Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה אמור לעלות רישיון לסמי\פול טריילר?

cocAIn
שימו לב! השרשור הזה בן 6569 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה לא? אתה רוצה ישר לקבל רישיון לפול \ סמי טריילר בלי לדעת אפילו איך לנהוג על משאית עד 15 טון?

אתה בכלל מבין את הפיזיקה של סמי טריילר לעומת משאית רגילה? לנהוג בסמי טריילר צריך לדעת איך, איך לבצע 90 מעלות, איך להיכנס לחניות וכ"ו, ואתה רוצה ישר בלי לדעת איך לנהוג על איווקו מסכנה של 7 טון לנהוג בקנוורת עמוס 60 טון, הגיוני לא? :roll:

בסדר אין לי תלונות בעניין הזה,רק העניין ששנתיים זה הרבה לדעתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הכל חוץ מבירוקרטיה. רוצים לוודא שיש לך ניסיון, לפני שאתה עולה על מכונה שיכולה לקטול כל מה שעומד מולה בכביש.

אני לא מתכוון להתווכח עם החוק.

בעל רישיון מעל 15 טון לא חייב לעבוד כנהג ,מספיק שהוא עשה רישיון על חשבון הצבא ונהג כמה פעמים.

אין זה אומר שיהיה לו ניסיון של שנתיים על הכביש.

דעתי שזה מוגזם שצריך שנתיים עד שמגיעים לפול טריילר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין למדינה דרך לוודא שהוא באמת נהג, אבל זה הרע במיעוטו.

נוסף על כך, לא נהגת על פול טריילר (גם אני לא), איך אתה יודע שזה באמת דבר של מה בכך?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין למדינה דרך לוודא שהוא באמת נהג, אבל זה הרע במיעוטו.

נוסף על כך, לא נהגת על פול טריילר (גם אני לא), איך אתה יודע שזה באמת דבר של מה בכך?

חלילה לא זילזתי...

שאלה,אם יש לי אזרחות רוסית ואני עושה שם רישיון ובא איתו לפה?

חסכתי לעצמי שנתיים :)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסכתי לעצמי שנתיים :)?

כנראה שלא, אבל נהגת על "זיל", וגם זה משהו.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6569 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...