Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אריאל rsi

eyal_ro
שימו לב! השרשור הזה בן 7885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדיוק נכנסתי לרכב אחרי יום לימודים מעייף...וראיתי קליאו כסופה ומאובקת קצת פחות משלי...מונמכת לגובה הריצפה...תיארתי לעצמי שזה אתה...(מה אתה לומד?)

ואם כבר אנו בנושא מכללות וסטודנטים...

מסתבר שמצבם הכלכלי של רוב הסטודנטים לא כ"כ רע , ברופין למשל (וזו לא מכללה עשירה בכלל) יש השנה 200 מכוניות יותר מאשר שנה שעברה על אותה כמות של סטודנטים...ואפילו ראיתי כמה אקסמפלרים לא רעים בכלל...יש שם 3 RSI כולל את שלי, 2 פולו GTI , 2 אימפרזה GT (שלמרות שראיתי אותן אתמול אני לא כ"כ בטוח שהן של סטודנטים...) וקליאו ספורט MK1 בעלת דוד אחורי בעל יציאה כפולה ע-נ-ק-י-ת...

קיצר ,

חיים טוב... :twisted:

אני מבקש מהסטודנטים שלומדים בבינתחומי או באחת המכללות האחרות באזור הרצליה לא להגיב...אני יודע ששם תנאי הקבלה שונים...

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליאו ספורט דור 1 שייכת לחבר שלי מהכיתה, אבל נשאלת השאלה האם ראית את הקליאו דור שני עם מערכת פליטה ודוד אחורי כפול של supersprint וג'נטים "17 ?

האוטו טס!!!

נסעתי עליו....וחוץ ממה שיש עכשיו הוא מתכנן הנמכה ועוד הרבה דברים טובים.....

הדבקתי עוד מישהו בשגעון :):)

וגם יש שם אקזמפלר נדיר מאוד של zx 16v לבנה שמורה יד ראשונה!!!

יום יבוא....והוא ימכור אותה בהרבה כסף.....

אז נתראה ברופין....

ביי

BMW M135I

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום יבוא....והוא ימכור

למה לחכות ליום שיבוא,

כשאפשר לבוא אל היום .. :p

או במילים אחרות,

תתחיל ללחוץ עליו למכור (אתה יודע, אוטו ישן, סיטרואן לא אמינה, אין לה שוק, חרא של אוטו), ותגיד לו שבמקרה יש לך חבר שמוכן לעשות לו טובה ולהיפטר מהגרוטאה :wink:

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...