מוכן להראות ולהשמיע לכל מי שירצה. אי אפשר יהיה לפספס אותי!

נ.ב.

אחלה תמונות!!

HU: Alpine 117E Comp: Hertz HSK165

AMP: Audison LRx 4.1k SUB: Hertz HX300D

Capacitor: Connection (Audison) 1F

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה השטויות האלו? מה אתם ילדים בגן? "כולם בחבורות קטנות..." "כל אחד עם החברים שלו..." איזה שטויות...

כמו שאני כשאני רואה מכונית כזו אוא אחרת שהיא חדשה במפגשים שלנו, הולך ומבקש לראות מה יש ברכב...הרי בשביל מה כל ההתכנסות הזו? בשביל לראות מה יש ברכב.

אל תיהיו כאלו ילדים קטנים - מי שלא מעוניין שהרכב שלו ישאר פתוח כ"כ הרבה זמן, זכותו - זה לא איזה מפגש דוכנים או משהו כזה...

Chevrolet Silverado 2500HD - 2015 - LTZ

TW: Morel Supremo Piccolo | MID: Morel CDM 880 | MIDBASS: ScanSpeak Silver

SUB-WOOFERS: 2X JL Audio 10TW3 - Original Under The Seat StealthBox

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קטנה:

הפאנל הזה:

http://grm.m.walla.co.il/briefcase/00f3/a/l/e/x/_/g/e/t/z/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200609011955573678/200609012151339360/56456.jpg

איזה דגם הוא?

האם בכל הדגמים של אלפין אפשר לעשות את הכפתורים בצבעים הללו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הפאנל שלי

אלפיין 9853R

כן, צבע הכפתורים ניתן לשינוי

מה זה השטויות האלו? מה אתם ילדים בגן? "כולם בחבורות קטנות..." "כל אחד עם החברים שלו..." איזה שטויות...

כמו שאני כשאני רואה מכונית כזו אוא אחרת שהיא חדשה במפגשים שלנו, הולך ומבקש לראות מה יש ברכב...הרי בשביל מה כל ההתכנסות הזו? בשביל לראות מה יש ברכב.

אל תיהיו כאלו ילדים קטנים - מי שלא מעוניין שהרכב שלו ישאר פתוח כ"כ הרבה זמן, זכותו - זה לא איזה מפגש דוכנים או משהו כזה...

היית במפגש?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גל צריך למצוא איזה פתרון יצירתי להצגת הרכבים.

אולי אפילו בצורת מראיין שניגש אם קב' אנשים לכל רכב בתורו.

כבר יש לי רעיון למפגש הבא.

ברגע שנחליט שוב על תאריך ויעד, אני יעלה את הרעיון לביצוע.

לא מדובר במשהו שלא הגו כבר:

אדפיס דפים עם שמות המשתמשים של החברים בפורומים ואחלק להם עם הגעה.

אגב, אני גם תומך בדעה שלא חייב שהרכב יהיה פתוח כל הזמן.

בכל זאת, אני רוצה גם לשבת ולנרגל עם החבר'ה, וגם להסתובב ולצלם.

במקביל, השתדלתי כמוך להשאיר רכב פתוח כמה שיותר.

גל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת שלא מבין על מה המהומה?

זאת באמת כזאת בעיה גדולה לגשת למישהו ולדבר איתו בקשר למערכת שלו? אנשים עד כדי כך ביישנים?

וחוץ מזה אני לא מגיע לתערוכת מערכות אודיו לרכב אני מגיע למפגש, אני לא בא במטרה לפרסם את האוטו, אני בא בשביל המפגש, אולי לראות משהו חדש, לדבר עם חברי הפורום וכמובן לנרגל קצת :)

כל מי שניגש אלי ודיבר איתי שמע את המערכת וראה כל מה שרצה, בלי שום בעיה או ביישנות.

חבר'ה אנחנו אנשים בני 20+ ביישנות הייתה אמורה לצאת מהדם שלנו.

להביא דף שבו כתוב הכינוי שלי בפורום והשם שלי נשמע ממש כמו היום הראשון בכיתה א' (אולי בגלל שעכשיו התחילה שנת הלימודים :-) ), זה נראה ממש לא רציני, מישהו שיעבור שם יחשוב שאלה מכוניות למכירה ושנפתח מגרש חדש. אבל אם אנשים יסכימו לזה, אז מה אכפת לי..

אלכס.

HU: Alpine 117E Comp: Hertz HSK165

AMP: Audison LRx 4.1k SUB: Hertz HX300D

Capacitor: Connection (Audison) 1F

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת שלא מבין על מה המהומה?

זאת באמת כזאת בעיה גדולה לגשת למישהו ולדבר איתו בקשר למערכת שלו? אנשים עד כדי כך ביישנים?

וחוץ מזה אני לא מגיע לתערוכת מערכות אודיו לרכב אני מגיע למפגש, אני לא בא במטרה לפרסם את האוטו, אני בא בשביל המפגש, אולי לראות משהו חדש, לדבר עם חברי הפורום וכמובן לנרגל קצת :)

כל מי שניגש אלי ודיבר איתי שמע את המערכת וראה כל מה שרצה, בלי שום בעיה או ביישנות.

חבר'ה אנחנו אנשים בני 20+ ביישנות הייתה אמורה לצאת מהדם שלנו.

להביא דף שבו כתוב הכינוי שלי בפורום והשם שלי נשמע ממש כמו היום הראשון בכיתה א' (אולי בגלל שעכשיו התחילה שנת הלימודים :-) ), זה נראה ממש לא רציני, מישהו שיעבור שם יחשוב שאלה מכוניות למכירה ושנפתח מגרש חדש. אבל אם אנשים יסכימו לזה, אז מה אכפת לי..

אלכס.

אף אחד לא ביקש ממך להסתובב עם מדבקה על החזה.

אני מכין לך דף, רק תניח אותו על הדש בורד.

אם זה לא מכבודך - לא נורא, אתה לא חייב.

לאנשים יש בעיה עם זה, ומחפשים פתרון.

אם אני יכול להציע פתרון ולו חלקי בלבד, למה לא?

לא כולם "נועזים" כמוך, ואנשים יהיו ביישנים עד מותם (אופי לא ניתן לשנות)

גם יכולנו לא להביא בורקסים ושתייה לאנשים אחרים, אבל עשינו זאת.

פעם הבאה, אל תתבייש - הקולה הקרה היא לכולם... 8)

(על המשפט שסימנתי באדום אני לא מסוגל להגיב בלי להשוות לרמה של כיתה א' שציינת)

גל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...