Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

-שמור מרחק!-

Casper
שימו לב! השרשור הזה בן 7614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סתם משהו שקלטתי היום.

הפונטו הזאת קיבלה "נשיקה" (צרפתית?) מסמי-טריילר אימתני.

מה שמטריד זה שכל פנים האוטו היה הפוך לגמרי, מושב הנהג היה משום מה עקום לגמרי וכל חלל האוטו התעוות.

לפי מה שראיתי הנהגת היתה בסדר ללא פציעות מעבר לשטחיות.

פונטו 3.jpg

פונטו 2.jpg

פונטו 1.jpg

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיחות פאסיבית לפי הספר! :mm_yeah:

הרכב סופג את כל האנרגיה, מתעוות, והנוסע/ת יוצאים ללא פגע!

אגב - לא כך נראית הפונטו אחרי מתיחת הפנים? :p

פג'ו 206 1.4 שנת 99

אל תדחה למחר, את מה שאפשר לדחות למחרתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה היא נראית כמו יונדאי אטוס!

:D:D:D

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקדימה לא קרה כלום כי האוטו לא פגע בכלום מקדימה.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר שכולם בריאים. הדבר רק מראה כמה בטיחות חשובה כאשר הולכים לקנות אוטו. תמיד מעציב אותי שאנשים קודם כל חושבים על אמינות וסחירות ורק אח"כ על החיים שלהם .

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בכביש 4 לצפון? באיזור שבו מתבצעות עבודות כבר חודשים? יש שם מעין גשרון של שני נתיבים שתמיד התנועה מאטה שם וזוחלת. נראה שהפונטו עומדת על האי תנועה שאחריו.

מחלף מסובים.

:puzzled:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מיד אחרי גשר ראשון לכיוון דרום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל רואים בצדדים קמטים...

המרכב התעוות מהפגיעה, זה מה שנקרא ספיגת אנרגיה. הרכב נהרס אבל הנהגת לא נפגעה. זה מה שעשוי לגרום לאנשים לחשוב שמכוניות לא בטוחות, כשבעצם הן כן (לעומת אמריקאית משנות תרפפ"ו, שבתאונה לא נמעכת כלל, וכל אנרגיית התאונה מתרכזת לגופו המסכן של הנהג :p ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המרכב התעוות מהפגיעה, זה מה שנקרא ספיגת אנרגיה. הרכב נהרס אבל הנהגת לא נפגעה. זה מה שעשוי לגרום לאנשים לחשוב שמכוניות לא בטוחות, כשבעצם הן כן (לעומת אמריקאית משנות תרפפ"ו, שבתאונה לא נמעכת כלל, וכל אנרגיית התאונה מתרכזת לגופו המסכן של הנהג :p ).

אני חושב שאני הוכחה חיה להפך ממה שאמרת כרגע... האמריקאית שלי התעקמה (הגג, הבגאז קצת , והשאסי צד שמאל) ואני בקושי הרגשתי מכה... הדיסק ברדיו קפץ לי לרגע..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאני הוכחה חיה להפך ממה שאמרת כרגע... האמריקאית שלי התעקמה (הגג, הבגאז קצת , והשאסי צד שמאל) ואני בקושי הרגשתי מכה... הדיסק ברדיו קפץ לי לרגע..

לא, אתה הוכחה לכך שהיית התאונה במהירות ותנאים שונים, מה עוד שהאמריקקית שלך לא היתה משנת תרפפ"ו (כמעט...).

מלבד זאת, לא כל תאונה אמורה להסתיים בפציעות / מוות גם אם זה אמריקאית מלפני 100 שנים, אתה יודע.. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...