Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הציעו לי את הרכב הבא ב-35K, כדאי?

Phillip
שימו לב! השרשור הזה בן 6674 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פיג'ו 206 דגם XS, יד ראשונה, שנת 2005, מנוע בנזין 1,600 סמ"ק, ידנית, עברה 13,000 ק"מ ומאז היא יושבת בחנייה של הבית, תוספות: סאן-רוף וגלגלי מגנזיום בגודל 15 אינץ', הסיבה למכירה: בעקבות אירוע משפחתי שאירע לבעל הרכב מיד לאחר קניית הרכב, הוא החליט שהוא עובר לחו"ל לצמיתות... חבר של אבא שלי הפנה אותי להצעה והבטיח לי שהוא מכיר אישית את הבנאדם ככה שאין מצב שיש פה איזה משהו מסריח (מה גם שעם כל הכבוד לבעל הרכב, כל ההליך של בדיקת הרכב יעשה לפני הרכישה, ככה שאני לא אקנה חתול בשק ואהיה בטוח שאכן אני מקבל את ההצעה הנ"ל)... וכעת, לאחר שראיתם את ההצעה, שאלתי אליכם היא האם כדאי לי לקנות את הרכב? או שישנן הצעות טובות יותר במחיר הזה? ממש לא נראה לי שאני אשיג הצעה טובה יותר במחיר הנ"ל... בנוסף, אני יודע שכולכם תאמרו לי שסתם פתחתי את האשכול הזה והתשובה ברורה מאליה, אבל אף פעם לא מזיק לשאול פעם נוספת ;).

שב"ש לכולכם! :)

מעוניין לרכוש רכב מבית פיג'ו, דגם 106. פרטים בקישור הבא: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=133403

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית מומלצת מאוד. את הספיציפית שמצאת אני לא מכיר.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות אירוע משפחתי שאירע לבעל הרכב מיד לאחר קניית הרכב, הוא החליט שהוא עובר לחו"ל לצמיתות...

תן לי לנחש , הוא קיבל עסק כירושה ופשט רגל בעקבות תמחור לקוי?

תבדוק לי אם הוא מוכר גם את הבית.

אני מאוד מקווה בשבילך שאתה לא באמת כזה תמים.

מצד שני אתה יכול לחשוב על ה -400 שקל כמו על טופס לוטו , מי יודע אולי ישחק לך המזל ותגלה שהרכב "חדש מהניילונים".

שמעתי פעם על מישהי שמכרה את המרצדס שבעלה קנה לה בסכום של כמה אלפים בודדים על מנת להתנקם בו.

לחילופין נסה להוריד אותו ל 400 שקל , ככה גם תחסוך את מחיר הבדיקה.

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

35 אלף , גם אם הוא עבר טוטלוסט והחזירו אותו לכביש, זה עדיין שווה, 2005 = רכב חדש, עדיין באחריות.

אל תיקח לבדיקה, לך למוסך מורשה ותוציא הסטוריה של הרכב(טיפול אחד) וזהו .

לחטוף בלי לחשוב יותר מידיי - עכשיו לסגור איתו זכרון דברים.

אם אתה לא קונה תודיע לי,אישית אני הייתי קונה אותה עכשיו , ושם עליה שלט , מוכר אותה ועושה 40 אלף שקל .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה סיפורים כאלו, ש"אני מבטיח לך, אני יודע ומבין בזה, אני בטוח ומכיר את הבנאדם ואין לך ממה לחשוש.." .

תבדוק טוב תעניין, וכמו שאמרו פה, אם יצא טוב בבדיקה תחטוף את הרכב בלי לחשוב פעמיים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי חשוד מאוד במידה והרכב תקין איזו סיבה יש לבעל הרכב למכור אותו במחיר הזה? הרי אם הוא לחוץ על זמן ללא בעיה הוא פונה למגרש מכוניות ומוכר אותו לסוחר ב+60K בלי שום בעיות.

אני אישית לא מאמין אף אדם שפוי לא ימכור רכב תקין ללא בעיות שמחירו 80K ב35K זה פשוט טירוף.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6674 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...