Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי קשיחותה של המשטרה לנהגים חדשים

shsh
שימו לב! השרשור הזה בן 6692 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם דייהטסו אפלאוז שנת 96 גיר 4 הילוכים אוטומטי מגיע ל197 קמ"ש.

ולעיניינו, חוקיות העניין, משטרה לא יכולה לתת לך דו"ח מהירות על ידי נסיעה לידך, אם יש לה ואסקאר ברכב, וסביר להניח שהוא יהיה ניידת לא משולטת, אז על ידי נסיעה מאחורייך יהיה אפשר לפנק אותך בדו"ח, לא על ידי נסיעה לידך עם ניידת.

אין שום בעיה גם לעקוף ניידת, רוב הזמן גם ככה הם חושבים איפה אפשר לעצור לקנות אוכל, לא ממש מעניין אותם מה אתה עושה.

אבל עדיין, אתה נהג חדש, אל תהיה טמבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ארז טעות בידך.

השוטרים מאוד לא אוהבים כשעוקפים אותם וזה עלול להגמר בדוחות על נהיגה בקלות ראש ועוד שטויות שהם ממציאים.

הייה לי סיפור שעקפתי ניידת, מה זה עקפתי היא נסעה ב 30 במסלול המשאלי אני חלפתי על פניה, בכל מקרה נראה להם מהר, עצרו אותי רצו קודם לתת דוח על הקיפה בימין אחרי זה נהיגה בקלות ראש ואחרי זה רצו להוריד לי תרכב מהכביש...

אתה יודע על מה?

הטאסות שלי מציוי ניקל והם טענו שהם מסוכנות ומסנוורות!

מאז אני ממש לא מצפה לכלום ממששטרת ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תיסע 70 באיילון (כשפנוי).

מעבר לציות למגבלת המהירות אתה אמור להפעיל גם שכל ישר ולציית לחובת הזהירות הכללית, ולנסוע שם 70 זה פשוט מסוכן. אפילו יותר מאשר לנסוע 140.

כמו שאמרת כולם נוסעים 100-110 (ובלילה מאוחר לפעמים יותר) - תשתדל לנסוע במהירות זרימת התנועה בנתיב הימני או השני מימין, ולא יהיו לך בעיות.

אל תיסע משמעותית יותר מהר מהתנועה כי אז אתה עשוי להיתפס (ע"י ממל"ז, וואסקאר, מה זה משנה?) ולנהג חדש גם דו"ח מהירות מסוג ברירת קנס זה לא מומלץ כי זה עשוי לגרור תיאוריה מחדש+שנתיים נוספות נהג חדש.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז טעות בידך.

השוטרים מאוד לא אוהבים כשעוקפים אותם וזה עלול להגמר בדוחות על נהיגה בקלות ראש ועוד שטויות שהם ממציאים.

הייה לי סיפור שעקפתי ניידת, מה זה עקפתי היא נסעה ב 30 במסלול המשאלי אני חלפתי על פניה, בכל מקרה נראה להם מהר, עצרו אותי רצו קודם לתת דוח על הקיפה בימין אחרי זה נהיגה בקלות ראש ואחרי זה רצו להוריד לי תרכב מהכביש...

אתה יודע על מה?

הטאסות שלי מציוי ניקל והם טענו שהם מסוכנות ומסנוורות!

מאז אני ממש לא מצפה לכלום ממששטרת ישראל.

חבוב, לא עצרו אותך כי עקפת אותם. תאמין לי שעצרו אותך מסיבות אחרות, הכל תלוי איך אתה נוהג, איך נראה האוטו שלך, וכמה אתה מעורר את היצרים השוטריים שלהם.

תאמין לי שאף שוטר לא עצר אותי על עקיפה של ניידת, סע רגיל, אל תנסה לעשות עליהם רושם, ואל תשתולל, תעקוף אותם כאילו אתה עוקף סתם מישהו. וסמוך עליי שאף אחד לא יעצור אותך על שום דבר.

בוא אני אגלה לך עוד שיטה שהייתי משתמש בה כדי שלא יעצרו אותי לביקורות, ואם תנסה, תגלה שהיא באמת עובדת. כמובן שהיא לא תורה מסיני, אבל לרוב יש לה השפעה.

כשהייתי עם טנדר, שהיה עושה רעש מן הסתם, וניידת היתה מחכה לביקורת אחרי סיבוב, מספיק לבלום בעזרת הגיר עם יצירת רעש דיי גדול ומיד אחרי הסיבוב משיכה קלה של שניים שלוש הילוכים תפתור אותך מעצירה לביקורת.

תנסה ותבדוק.

ואל תקפצו, כי זאת לא תורה, אבל יש לזה השפעות פסיכולוגיות עמוקות! :-)

בעצם אתה עם הטאסות שלך אל תנסה כלום, רק תרע את העניינים. מדובר על מכוניות שנראות רגילות ולא מצועצעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון הונדה סיוויק יכולה לסגור סקאלה בלי בעיה וכל מי שמלכלך על ההונדות שירגע.

דבר שני בסוף שעצרתי ברמזור השוטר הגיע אחרי ואמר שהוא ניסה להדביק אותי ולא הצליח (מי חושב שהוא בניד פור ספיד מה אני מושפע??) ואני יודע שהונדות לא יציבות זה היה דראג ורצינו אני וחבר שלי

לראות מי יותר מהירה סיוויק 97 או סוזוקי בלנו 99!

דבר שלישי לא אמרתי שאני יודע לנהוג!! אני מודה אני לא יודע לנהוג ואני צריך עוד הרבה ניסיון אני יודע את זה ואף אחד פה לא צריך להגיד לי!

ודבר אחרון לא בתי להתגאות בזה באתי להראות ששוטרים לפעמים לא לוקחים ברצינות כאלה!!

לכל הנהגים החדשים שפה אל תלמדו ממני אני בעצמי יודע שזה הפעם האחרונה שאני עושה דבר כזה .

ד"א

מה הבעיה עם אוהדי בית"ר הא???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון הונדה סיוויק יכולה לסגור סקאלה בלי בעיה וכל מי שמלכלך על ההונדות שירגע.

דבר שני בסוף שעצרתי ברמזור השוטר הגיע אחרי ואמר שהוא ניסה להדביק אותי ולא הצליח (מי חושב שהוא בניד פור ספיד מה אני מושפע??) ואני יודע שהונדות לא יציבות זה היה דראג ורצינו אני וחבר שלי

דבר שלישי לא אמרתי שאני יודע לנהוג!! אני מודה אני לא יודע לנהוג ואני צריך עוד הרבה ניסיון אני יודע את זה ואף אחד פה לא צריך להגיד לי!

ודבר אחרון לא בתי להתגאות בזה באתי להראות ששוטרים לפעמים לא לוקחים ברצינות כאלה!!

לכל הנהגים החדשים שפה אל תלמדו ממני אני בעצמי יודע שזה הפעם האחרונה שאני עושה דבר כזה .

ד"א

בקשר להדגשה הראשונה- למה מה תעשה? :wink:

בקשר להדגשה השניה- הרגע הוכחת בעצמך שאתה כן...

וקח הכל בקלות גבר אף אחד לא מחפש פה לריב איתך, הכל ברוח טובה...

אופק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה והחבר המפגר שלך שלא יודעים לינהוג הייתם פוגעיםב איזה אוטו בכביש נראה מה היית אומר אז.

אידיוט שעושה דראגים בכבישים ציבוריים על 190 קמש.

בדיוק בגלל מפגרים כמוך המשטרה נטפלת לנהגים חדשים, ובדיוק בגלל מפגרים כמוך הסטיגמות על הנהגים החדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא באתי לריב נטפלים אליי סתם (או ככה נראה לי לפחות)

ושוב אני אומר אני יודע שעשיתי טעות ואני לא עושה דבים כאלה יותר ולא היה אף אחד על הכביש!!!

ואני גם אומר מפורשות שדרוש לי הרבה זמן עד שאני ילמד לנהוג כמו שצריך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בשביל לידע אותך, אין כזה דבר אף אחד על הכביש.

אתה עובד עם המצלמות של איילון כדי לוודא כל הכביש ריק?

ולמה באמת נדמה לכולם פה שאם השעון הראה 190 הוא היה על 190?

אני בספק...

אבל עצם העובדה שאתה יודע שעשית טעות, ולא תעשה את זה שוב, זה כבר משהו.

כן כן, לא לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירגע? אולי תרגע אתה עם העצות הדביליות שלך לנהגים חדשים שאתה בעצמך ילד בן 11 שקיבל אתמול רישיון !?

סקאלה..!? הונדה סויויק סוגרת סקאלה? 97 ? משפחתית ? סקאלה? באמת ? פששש זה כנראה הונדה מאוד מאוד חזקה אם כך .. הונדה משפחתית, עם גיר אוטומטי , שנוסעת 220 (או שזה 240?) קמ"ש ... זה כבר כבוד... כבוד להונדה (איפה הסמל של המשתחווה)

תעשה טובה לכולנו, ותפסיק לשחק בניד פור ספיד , שם זה הונדה סיויק TYPE R , זה אומנם אוטומטי שם כמו אצלך ברכב, אבל לא בדיוק כמו אצלך .. ככה שאם במשחק זה מגיע ל 220 , אצלך זה לא יגיע. מה גם שאני בטוח שהספידומטר שלך מכוון פרפקט כך שבמהירויות גבוהות סטייל 190 שאתה עושה דראג, הוא גם מראה את הנתון הנכון.

דראג? דראג עם רכב משפחתי אוטומטי ? עם סוזוקי בלאנו ? דראג? יענו , עשיתם חימום צמיגים, ואז 0-400 מטר , ואז נפתח המצנח כדי שיעזור לכם לעצור? , השוטר ניסה להדביק אותך ולא הצליח? הרגע אמרת שעצרו אותך על 190 אז איך הוא עצר אם הוא לא הגיע אליך ? אני לא מבין קצת קשה לי.

בטח שאתה לא יודע לנהוג, אבל לעשות "דראג" עם הונדה סיויק מול בלאנו ב 190 אתה כן.

נראה לך באמת שאם היית נוסע בכביש 190 קמ"ש ושוטר היה מאחוריך על אותה מהירות לא היית נעצר באותה דקה ?! אמרתי לך ילד , ברגע שתפסיק לשחק בניד פור ספיד, תעשה טובה לכולנו ואת ה "דראג" שלך , תשמור למקומות אחרים, רצוי בבית לוינשטיין.

ד"א

הילדים היום עם ההונדה שלהם פשוט לא לומדים.

יאללה הלכתי לעשות דראג עם האוויאו מול איזה סקסו דיזל שחושב שיש לו משהו עלי בגלל המומנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מממ בוא נשווה נתונים ..

הונדה סיויק: 0-100 10.5 שניות, מהירות סופית 179 קמ"ש (190 לפי הסקאלה)

סוזוקי בלאנו: 0-100 12.1 שניות, מהירות סופית 165 קמ"ש (190 לפי הסקאלה)

לדעתי... ההונדה. כי היא סוגרת סקאלה.

אופיר, אתה מכיר חבר עם AX 1.1 חזקה? יש לי פה שרייד ..אני רוצה דראג.

* נתונים באדיבות CARFOLIO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלוהים יישמור, תגידו לי, לא חסר לכם כל יום לשמוע על תאונות? מה, בגלל שזה לא קרוב אליכם אז אתם אומרים "לי זה לא ייקרה?"

חברים, להזכירכם:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=96453

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=68308

ואגב למי שרוצה לדעת לגביי התאונה של חבר שלי ז"ל (בלינק השני): הוא נסע מהר, שתה, לקח סיבוב על 120, לא היה חגור, וההמשך ידוע. לא חסרים עוד לינקים, רק תיזהרו שעם השטויות שאתם עושים על הכביש שמכם לא יופיע חלילה באחד הלינקים האלה. אני לא אומר שאני צדיק, אבל המזל שלי שהבנתי שאני אדיוט שנסעתי מהר לא היה שכריות האויר נפתחו אלא שאיבדתי שליטה על האוטו מייד עם סיום המלווה והרחתי צמיגים שרופים.

מקווה שתפנימו,

איתמר ג'ורג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב מותק (אורן 16v),

אתה והצרפתייה שלך או איזה אוטו שלא יהיה לך לא מגיעים להונדות ומה אתה עושה פה רעש מגיעה ל170 190 משפחתית לא משפחתית מה אכפת לך בכלל??? מה זה מעניין אותך איפה השוטר עצר מה הוא בדק ומה נהיה! לא הבנת בעיה שלך! הנושא של השרשור לא קשור להודעות שלכם אז תחזרו לנושא.

אני לא משחק בניד פור ספיד והמשחק הזה מעניין לי תזין תפסיק לבלבל את השכל שאני ילד קטן אין לי כח לחזור שוב על מה שכתבתי (ציטוט:" אני יודע שעשיתי טעות")

יופי עכשיו תודה לכולם על השטויות שהם כותבים פה, מעניין אותכם תקראו לא מעניין לכו תקאווד.

ד"א

מה אתה שם את זה בחתימה שלך???? משעמם לך אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6692 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...