Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בצער רב אני פורש,למכירה 106 ראלי 98 16V

עופר106R16V
שימו לב! השרשור הזה בן 6842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה על התגובות ולגבי השאלות

אני בתקופה הקרובה עובר לדירה ופשוט אני חייב כסף ראשוני בשביל להתחיל לחיות לבד.

אני בחיים לא יוכל להחזיק אוטו ודירה יחד. ממש נקרע לי הלב שאני מוכר אוטו שהשקעתי עליו לא רק כסף גם נשמה

לגבי מפגשים והפורום לא תיראו אותי הרבה בגלל שאין טעם לאהוב משהו שאין לך ויש לאחרים זה מאד קשה.

עשיתי הרבה טעויות בחיים וכנראה זה מה שמגיע לי אם הייתי קצת חוסך לא הייתי מגיע למצב הזה.

אבל אלה החיים כנראה................

להתראות שוב אנשים מקווה לחזור שוב אבל זה יקח עוד המון זמן......

שלום עופר!

אינני מכיר אותך אך לדעתי אתה אומר דבר לא-נכון. יש הרבה טעם לאהוב דברים שלאחרים יש ולך אין, וככה אתה שואף שיהיו גם לך... חוץ מזה, שהתחביב והמפגשים הם הדברים הקטנים שיש לנו לברוח אליהם מכל העבודה, הלימודים והלחץ של היום-יום. (עוד) סיבה לחכות לסופשבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבת על דירה עם איזו שותפה נחמדה או אפילו שותף רק לשם הוזלת עלויות ?

:mm_yeah:

זה בדיוק מה שאני עושה.

אני סטודנט, עובד ולומד , בקושי נושם.

אבל , לא הסכמתי לוותר על הרכב בשום פנים ואופן, וגם לא הסכמתי לוותר על הדירה בשום פנים ואופן,

ואם אלו שני הדברים הכי חשובים,אז אתה מתפשר בהתחלה על שותפים, מקצץ דראסטית בהוצאות שוטפות ובילויים , חי תקופה מסויימת כמו כלב ולא משקיע ברכישת דברים לעצמך אם אין צורך ממשי,

ולאט לאט מתחיל לבנות את עצמך.

ככה עשיתי בתחילת התואר שלי לפני 3 שנים , כיום הגעתי למצב יותר טוב ,

שאני מרוויח משכורת הרבה יותר גבוהה, שוכר דירה טובה יותר , ואפילו מתחיל לחשוב מחשבות ראשוניות על התקדמות מוטורית. (ושולל מחשבות על נסיעה קבועה ברכבי ליסינג)

אני מאחל לך שתמכור את הראלי בסכום גבוה משמעותית ממחיר המחירון, כי מכל הראלי שמסתובבות כאן בפורום, זאת הראלי היחידה שבאמת שווה להשקיע בה את הסכומים המדוברים,מכיוון שהיא מכילה את השיפור הכי טוב שאפשר לתת לראלי : מנוע ה16V.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

205 86-88 היא ממש לא בור ללא תחתית ...

בכלל יש כל כך הרבה מכוניות בסכומים זעומים שנותנות כל כך הרבה ואמינות בצורה מדהימה

הרבה יותר ממכוניות חדשות ב 10 שנים מעליהן....

ולקנות 205 GTI זו טעות ,........

אני אישית לא מוכן לקנות GTI עם דש בורד מתפרק ומקרקש.

כמאמר הפתגם הידוע: "צדיק באמונתו יחיה".

בברכה,יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה באמת שווה הראלי שלך? אני מדבר על מחירון ועל ההפרש שאתה רוצה.

ואם הצלחת לחיות עד עכשיו עם ההורים, תעבוד כמה חודשים עד שנה, ואז תוכל לעבור דירה ולהשאר עם האוטו.

יש פה הרבה אנשים עם הרבה יותר נסיון ממני שיוכלו לומר לך (אם אתה לא יודע, ואני בטוח שכן) מה זה לקנות רכב לא מוכר. במיוחד אם הוא ישן.

אם זה לא לחוץ, אל תמכור את האוטו ותמשיך לחסוך כסף. כי לעבור לדירה חדשה שכל העלויות הם עליך (או אפילו על עוד שותף) אתה לא יכול לחסוך, אתה רק תבזבז.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah:

זה בדיוק מה שאני עושה.

אני סטודנט, עובד ולומד , בקושי נושם.

אבל , לא הסכמתי לוותר על הרכב בשום פנים ואופן, וגם לא הסכמתי לוותר על הדירה בשום פנים ואופן,

ואם אלו שני הדברים הכי חשובים,אז אתה מתפשר בהתחלה על שותפים, מקצץ דראסטית בהוצאות שוטפות ובילויים , חי תקופה מסויימת כמו כלב ולא משקיע ברכישת דברים לעצמך אם אין צורך ממשי,

ולאט לאט מתחיל לבנות את עצמך.

ככה עשיתי בתחילת התואר שלי לפני 3 שנים , כיום הגעתי למצב יותר טוב ,

שאני מרוויח משכורת הרבה יותר גבוהה, שוכר דירה טובה יותר , ואפילו מתחיל לחשוב מחשבות ראשוניות על התקדמות מוטורית. (ושולל מחשבות על נסיעה קבועה ברכבי ליסינג)

אני מאחל לך שתמכור את הראלי בסכום גבוה משמעותית ממחיר המחירון, כי מכל הראלי שמסתובבות כאן בפורום, זאת הראלי היחידה שבאמת שווה להשקיע בה את הסכומים המדוברים,מכיוון שהיא מכילה את השיפור הכי טוב שאפשר לתת לראלי : מנוע ה16V.

בגדול אני מסכים איתך.

אני לומד(סיימתי) שנה ראשונה ואני גר במעונות בשביל שאני יוכל לחזיק את הרכב (אפילו שהוא לא ספורטיבי) וזה גם מה שאני אעשה שנה הבאה.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמאמר הפתגם הידוע: "צדיק באמונתו יחיה".

בברכה,יניב

מעניין שערכת את הציטוט , כנראה אין לך דרך יותר טובה להסביר ולפרש את הדברים ..

והצדיק ? , יחיה גם יחיה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול אני מסכים איתך.

אני לומד(סיימתי) שנה ראשונה ואני גר במעונות בשביל שאני יוכל לחזיק את הרכב (אפילו שהוא לא ספורטיבי) וזה גם מה שאני אעשה שנה הבאה.

באוני' ת"א ברגע שאתה בעלים רשום של רכב, אין לך זכות לקבל מעונות.

בנוסף גם אתה צריך להוכיח שרמת ההכנסה של ההורים נמוכה ועוד כל מיני חיטוטים בפרטיות.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוני' ת"א ברגע שאתה בעלים רשום של רכב, אין לך זכות לקבל מעונות.

בנוסף גם אתה צריך להוכיח שרמת ההכנסה של ההורים נמוכה ועוד כל מיני חיטוטים בפרטיות.

זה לא רק בת"א

הרכב לא רשום על שמי

הכל תוכנן מבעוד מועד:wink:

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...