Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחפושת מקורית לפורים

bkantor
שימו לב! השרשור הזה בן 6620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 118
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

:-) שנה שעברה התחפשתי לזונה כל הערבים שעברו עם המכוניות בדרך צפרו לי...

אז הפעם לא הערבים יצפרו אלא המשטרות האאה?!

נראה לי אני אלך על המחמוד אלא אם כן תעלו עוד רעיונות.

אני בינתיים מחפש עוד תחפושות

הכל לרכב

חנות אודיו ואביזרים לרכב

תחפשו אותנו בעמוד הפייסבוק - הכל לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנתיים ברציפות זכיתי בתחרות תחפושות, קבל:

תחפושת לפני שנתיים- התחפשתי לקונדום, שמתי עלי כולי מן בד צמוד עם סיום שפיץ על הראש, שעליו תפור DUREX ועוד מלא קונדומים בכל הסוגים והטעמים.

תחפושת לפני שנה- התחפשתי לאדם קדמון, קניתי בדים שנראים כמו פרוות ותפרתי מהם חצאית מיני כזו כמו של אדם קדמון, תפרתי גם תיק כזה.. התאפרתי, ובניתי לי מטונה מסקנטייפ וצבע עצם ענקית.

ועכשיו לשוס! הייתה לי תחפושת שהייתי ילד בכיתה ב' של דינוזאור, כזו קומפלט שמולבשת על כל הגוף והרגליים עם זנב והכל. אז, הלבשתי את הכלב שלי ג'ימי בתחפושת והוא בא איתי! היה גדול... פול תשומי הכלב הזה מושך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנתיים ברציפות זכיתי בתחרות תחפושות, קבל:

תחפושת לפני שנתיים- התחפשתי לקונדום, שמתי עלי כולי מן בד צמוד עם סיום שפיץ על הראש, שעליו תפור DUREX ועוד מלא קונדומים בכל הסוגים והטעמים.

תחפושת לפני שנה- התחפשתי לאדם קדמון, קניתי בדים שנראים כמו פרוות ותפרתי מהם חצאית מיני כזו כמו של אדם קדמון, תפרתי גם תיק כזה.. התאפרתי, ובניתי לי מטונה מסקנטייפ וצבע עצם ענקית.

ועכשיו לשוס! הייתה לי תחפושת שהייתי ילד בכיתה ב' של דינוזאור, כזו קומפלט שמולבשת על כל הגוף והרגליים עם זנב והכל. אז, הלבשתי את הכלב שלי ג'ימי בתחפושת והוא בא איתי! היה גדול... פול תשומי הכלב הזה מושך..

הג'ינס נקרע לי אתמול , יש מצב שאתה מתקן לי אותו ?!

זה נכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו נפלו הרעיונות זה עדיין רלוונטי אז תעלו כמה שיותר

אולי נצליח לעזור לאחרים שמחפשחם תחפושת...:wink:

הכל לרכב

חנות אודיו ואביזרים לרכב

תחפשו אותנו בעמוד הפייסבוק - הכל לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מגיל 12 אולי לא התחפשתי... :roll:

אולי הגיע הזמן לשנות מסורת ולחזור להתחפש? אבל למה כבר בן אדם בן 18 וחצי יכול להתחפש?

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה שעברה התחפשתי למרילין מונרו - רוצה את השמלה שלי?

אבל אזהרה אחת - אתה קורע לי את השמלה, ואני קורעת לך את הצורה...

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יאשה כבר תפס את התחפושת הזו!

עם סנורקה באמבטיה

http://www.carsforum.co.il/vb/member.php?userid=71

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענק! אתה חייב להעלות תמונה! :-D

ואני עם תחפושת מסודר. יש לי סט של מדים מנומרים של הצבא האמריקאי א-לה-שוורצקופף (למי מכם שזוכר מי זה היה) כולל פאצ'ים של דיביזיית החי"ר השלישית וכיסוי קסדה. אידיוט מי שהחתים אותנו על זה במילואים. משום מה בשלב הזיכויים לכולם "נעלמו" סטים של מדים כאלו...

אבל מה, אפילו בשביל זה לא שווה לעשות שבועיים בג'יפה בשטח בצאלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...