Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט קורדובה

jermi
שימו לב! השרשור הזה בן 6601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחיפושי אחר רכב ראשון (אני בן 17) התלהבתי מאוד מהקורדובה(שנת 1998-2000) שניראת טוב עם מראה של אוטו לצעירים.

רציתי לדעת כמה דברים כמו איך היא נוסעת עם המנוע 1600 (75 כ"ס?) אם יש בעיות נפוצות כלשהן,ממה צריך להיזהר.

תיבה ידנית זה הבחירה ומדובר על הדגם 5 דלתות הרגיל.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כזה אוטו בדיוק. אבל מודל 2005 שקניתי חדשה. לפני כן היתה לי הקודמת אבל עם 100כ"ס ושתיהן ידניות.

העובדה שהחלפתי קורדובה בקורדובה מעידה על שביעות הרצון שלי מהרכב.

אם יש לך עוד שאלות ספציפיות, שאל...

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני איזה שנה היה לך?

לפי מה שלמדתי עד עכשיו שנת 98-00 זה צורה אחת שצבועה באותו צבע כל הרכב ולפני זה היו הקורדובות באות עם פסים שחורים מה שמראה עליהם שהם מתחת לשנת 98 ואז בשנת 2000 החליפו לדגם היותר חדש ועכשיו לפני שנה החליפו עוד פעם את הדגם (בערך).

אם היה לך את הדגם שאני מדבר עליו שנת 98-00 אז רציתי לדעת כמה כוח סוס יש במנוע 1600 5 דלתות ידנית ואיך המנוע מזיז את האוטו ואם יש בעיות כלשהן.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מעולה, אני מכרתי בסוף השבוע שעבר את הקורדובה שלי שהייתה שנת 99 עם מנוע 1600 5 דל'.

זה אחד הרכבים שהמחירון שלו באמת עושה לו עוול, רכב נוח מאוד ואם תטפל בו כמו שצריך אז הוא גם אמין מאוד(בעצם כמו כל רכב), הסחיבה שלו מעולה, המנוע הוא בעל 75כ"ס (אלא אם כן זו הSX ואז זה 100כ"ס) ועד כמה שידוע לי כבר ב99 יש שני דגמים ושנת 2000 זו כבר צורה חדשה יותר, אבל יכול להיות שאני טועה.

ואם אתה שואל למה מכרתי, פשוט גיר רגיל ושעתיים פקקים ביום זו לא נוסחה מנצחת.

איציק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק אני מדבר על האס אי (אם אני לא טועה) האס איקס לא באה בחשבון בגלל שהגבילו אותי ל 4 דלתות או 5.

האם מישהו מביניכם יודע האם יש בעיות חשמל ובעיות כלשהן של הגג הנפתח (ראיתי שבחלק ניכר מן הקורדובות שבאו לארץ בשנים האלו יש סאן רוף)

וגם רציתי לדעת איך הסאן רוף עובד כאילו האם הוא חשמלי וכמה מצבים יש לו.

תודה איציק ובני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את ה-SE ויש את ה- SE+ שזה מה שהיה לי, כעיקרון ההבדל בינהן זה הABS, שתי כריות אוויר במקום אחת וסאנרוף, הסאנרוף הוא ידני(אפילו שבמחירונים כתוב חשמלי) ויש לו את המצבים הרגילים כמו כל סאנרוף, מצב פתוח לגמרי ומצב "ערס-רוף" :wink:

איציק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח איציק אהבתי "ערס-רוף" מילה גאונית.

האם יש נזילות מן הגג?...זה שהוא ידני זה עדיף על אוטומטי כי כך זה חוסך את הבעיות חשמל שיש בסן רוף אוטומטי נכון?

האם יש אס אי פלוס ידניות?...או שכולם אוטומטיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי לא היו נזילות בכלל ולא רעשי רוח, כמובן שזה שהוא ידני יש פחות מקום לתקלות.

בקשר לדגם, אמרתי לך, לי הייתה +SE ידנית.

איציק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלי היתה משנת 2000 צורה חדשה (גריל מודרני יותר). בלי סאנרוף ובלי ספוילר!!! (הורדתי אותו...)

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד והעדפתו אני אוהב יותר את הקורדובה היא יותר פרקטית ולאיביזה מאותם שנים יש רק מנועי 1400 להבדיל מה 1600 של הקורדובה אם אני לא טועה אז אל תתפוס אותי במילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד והעדפתו אני אוהב יותר את הקורדובה היא יותר פרקטית ולאיביזה מאותם שנים יש רק מנועי 1400 להבדיל מה 1600 של הקורדובה אם אני לא טועה אז אל תתפוס אותי במילה.
גם לאיביזה יש מנוע 1.6, בנוסף ל1.4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...